Real Madryt - RC Celta Vigo [7-1]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.03.04 21:04    Temat postu: Real Madryt - RC Celta Vigo [7-1] Odpowiedz z cytatem

La Liga nie zwalnia tempa i już jutro o godzinie 16:00 na Santiago Bernabeu w ramach 28 kolejki Primera Division Real Madryt podejmie Celtę Vigo. Do składu Realu wraca długo wyczekiwany Gareth Bale oraz Marcelo, niestety tym razem wypadł Toni Kroos, a na czas nie zdążył się wykurować Luka Modric. Po mimo braku dwóch podstawowych środkowych pomocników Real wydaje się murowanym faworytem w tym spotkaniu. Po wygranej z Levante na pewno morale w zespole się poprawiły, do tego gramy u siebie, wracają: Ramos, Marcelo, Carvajal oraz Bale. Mając na uwadze, że już we wtorek rewanż w Lidze Mistrzów, to można się spodziewać szybkiego ataku ze strony gospodarzy i spokojnej końcówki meczu. Ciężko przewidzieć skład po tym jak rezerwowi nieźle się zaprezentowali w tygodniu, a do składu wraca paru teoretycznie podstawowych graczy.

TWL64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.03.04 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bale i Marcelo jedynie na spokojną końcówkę. Ciekawe co treneiro wymyśli z naszymi orłami i błyskawicami: Isco i Jamesem Shocked
James podejrzewam od początku, Isco pewnie na pierwszą zmianę.
Niestety problemy bogactwa na ławce nie są w tym sezonie naszym żadnym atutem. Liczę na jakiś błysk młodzieży, oby Perezio pozwolił ZZ na odważne wystawienie któregoś z nich.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.03.04 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro będzie raczej totalna orka po Galisyjskim ugorze, tzn. cholernie trudny mecz, czyli jak zawsze z chłopakami z Vigo.
Zobaczymy co nasze królewny jutro pokażą. Po ostatnich "wyczynach" naszych panienek, nie nastawiałbym się ani na grad bramek, ani na porywający spektakl, chyba że ze strony Galisyjczyków, za którymi nasze panienki nie będą w stanie nadążyć.
Chciałbym żeby nasi zagrali jutro jednak wbrew moim słowom, jednak sądzę że jutro ok. godz. 18 przez tą stronkę przejdzie potężna fala kibicowskiego hejtu skierowana w nasze panienki, treneiro i szmatę pereza.
Obym się jednak mylił. Nie wiecie jak bardzo pragnę aby jutro o godz. 18 piłkarze zadali kłam moim słowom. Oby tak się właśnie stało! :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
TWL64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.03.05 00:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulek, nie dramatyzuj, będzie dobrze....
Przecież z Bilbao był całkiem dobry szpil u nas, nie wiem co się potem nagle posypało...
Byle się znowu szklanki nie potłukły(((

Powrót do góry
vitocorleone20
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2016.03.05 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy skład. No i chyba najdroższa ławka rezerwowych jaką widziałem. Mam nadzieję tylko, że nie będą musieli ratować sytuacji.

Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2016.03.05 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczę, że będzie zapierdalanie. Czuję, że tak będzie Lucas, Kovacic, Casemiro, Isco i Mayoral to raczej gwarantują. Jednak mam nadzieję, że Mayoral podoła temu wyzwaniu. Bo może to być jeszcze za wcześnie, ale oby tak nie było i pokazał swój talent z jak najlepszej strony.

Powrót do góry
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2016.03.05 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczy bolą jak się patrzy na ten bezład i niedokładność. Celta powinna być przykładem dla naszych piłkarzy. U nas nie ma żadnego zdyscyplinowania taktycznego i wygląda to tak jakby każdy miał robić to, co przyjdzie mu do głowy. Tłuczenie się skrzydłami z czego nic nie wychodzi.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.03.05 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej wiemy przez co przechodzą co weekend fani United.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.03.05 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylo jebanie Kroosa ze hamulcowy itd ale wystarczy jedno spotkanie by zobaczyc ile daje spokoju w srodku i ladu, dzisiaj srodek pola to istny burdel, mimo wszystko cieszy fakt ze wszyscy zapierdalaja rowno.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.03.05 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to nasze panienki zadały dziś kłam moim wczorajszym słowom we wcześniejszym wpisie i to w bardzo dobrym stylu!
Pierwsza połowa to było gówno przez wielkie G i nawet bramka Keplera nie zmienia faktu że póki Galisyjczycy mieli siły to grali z nami jak równy z równym.
O wyniku i kształcie spotkania przesądził jednak fenomenalny dziś CR. Tak jak za dawnych lecz nie tak odległych jeszcze lat, zrobił co miał jako lider drużyny. Jednak obawiam się że to może być jego jednorazowy wyskok, których już kilka w tym sezonie miał. Chciałbym się jednak co do tego mylić.
Mimo tego ewidentnego pogromu drużyny, której terminem "ogórki" w ogóle bym nie określił, to jednak wciąż daleko mi do jakiegoś hurraoptymizmu, i reszcie radzę to samo bo co jak co ale w tym sezonie lepiej zachować wstrzemięźliwość kibicowską niż się jarać podniecać, że już jesteśmy świetni, a potem znów czuć w ustach smak goryczy i rozczarowania.
Tak więc spokojnie i bez podniety, tym bardziej że Celta rzeczywiście zazwyczaj na wyjazdach gra kiepsko, tak więc nie ma się czym podniecać.
Dla mnie osobiście taką fajną "jaskółką zwiastującą wiosnę" jest wejście i gra Bale'a. Wszedł i zagrał tak jakby w ogóle nie był kontuzjowany i to przez tyle miesięcy. Oby tak dalej!
Very Happy

Powrót do góry
TWL64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.03.05 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz Paulek, nie było tak żle, choć chaos w środku pola momentami był przerażający. Dziwi mnie brak kontroli piłki u wielu grajków, akcje nie kleiły się często przez złe przyjęcia i niecelne podania.
Nie chce czepiać się Isco, ale to co wyprawiał w drugiej połowie to jest po prostu komedia... Ok, dwie asysty, widać chęci do gry, ale gość kompletnie nie panuje nad piłką, wywraca się o własne nogi i nie ma pomysłu na dobre rozegranie. Produktywnością gry Lucas zjada Jamesa i Isco na śniadanie.

Kombinacja składu po zmianach całkiem ciekawa, widać też wyraźnie, ze wzmocnienie obrony przez DP to dobry pomysł. Wkomponować w to Modricia i ew. Kroosa, to może jeszcze się trochę nacieszymy Realem w LM.

Będzie dobrze, głowy do góry)))

Hala Madrid!!!

Powrót do góry
Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.03.05 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twardziel64 napisał:
No widzisz Paulek, nie było tak żle, choć chaos w środku pola momentami był przerażający. Dziwi mnie brak kontroli piłki u wielu grajków, akcje nie kleiły się często przez złe przyjęcia i niecelne podania.
Nie chce czepiać się Isco, ale to co wyprawiał w drugiej połowie to jest po prostu komedia... Ok, dwie asysty, widać chęci do gry, ale gość kompletnie nie panuje nad piłką, wywraca się o własne nogi i nie ma pomysłu na dobre rozegranie. Produktywnością gry Lucas zjada Jamesa i Isco na śniadanie.

Kombinacja składu po zmianach całkiem ciekawa, widać też wyraźnie, ze wzmocnienie obrony przez DP to dobry pomysł. Wkomponować w to Modricia i ew. Kroosa, to może jeszcze się trochę nacieszymy Realem w LM.

Będzie dobrze, głowy do góry)))

Hala Madrid!!!

Tak jak piszesz Isco znów dzisiaj zrobił disco-knucisko i nawet te asysty go jakoś tak bardzo nie ratują.
Podobno szukają kapitana holownika w porcie w Szczecinie. Tak sobie myślę że to praca w której nasz Francisco by się spełnił i znalazł sens życia. Oczywiście śmieję się i żartuje ale jednocześnie dziwię się że tak dobry technicznie piłkarz i momentami też przebojowy (zdarzało mu się) takie ma problemy z rozegraniem czy przyśpieszeniem gry, właśnie przez te holowanie. Zdumiewający jest pod tym względem, naprawdę!

Mimo tego że jednak pierwsza połowa w naszym wykonaniu była słaba i bezpłciowa (cholera wie jaki byłby mecz jakby Aspas pokonał wtedy Navasa i Celta by prowadziła?) to cieszę się że chłopaki zamknęli mi dziś ryja!!!
Nie mam nic przeciwko (a nawet jestem za!) gdyby robili to częściej, zdecydowanie częściej! <wow>

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: