Granada CF - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.07 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benitez jest człowiekiem Zidane spoza klubu?

Grali na stojąco, przestraszeni, zesrani jakby grali z drużyną gwiazd XXI wieku, na Bernabeu to całkiem inna drużyna.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2016.02.07 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widzę tak grający Real, to nadal zadaje sobie pytanie, jak oni mogli zwolnić Carlo.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.02.08 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja sobie nie zadaję tego pytania, bo oglądałem cały 2 sezon Carlo w Realu i nadawał się do wypierdolenia po prostu ;)

zetep
Killing Football

PostWysłany: 2016.02.08 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba na playstation.

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.08 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez w Realu historia zatoczyla kolo. Delboske czy Beckham zamiast R10, Carletto i Bejl w miejsce Neymara. Wszystko laczy jedna osoba.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.08 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
No ja sobie nie zadaję tego pytania, bo oglądałem cały 2 sezon Carlo w Realu i nadawał się do wypierdolenia po prostu ;)

Pijany czy naćpany? Real ZZ , Beniteza, Pelle, nawet Jose był gorszy od Ancolettiego. Nawet od tego z drugiego sezonu.

Powrót do góry
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.08 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:

Haha i na zastąpienie Benitezem w szczególności Very Happy Przynajmniej się ugiął Perez i go wypierdolił w trakcie sezonu, bo do czerwca by kibice nie wytrzymali.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.02.08 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najsłabszy mecz Realu za ZZ. Z Betisem było słabo, ale jednak na koniec zdominowali kompletnie przeciwnika (nie udało się strzelić ale było widać, że chcą i walczyli do końca). Wczoraj cała ekipa wyglądała blado, bardzo blado (oczywiście z wyjątkiem Luki). Graliśmy słabo, ale wystarczyło wykorzystać setkę Karima na 2-0 i mecz byłby zamknięty. Nawet jestem wstanie się założyć, że wygralibyśmy 3-0, a może nawet 4-0.
Są 3 punkty i to najważniejsze, ale troszkę można być zaniepokojonym wyjazdem w lidze mistrzów na mecz z Romą.

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.02.08 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dupą oglądaliście 2 część DRUGIEGO sezonu Carlo? Czy jak? Tego się nie dało oglądać panowie. Podobnie jak Beniteza. Owszem - pierwszy sezon to było to. Odszedł Xabi, Di Maria i było gówno a nie granie. Ponadto ta seria zwycięstw.. przecież 3/4 tych meczów to była krwawica sakrucka.

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.02.08 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od perspektywy. Jeśli uważasz, że Carlo powinien zostać "wypierdolony" - patrząc przez pryzmat całych dwóch lat - to nie pozostaje nic innego jak zakończyć tę dyskusję.

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.08 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypierdolić trenera za słabe pół sezonu, gdzie kontuzję dosięgły najważniejszych zawodników z zespołu, a na ławce miał pozorantów typu Khedira i Illara, gdzie nad głową ma chorego prezesa wmawiającego mu, że gwiazdy typu Bejl muszą grać, a mimo to półfinał LM i liga przegrana o 2 pkt.
I wymiana go na twór zwany Benitezem, gdzie Napoli walczy o majstra we Włoszech po jego odejściu.
Jeżeli już na siłę mam szukać jakichś powodów, dla których zwolniono Carlo to je oczywiście znajdę, bo nie był idealny i był betonem w wielu sprawach. Ale wg mnie mimo grania padaki uważam, że zabrakło nam po prostu szczęścia(które mieliśmy w 13/14).

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2016.02.08 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno żeby gra nie zaczęła wyglądać źle, gdy na raz wypadają Modrić, James i Ramos, a na ławce tuzy pokroju Illarry zmuszają do zajeżdzania Kroosa. Dokładnie przez takie myślenie nigdy nie będzie stabilizacji w tym klubie i projektu sportowego na dłużej niż dwa sezony.

Gehu89 napisał:
3/4 tych meczów to była krwawica sakrucka.

Jeżeli dobrze policzyłem, mieliśmy w tych meczach średnią 3,68182 bramki na mecz. Niezła definicja krwawicy.

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.09 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barka tez sie czasami męczy ale najwazniejsze jest to ze zdobywa te pkty, taki zarzut w strone Carletto troche dziwi, podejrzewam ze z taka kadra mialby pole do popisu.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: