Real Madryt - VfL Wolfsburg [3-0] \o/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zetep
Killing Football

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.04.13 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc dziś na Cristiano, to mam wrażenie, że jeśli by trzeba było wpakować, nawet i 5 bramek to on by to zrobił. Cóż czekamy teraz spokojnie na rywala w półfinale, ja stawiam na kogoś z pary Atletico/Barcelona

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
vandervaart23
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.04.13 01:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krwawy Paulek napisał:
Cieszę sie z udanej remontady, ale styl naszego zwycięstwa, ma dziś dla mnie posmak goryczy!

Niby wygrali i cieszcie się Madridiści, pijcie piwo i świętujcie, jednak dla mnie dzisiejsze zwycięstwo ma jednak nutkę goryczy.

Stykła 1 bramka wilków i byśmy tu teraz inne komentarze pisali, taka jest prawda.
Moim zdaniem to nasi dzisiaj wcale nie zagrali tak jak zapowiadali, tylko tak jak to ujął tydzień temu pewien klasyk, czyli spokojnie, spokojnie a bramki same przyjdą! I przyszły, fakt!!!!!!

Jednak co by się stało gdyby VFL strzelił na 3 minuty przed końcem?
Mi nie chodzi o to że mieli wypruwać sobie żyły przez pełne 90 minut, bo tak nie idzie, tylko trza było jak najszybciej strzelić te 2 dodatkowe bramki na 4:0 i byłoby pozamiatane, a tak to człowiek siedział na szpilach do końca, bo ci se nonszalancko grają jakby nie dostrzegali miecza Damoklesa, co wisi nad nimi i to całkiem blisko!!!!

O to mam do nich żal i pretensje. Gdyby tylko VFL strzeliło, to teraz byłyby tu na stronce gorzkie żale wylewane! Dobrze że jednak był Happy End!!!

Mimo to uważam że z taką grą dalej to ciężko będzie o tę Undecimę i ogólnie o sam finał. Oni ciągle myślą że obojętnie co by się nie działo, to zawsze awansują, bo przecież muszą. Jednak tak nie jest!

Dlatego cieszę się z dzisiejszej remontady, ale na pewno nie będę po dzisiejszym meczu skakał ze szczęścia i krzyczał pewnym głosem, że Undecimę to mamy już w kieszeni.

Większość tych co mi kazali spierdalać po GD za sianie defetyzmu, jakoś tak parę dni potem miała nieco inny nastrój i gorzkie żale wylewała.

Tak więc Panowie i Panie, bez podniety po dzisiejszym meczu tylko patrzeć i obserwować dalszy rozwój wypadków!!!!

Oglądałeś mecz ? Gdyby i gdyby , a gdyby Ramos zamiast słupek trafił bramkę ? Wolfsburg miał dwie i to naciągane okazję resztę meczu nasi kontrolowali idealnie A bramki były kwestią czasu , tylko ślepy kibic Barcelony może napisać że dzisiaj zagraliśmy słabo , zrozum że to liga mistrzów A my walcZyliśmy o życie i się udało no Kurwa , za takie mecze kocha się ten klub , krytykę zostaw sobie na półfinał bo dzisiaj pokazali ze mogą WSZYSTKO :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.13 01:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tu!

Byłem spokojny do wczoraj, dzisiaj z oczekiwania już nie mogłem wysiedzieć, ale pięknie, cel minimum osiągnięty, wierzyłem w tych chłopaków!

Generalnie na dłuższą metę same plusy z tego dwumeczu:
a) awansowaliśmy
b) każdy kto na tym etapie sobie pomyśli "a, chuj, to tylko [...], przejedziemy ich i u siebie, i na wyjeździe z palcem w tyłku" powinien przed wejściem na boisko sobie mocno w łeb przyłożyć.

Niech tylko przyswoją tę nauczkę i będzie dobrze!
<jupi>

Powrót do góry
Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.13 01:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
TO JEST KURWA REAL MADRYT!

TAAAAAK KURWA!

Nie mam nic więcej do dodania :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
labeleq
Korposzczur.

PostWysłany: 2016.04.13 07:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaangażowanie w ataku i obronie... pressing na całej długości boiska.... taki Real można oglądać i taki Real chcemy widzieć do końca sezonu!

Brawo!

Tindr
Paprykarz

PostWysłany: 2016.04.13 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słowo-klucz na resztę sezonu - ZAANGAŻOWANIE.
Bez niego będziemy mieli takie mecze jak w Wolfsburgu tydzień temu, z nim - sky is the limit <jupi>

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2016.04.13 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka szkoda że nasze gwiazdki muszą dostać ostro w pizdę, żeby zachciało im się biegać.

TWL64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.13 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że już w ćwierćfinale musieli się już tak mocno spinać. Obawiam się, ze może to nie być bez wpływu na formę fizyczną, tym bardziej, że w zasadzie do końca sezonu gramy co trzy dni Shocked

Dobrze, że w sobotę jadą na Coliseum a nie np. na Anoeta ;)

Powrót do góry
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.04.13 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz jaką my mamy ławkę by robić mądre rotacje: Lucas, Jese, Isco, James, Varane, Nacho, Danilo, Arbeloa, Kovacić.
Większość z nich gdy wejdzie na mecz w lidze które nam pozostały na pewno nie osłabi zespołu.

Powrót do góry
TWL64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.13 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na to liczę, w kontekście całego sezonu okazało się że dysponujemy całkiem wartościową ławką. Jak najbardziej można od nich wymagać skutecznej gry, liczę szczególnie na błysk Jamesa, reszta już udowodniła swoją wartość.
No i koniecznie para: Varane - Nacho, to nasza przyszłość, trzeba dać dychnąć naszym "staruszkom" - SR4 i P3 Tongue

Powrót do góry
sojero
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2016.04.13 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialny mecz, nic dodać nic ująć. Taki Real Madryt chcemy oglądać. Klasa i ukłony.

Carvajal, Cris <serce>

Powrót do góry
Espana.
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.04.13 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś ostatnio pisał o tym, że kocha się ten klub za emocje które daje nam za każdym razem. Zaczynam się bać, aby to się nie przerodziło w miłość tragiczną.. Wczoraj myślałem, że serce mi wysiądzie <serce>

Tam wszystkie Krwawe Paulki itd. Raz na jakiś czas trzeba przestać krytykować i po prostu się cieszyć! Brawo Real! <jupi>

werwer napisał:
Jak coś "nie jest ważne" to nie znaczy, że jest nieważne
Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.04.13 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu fenomenalne meczycho! Dla takich spotkań, emocji warto żyć. Wygrała i awansowała lepsza DRUŻYNA.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8
Skocz do: