Real Madryt - Malmö FF [8-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.12.08 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Isco kaleka kiedyś przestanie nawijać, przekładać i nauczy się szybciej podejmować decyzje? To chyba nierealne... Mógł mieć już 2 bramki. Do tego ciągle się ślizga, Benz to samo. Niech założą łyżwy.
Danilo dziś znośny, co do gola Crisa miałem przeczucie, że trafi z tego wolnego i weszło (wreszcie). Dublet Coco, to był pewniaczek, teraz czekam aż dołoży jeszcze jedną i skompletuje hat tricka, należy mu się, bo ten sezon pod względem statystyk ma świetny.
Po raz pierwszy od wpierdolu w Klasyku cieszy mi się gęba, gdy oglądam naszą grę, ale rywal jest... jaki jest.
Mam nadzieje, że wreszcie zagramy dwie równe połowy, ale o to w sumie nie ma się dziś chyba co martwić, bo po przerwie wejdzie Marcelo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.12.08 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda mi juz tych Szwedow. Na pewno gdzieś z tylu głowy mieli, jak nie teraz to kiedy.. Brak formy Realu, ostatni mecz, pewny awans, ale paradoksalnie Real w życiowej formie pewnie byłby mniej bezlitosny. Natomiast nasi chcą w końcu cos udowodnić

wojtanowsky
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2015.12.08 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko na kim chcą to udowodnić, na malmo? Udowodnią, jak wygrają z klasowymi drużynami, a ostatnie dwie z jakimi zagrali, to było 2-3 i 0-4. Prawda jest taka, że fajnie, że się nastrzelali, musieli się wyżyć, ale prawdziwym sprawdzianem będzie jakiś mocarny przeciwnik w 1/8, np Bayern albo choćby to nieszczęsne Atletico. Do tego czasu Real pewnie będzie bić średniaków w lidze swoimi umiejętnościami, a nie taktyką i pomysłem na grę.

Niemniej no ciężko powiedzieć dzisiaj coś złego o ich grze, był to ich obowiązek, spełnili go w 200% i poprawili sobie humory. Może to zwiastun czegoś lepszego, acz w zmysł taktyczny beniteza nie wierzę Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.12.08 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Isco z Jamesem zagrali dobry mecz, widac miedzy nimi te chemie. Po raz kolejny widac ze Bejl to jednak hamulcowy ataku pozycyjnego. Kazek dobry mecz, ogolnie chyba na zadnego zawodnika nie ma co narzekac po takim meczu. Czy cos jest na rzeczy zobaczymy w meczu z Villarrealem i Valencia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Joker.
revolución y nada más

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.12.08 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę taki wynik mógłby być już z Getafe, tylko że wtedy położyli wała na drugą połowę a tutaj nie. Cieszy to że Karim jest w formie, bezsprzecznie najlepszy w tym sezonie z BBC. No i od razu widać różnice jak są zaangażowani cały mecz a nie jak strzela 2 bramki.

Śniło mi się, że przejebaliśmy w finale LM z Bayernem 0-37 (albo 38) i w trakcie meczu Perez wysyłał listy do userów rm.pl, żeby przyjechali grać, bo gorzej się nie da, a my przynajmniej będziemy zapierdalać. :lol2:
by Daedalus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.12.08 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojtanowsky napisał:
Prawda jest taka, że fajnie, że się nastrzelali, musieli się wyżyć, ale prawdziwym sprawdzianem będzie jakiś mocarny przeciwnik w 1/8, np Bayern albo choćby to nieszczęsne Atletico.

Bayern tak jak my wychodzi z 1. miejsca, więc nie trafimy na nich, materace tak samo, z resztą o ile się nie mylę w 1/8 obowiązuje jeszcze ograniczenie dotyczące wylosowania rywala z tego samego kraju.

Nie podobał mi się dziś James. Benitez dobrze zrobił, że go zdjął. Isco trochę podreperował tę sytuacje z pierwszej połowy, w których mnie denerwował, ale to mnie nadal nie przekonuje. Ogólnie wynik doskonały, pewnie niektórzy mają nadzieje, że coś ruszy, ale ja czekam na mocniejszych rywali. Villarreal, to jeden z nich, potem Valencia, choć tu też mam na względzie to, że zmienili trenera. Musimy czekać na losowanie 1/8 LM. Liczę na solidnego rywala, którego nie zlekceważymy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
labeleq
Korposzczur.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.12.09 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jedna jaskółka wiosny nie czyni". Fajnie, że się panowie odblokowali, że zagrali jedno spotkanie bardzo dobrze od pierwszej, do ostatniej minuty. Fajnie, że wyglądali wczoraj na zaangażowanych w 100%, zjednoczonych i szczęśliwych grą.
Mam tylko nadzieję, że to, co widzieliśmy wczoraj będziemy widzieć częściej, bo miło było to oglądać... jeden z nielicznych meczów w tym sezonie, który nie był męczący dla oka. Dalej jestem sceptykiem projektu Beniteza, ale za wczoraj należą się brawa dla całej drużyny.

Chantalle
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2015.12.09 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny mecz, z przyjemnością się oglądało, zaangażowanie w 100% każdemu się chciało grać, każdy chciał strzelić i w miarę strzelania apetyt im rósł.
Na pewno to początek odbicia się od dna, potrzebowali takiego kopa energetycznego, podniosą się zobaczycie :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: