Cristiano Ronaldo (cz. 7)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 216, 217, 218 ... 298, 299, 300  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.11 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majkel92 napisał:
Może się mylę ale wydaje mi się, ze tam ostatni piłki dotykał obrońca.

Ależ macie ból d... o tę asystę. To jest gorsze, niż fanbojstwo. Łażenie na inne fora i pisanie, że asysty nie było - tak jakby to miało o czymś decydować. No k... mać! Very Happy

Ja proponuję nową teorię - Ronaldo tam nie asystował, ale... "strzelał" (ostatnim dotknięciem zmienił kierunek piłki) Very Happy
I to nie jest żart. Na potrzeby weryfikacji, czy miał asystę, puściłem to sobie klatka po klatce i wg mnie Benzema uderzył po korku Ronaldo - stąd takie podbicie.

Choć nie wiem czy taki cuś, zalicza się zwykle jako strzał. Mniejsza.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Majkel92
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.01.11 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktorys kibic realu juz wczesniej tutaj pisal ze tam chyba obronca dotyka pilki ostatni. Tak tak mamy bol dupy o fikcyjna asyste, gdy pare chwil temu najlepszy pilkarz w historii pilki noznej odebral 5 balona

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.11 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majkel92 napisał:
Ktorys kibic realu juz wczesniej tutaj pisal ze tam chyba obronca dotyka pilki ostatni.

Ale w sensie, że to do mnie piszesz? Stary, co mnie to obchodzi? "Kibic Realu" nie jest dla mnie wyrocznią. W niczym.

I w ogóle źle trafiłeś z tą żałosną prowokacją na poziomie dzieciaków hala/barcelony. Wystarczy prześledzić moje posty w tym temacie, żeby zobaczyć jakie mam o nim zdanie.

Naprawdę, do niedawna traktowałem tutejszych kibiców Barcy jako takich "sojuszników" Very Happy (w walce z hala dziećmi), ale ostatnio zaczynam rozumieć znaczenie słowa "putkologika". Nie rozumiem dlaczego moderatorzy nie egzekwują punktu 2.13 - powinno się tyrać Was równo. Zaorać, wyrównać poziom - no właśnie poziom. Jakiś wtedy by był. Po jednym, drugim, trzecim banie by się odechciało.

Ale do kogo ja to.. eh. Bez odbioru.

Powrót do góry
Gi3lu
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.11 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asysta to asysta, bramka to bramka. Nie rozumiem komentarzy typu, ile warta jest taka asysta. Może i tyłkiem zagrać, paznokciem, czymkolwiek - liczy się tak samo. Co do tej sytuacji to jak dla mnie tam ewidentnie Ronaldo podeszwą buta zagrał i z pewnością nie było to celowe zagranie, a przypadek. Tyle.

Powrót do góry
Reggie
ja tu tylko sprzątam

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2016.01.12 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem do jakiego stopnia trzeba być upośledzonym, żeby nie dojrzeć sensu w tym co napisałem, więc wytłumaczę jeszcze raz, łopatologicznie.

Nie neguję absolutnie tego, że jeśli Cristiano miał z piłką ostatni kontakt to należy przypisać mu asystę, bo nie o to tu chodzi. Chodzi o to, że jego zamiarem od początku do końca nie było zagranie w kierunku Benzemy, a sama asysta wyszła zupełnie przypadkowo i gdyby po tym meczu ktoś chcąc wyróżnić dobre zagrania Portugalczyka napisałby 'asystował przy bramce Benzemy' to czytałbym to z wyrazem politowania wymalowanym na całej twarzy. Przecież to samo w sobie brzmi groteskowo i nie mówcie, że tylko ja to widzę, samo pisanie 'asysta' o tym zagraniu budzi już ambiwalentne skojarzenia, bo w asyście powinien być chociaż sam zamiar zagrania piłki w kierunku partnera, ale pomińmy to. Pisząc o tym ile taka asysta jest warta chodziło mi zwyczajnie o jej udział w zdobycie bramki. Już samym nośnikiem znaczenia słowa asysta jest słowo udział przy bramce. Zawodnik może dostać piłkę od partnera, przedryblować 3 piłkarzy i strzelić bramkę, ale żałością by było po takiej bramce wspomnieć w ogóle o tym kto przy niej asystował, skoro w żadnym stopniu nie miało to znaczenia i nie przyczyniło się do zdobycia gola. Ot kolejny punkcik do kanadyjki, kolejna pusta cyferka, która sama w sobie nic nie znaczy, zupełnie nic. Tak było też w tym przypadku. Dochodzi do śmiesznej sytuacji, w której obie te składowe czyli brak intencji podania samego zawodnika oraz znikomy udział przy bramce łączą się w jedność, a z ich połączonych mocy powstała ona - asysta Ronaldo! Przepraszam z góry, że nie jestem w stanie z dumą zaznaczać, że to coś nosi nazwę asysty i dopisywać tego do spisu zasług Cristiano po meczu z Deportivo, ale skręca mnie w pępku i mam nudności jak myślę, że ktoś rzeczywiście nie ma już nic lepszego o czym mógłby napisać, z czego mógłby rozliczyć danego zawodnika w kontekście spotkania jak pisanie o takich pokracznych asystach. Dla mnie Ronaldo zagrał w tym meczu źle, może nie bardzo źle, ale dalej źle, więc jeśli czytam jak ktoś wyjeżdża z tekstem 'źle powiadasz? a jak skomentujesz fakt, że miał aż DWIE asysty' to mam ochotę kurwa wystrzelić się na inną planetę.

Powrót do góry
KNXtz
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2016.01.12 02:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby to nie był Ronaldo, to taka rozmowa w ogóle nie miałaby miejsca. Moim zdaniem również zagrał słabo. Może to nie był piach jak często ostatnio, ale w wielu sytuacjach mógł się zachować dużo lepiej. Widać było egoizm w jego zagraniach. Wiadomo, że przybył nowy trener i chciał się pokazać ale mam wrażenie, że na siłę chciał upchać piłkę do siatki zamiast wybrać lepszą opcję. Dopóki Ronaldo jest w formie, to wszystko jest ok bo bramki padają i on sam czuje, zachowuje się lepiej. Jak gra padakę, to mam wrażenie, że jest kulą u nogi tego klubu.

Dlatego zbyt wcześnie bym go tutaj nie wychwalał i poczekał na rozwój wydarzeń. Przyszedł nowy trener, to i morale skoczyły, widać było u niego zaangażowanie i nieco lepszą grę. Czas pokaże co potrafi w konfrontacji z najlepszymi.

Dużo lepsza byłaby jego ocena, gdyby po prostu podejmował lepsze decyzje na boisku. Jestem przekonany, że taki Ney czy Suarez szybciutko odegraliby piłkę do wolnego kolegi a ten strzeliłby na pustą. Można brać akcje na siebie, ale bez przesady. Dlatego MSN tak gwałci. Bo tam wiedzą kiedy urządzić sobie drybling, a kiedy wyklepać przeciwnika. A to się po prostu czuje i widzi kiedy ktoś na siłę kopie się po czole byleby zapisać jedno oczko na koncie. Takie detale robią różnicę. A Real ma zawodników, którzy mogą stworzyć zgrany kolektyw nie uzależniony od formy jednej gwiazdki.

Powrót do góry
Maas
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.12 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggie napisał:
Nie wiem do jakiego stopnia trzeba być upośledzonym, żeby nie dojrzeć sensu w tym co napisałem, więc wytłumaczę jeszcze raz, łopatologicznie.

Nie neguję absolutnie tego, że jeśli Cristiano miał z piłką ostatni kontakt to należy przypisać mu asystę, bo nie o to tu chodzi. Chodzi o to, że jego zamiarem od początku do końca nie było zagranie w kierunku Benzemy, a sama asysta wyszła zupełnie przypadkowo i gdyby po tym meczu ktoś chcąc wyróżnić dobre zagrania Portugalczyka napisałby 'asystował przy bramce Benzemy' to czytałbym to z wyrazem politowania wymalowanym na całej twarzy. Przecież to samo w sobie brzmi groteskowo i nie mówcie, że tylko ja to widzę, samo pisanie 'asysta' o tym zagraniu budzi już ambiwalentne skojarzenia, bo w asyście powinien być chociaż sam zamiar zagrania piłki w kierunku partnera, ale pomińmy to. Pisząc o tym ile taka asysta jest warta chodziło mi zwyczajnie o jej udział w zdobycie bramki. Już samym nośnikiem znaczenia słowa asysta jest słowo udział przy bramce. Zawodnik może dostać piłkę od partnera, przedryblować 3 piłkarzy i strzelić bramkę, ale żałością by było po takiej bramce wspomnieć w ogóle o tym kto przy niej asystował, skoro w żadnym stopniu nie miało to znaczenia i nie przyczyniło się do zdobycia gola. Ot kolejny punkcik do kanadyjki, kolejna pusta cyferka, która sama w sobie nic nie znaczy, zupełnie nic. Tak było też w tym przypadku. Dochodzi do śmiesznej sytuacji, w której obie te składowe czyli brak intencji podania samego zawodnika oraz znikomy udział przy bramce łączą się w jedność, a z ich połączonych mocy powstała ona - asysta Ronaldo! Przepraszam z góry, że nie jestem w stanie z dumą zaznaczać, że to coś nosi nazwę asysty i dopisywać tego do spisu zasług Cristiano po meczu z Deportivo, ale skręca mnie w pępku i mam nudności jak myślę, że ktoś rzeczywiście nie ma już nic lepszego o czym mógłby napisać, z czego mógłby rozliczyć danego zawodnika w kontekście spotkania jak pisanie o takich pokracznych asystach. Dla mnie Ronaldo zagrał w tym meczu źle, może nie bardzo źle, ale dalej źle, więc jeśli czytam jak ktoś wyjeżdża z tekstem 'źle powiadasz? a jak skomentujesz fakt, że miał aż DWIE asysty' to mam ochotę kurwa wystrzelić się na inną planetę.

I kto tam w twoim rankingu wartościowych asyst jest miszczem?

Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.01.12 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leo Messi i Mesut Ozil (nawet pijany).

Reggie
ja tu tylko sprzątam

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2016.01.12 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No od ostatniej soboty jest nim Cristiano Ronaldo ma się rozumieć. Teraz już mogę dołączyć do waszego fanclubu, czy muszę jeszcze napisać, że zagrał z Deportivo wyśmienity mecz?

Powrót do góry
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.12 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przecież sezon temu miał 22 asysty, pewnie wszystkie przypadkowe i niezbyt wartościowe. Nie idźcie w skrajności, zagranie jakie było każdy widział, jego gra również. Nie błyszczał, ale zagrał lepiej niż ostatnio i może troch odżyje pod nowym trenerem.

Powrót do góry
Cinek_R9
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.12 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie jestem za szukaniem cyferek na siłę ;) A pamiętam jak w jakiejś kompilce ze "skillami" Cristiano chyba przez 40 sekund, z 5 różnych kamer i w slo-mo pokazywali jego "skilla" jak próbował przewrotki a skiksował tak bardzo, że wyszło mu "podanie" wzdłuż bramki do Moraty. Taki "skill" jak tu "asysta", pożal się Boże :lol2:

Mecz niezły, do momentu gdy szukanie bramki przesłoniło mu już całą resztę.

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2016.01.17 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On ma jakiś wyraźny problem z głową.K olejny raz idiotyzm z jego strony i kolejny raz mu się upiekło.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.01.17 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://twitter.com/Valdenebro2/status/688756171499548672/video/1

Najlepszy pilkarz swiata \o/

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2016.01.17 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wjechał z transparentem :lol2:

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2016.01.17 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłop 30 lat, a przy 5-0 u siebie z ogórami dalej odcina mu prąd i to jeszcze przy takiej sytuacji z kontuzjami w tym sezonie. Sam się prosi.

Nic do zarzucenia jeżeli chodzi o grę. Obrót przy drugiej bramce cud miód, a mógł i skompletować hattricka.

Zobaczymy czy będzie musiał ciągnąć wózek jeśli 2/3 BBC znowu wypadnie.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 216, 217, 218 ... 298, 299, 300  Następny
Strona 217 z 300
Skocz do: