Málaga CF - Real Madryt [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2016.02.21 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nigdy nie zdominujemy tego środka z jakimś bardziej konkurencyjnym rywalem...

W sumie to po takim meczu chyba bardziej pasuje napisać, że Real nie tyle stracił 2 punkty, co wywalczył 1, bo z przebiegu meczu to Malaga zdecydowanie bardziej zasłużyła na zwycięstwo, mieli więcej klarownych sytuacji, które powinni zamienić na bramki, z łatwością dostawali się pod nasze pole karne i stwarzali zagrożenie. W obronie cierpimy, popełniamy mnóstwo kompletnie niewymuszonych błędów, brak nam akcji po kontrach i większego zdecydowania pod bramką rywala, wszystko ciągle do skrzydła i na wrzutkę - przecież tak grać na dłuższą metę nie można. I to bicie głową w mur, gdy trzeba gonić wynik - to jest dramat. Wyraźnie nie idzie nam odrabianie strat, więc przynajmniej po objęciu prowadzenia powinniśmy utrudniać rywalom tworzenie sytuacji na tyle, na ile to tylko możliwe, walczyć o każdą piłkę, doskakiwać do rywali... Tymczasem jest dokładnie odwrotnie - Real wyraźnie odpuszcza i zwyczajnie pozwala przeciwnikowi na więcej, a on nie ma żadnych problemów, żeby to wykorzystać. Jesteśmy zespołem bez własnego stylu, zdezorganizowanym zarówno w obronie jak i w ataku, kompletnie pozbawionym odpowiedniego balansu.

Ostatnio zmieniony przez Reggie dnia 2016.02.21 22:03, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
pikus88
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2016.02.21 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bombel22 napisał:
Cytat:

Tak tuszował, że w drugim sezonie nic nie ogarnął. Wyszedł nam jeden mecz z Barcą i wielkie halo jakbyśmy przynajmniej przełamali ich hegemonię na jakieś 10 lat.

Teraz za to wyglada to o niebo lepiej, nie ma juz zajezdzania zawodnikow, nie ma kontuzji a na dodatek gra nam sie klei i nie ma durnej taktyki miliarda wrzutek.

Czy ja coś takiego napisałem? Nie, więc nie wiem dlaczego próbujesz kontrargumentować w taki sposób.

Jeszcze odnośnie dzisiejszego meczu, ktoś tam w komentarzach pod artykułem pisał, że bardzo dobrym posunięciem było ustawienie Isco jako fałszywej dziewiątki. Ja nie mam nic do chłopaka, ale myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla niego byłoby odejście z tego klubu, bo on totalnie nie potrafi zagrać tk jak się od niego wymaga w takich meczach jak ten dzisiejszy. Podobnie jest z Jese. Ja mam już dosyć czekania, aż gość wystrzeli, bo ma potencjał. Kolejne lata lecą a RM w zamiast pucharów zbiera kolejnych trenerów.

Powrót do góry
Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.02.21 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piecia1990

Ty też to widzisz!

To było to co było naszą siłą. Za Mou wiele rzeczy mi się nie podobało jak ta zbyt ostra i chamska gra. Jednak trza Jose przyznać że miał dosyć dobry pomysł na grę i się go konsekwentnie trzymał.
Gra skrzydłami i z do bólu szybką i co najważniejsze skuteczną kontrą była tym co przynosiło nam jakieś sukcesy za Mou.
Jednak podobnie wyglądał Bayern. Wtedy za Heynkesa! Świetni skrzydłowi gotowi szybko dostarczoną od pomocników (grających szybko i często na jeden, gora dwa kontakty), piłką skarcić każdą defensywę świata.
Bayern rozjechał wtedy Barcę jakby byli upośledzeni, tak jak my wtedy z tym 3:1. Dominacja nie podlegająca dyskusji.
Heynkes sam ją stworzył bo mając takich grajków jakich miał, o to się właśnie w sezonie 2012/2013 prosiło.
Carlo jedynie odziedziczył to dzięki Mou. I co zrobił w drugim sezonie z drużyną grajacą futbol totalny? Spierdolił tak jak spierdolić najlepiej szło, czyli w 100%, co pogłębiła tylko plaga kontuzji.
Trza zacząć grać szybciej.

To było, jest i chyba nadal będzie stosowane przez Barcę. Oni właśnie tym wygrywają. Szybkością oraz szybką wymiana podań. My też tak możemy grać, bo już tak graliśmy. Tylko trza se o tym przypomnieć.
Sezon Decimy. To chyba nasze panaceum, nasz złoty środek do sukcesu. Tak mi się przynajmniej wydaje!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2016.02.21 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny identyczny mecz wyjazdowy. Zero porpawy. Obrona i atak dno.

Ja nie wiem, Roma mogła z nami przegrać. Sfrajerzyli strasznie.

Marcelo.
Powrót do góry
browar
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2016.02.21 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłania się niestety brak zastępcy dla Benzemy. W zeszłym sezonie był chociaż Hernandez i jak było trzeba to godnie go zastępował. Na dzień dzisiejszy nie ma nikogo. Ronaldo to nie jest typowa "9" i jak już zejdzie na skrzydło to w ataku zostaję wielka dziura. Było to dzisiaj doskonale widać przy akcji Ronaldo z Lucasem.

Powrót do góry
Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.02.21 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

browar

Masz rację. Sprzedarz Chicharito to był debilizm. Niestety nasz prezio i jego klakierzy właśnie z tego są znani. Niestety dla nas i klubu, który kochamy.

Przydałby się ktoś na rezerwę. Ale czy tym kimś może być ten cały Sanabria jak dzisiaj pisali? Śmiem wątpić.
Powinni powoli wprowadzać tych z Cantery choć wiem że na przykład wczoraj grali mecz i dziś by raczej z nich pożytku nie było.
Przez tą sytuację chyba faktycznie nowy zmiennik w typie groszka by się przydał. Jakiś rasowy lis pola karnego za 10, góra 15 mln, co będzie posrany ze szczęścia że trafił do nas i będzie się godzić na ławę przy jednoczesnej jakości na pewnym poziomie zaraz po wejściu z ławki na murawę.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.21 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Isco zawsze gral beznadziejnie jako falszywy wiec dla mnie to byl strzal w stope, co do Jese zgodze sie.

Co do tego zjebania drugiego sezonu to w jakis sposob oczekujesz podobnej gry z kontry jezeli dwa glowne filary tego stylu czyli Di Maria i Alonso odchodza? Isco i James nie nadaja sie do takiej gry.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.21 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszli wystraszeni, stremowani, prócz LM w której chyba czują sie jak 'ryba w wodzie' na wyjazdach to całkiem inna drużyna.Dzisiaj zawiedli zmiennicy, święte krowy, statyczny Carvajal i fatalny Isco z Jese.
Ukłony dla Keylora.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2016.02.22 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak rozwiązać problemy Realu? Zatrudnić dyrektora sportowego odpowiedzialnego za transfery, który ma łeb na karku. Valdano dobrze gada...

Powrót do góry
zetep
Killing Football

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.02.22 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam dyrektor niczego nie załatwi. Problemem Realu jest brak stabilności, jak mamy już tego Zizou to dajmy mu chociaż 3 lata oprócz tego sezonu. Jak ten zespół ma mieć jakiś styl skoro co 2 lata jest zmieniany trener.

Był Mou - Real kontrujący najlepiej w Europie, Mou nie wyobrażający sobie Realu bez Khediry i Alonso.

Był Ancelotti - Real przypominający bardziej Barcelony, dużo klepania. Real bez Di Marii i Modricia nie istniał.

kompletnie dwa inne style i kompletnie inni liderzy. To jest debilizm, żeby zespół, który grał bardzo dobrze, pomimo, że niczego nie wygrał w jednym sezonie, ale byli w półfinale ligi mistrzów i większe szanse mieliśmy na mistrzostwo niż w tym i zwolnić trenera? Gdyby udało się tutaj tylko zatrzymać Maryśkę, zostawić Hernandeza, sprowadzić tego Kovacicia i mamy kompletną kadrę, która może grać kilka dobrych lat.
A często bywało tak, że Real chwalił się iż ma piłkarzy na lata, jacy to piłkarze? Ozila nie ma, Di Marii nie ma, Moraty nie ma. W tym klubie jest jeden wielki burdel. Jak był Mou i to on decydował o transferach to spójrzcie przy jakich sumach zostawał i jakie były potem tego efekty?

Zazdroszczę Barcelonie, serio. Boli mnie kolejny sezon bez mistrzostwa. Niedługo to do Arsenalu będziemy mogli się porównywać z ligą.

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2016.02.22 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i nie załatwi, ale powinien ułatwić tą stabilizację.
Perez raczej nas nie opuści zbyt szybko, więc na większe zmiany nie ma co liczyć.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.02.22 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny remis w lidze, kolejna strata punktów i tylko umocniliśmy się w prawdzie, że w tym roku na ligę nie ma już najmniejszych szans. Czy remis boli? Boli, ale nie z powodu przegranej ligi, ale z powodu postawy CAŁEJ drużyny. Dwukrotna strata punktów za Beniteza, gdy w tym samym czasie punkty gubiła Barcelona, bolała dużo bardziej. Teraz boli widok całej drużyny i brak oddania się dla tej koszulki. Chociaż wystarczyło wykorzystać setkę Jese plus karny Ronaldo i Malaga już by się nie podniosła. Tylko cały ten sezony wygląda podobnie do wczorajszego meczu, nic nie gramy, ale spokojnie 3 punkty mogły zostać/jechać do Madrytu, tylko przez własne błędy kończy się stratą wszystkiego.

Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2016.02.23 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W powrót do walki o mistrza nie wierzyłem od porażki z Barcą, no ale smutno się człowiekowi robi jak patrzy, że tyle lat kibicowania przyniosło tak mało radości z bycia najlepszym w samej Hiszpanii.
Z drugiej strony może powalczą na pełnym gazie o LM, gdzie mimo wszystko wyglądamy kilka klas lepiej. Ligę odłóżmy na za rok.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: