Getafe CF - Real Madryt [1-5]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.04.16 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie czytanie ze zrozumieniem, ja zacytowałem twój tekst bo czułem ironię, natomiast była ona tak głupia i niepotrzebna, że zapytałem się po co to napisałeś, ale ty odpowiedziałeś mi, że taka jest twoja opinia wyprowadzając mnie z błędu. To skoro taka jest twoja opinia bystrzaku, to się do niej ustosunkowałem.

No właśnie, Bale miał sporo kontuzji, więc tym bardziej trzeba na niego uważać by go nie zajeździć.

RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.16 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że Zidane ogrywał zmienników - Jese, Vazquez, Isco, James - każdy z nich zaliczył gola/asystę i dał poważne podstawy trenerowi, by stawiał na nich dalej (niestety, jako zmienników - Isco czy James w formie to naprawdę klasa piłkarze).
Mecz został już ustawiony w pierwszej połowie, choć mogło być o wiele wyżej - szczególni męczyłem się patrząc na Ronaldo (w pozytywnym sensie tego słowo) - dwoił się i troił, miał olbrzymie parcie na gola. Dobrze, że mu się udało, bo chyba usatysfakcjonował siebie samego i nas, kibiców.

Dla mnie jednak MVP meczy Karim Benzema. Gol i 2 asysty robią wrażenie - sprawia wrażenie, jakby się odgrywał za niepowołanie na Euro we Francji - "Patrzcie, strzelam i asystuję w najlepsze! Żałujcie! Tongue " Całe szczęście ta pozytywna zwyżka formy dotyczy Realu, Karim może być bardzo ważnym graczem w zbliżającym się dwumeczu z Manchesterem City (które notabene ograło Chelsea 3:0 - czyżby zwyżka formy?).

Bardzo dobrze grali właściwie 3/4 graczy Realu, Keylor między słupkami jak zwykle skała - stracony gol w najmniejszym stopniu nie obciąża jego konta (piękny strzał i wlot za kołnierz) a niejednokrotnie ratował nam skórę (vide: sytuacje z 64 i 77 minuty).

Podsumowując: bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, byle zachować formę do starcie na Bernabeo z Villarrealem, ni o do Ligi Mistrzów, która powinna być głównym celem.

Hala Madrid!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
TWL64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.16 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gierka treningowa, tempo "porażające" Tongue
Dobrze, że wpadło chociaż 5 goli, bo Getafe to dziś poziom 3-ligowy...

Wynik idzie w świat, mocny sygnał w strone Kotletico i Salcesony Tongue

Powrót do góry
RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.16 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie "gierka treningowa", nie umniejszałbym pozycji rywala, który - trzeba to przyznać był słaby, ale jednak dość skutecznie się bronił momentami. Sam CR7 miał problemy, by przez bite 90 minut załadować do bramki Getafe ;)

Powrót do góry
Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.04.16 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krwawy Paulek napisał:
El Goral napisał:
Krwawy Paulek napisał:
Teraz następny mecz w lidze i zobaczymy co z City wyjdzie.

Podobno jak zaczynamy pierwszy mecz w półfinale CL na wyjeździe to zawsze odpadamy. Jeśli to prawda to najwyższy czas to zmienić !!! :-)

Teraz dwa mecze w lidze, bo w środę jest kolejka, co pozwala nadal wierzyć, że putki nie zdążą szybko odpocząć (muszą grać tak jak my i Atleti, co trzy dni).

No, a o to drugie to Zizou zadbał w 2002 roku. Choć uważam, że nie możemy absolutnie w Manchesterze przegrać. Koniecznie trzeba tam wygrać, lub wywieźć remis. Inaczej może być bardzo ciężko.

O! Dzięki za informację, bo akurat nie śledzę tego wszystkiego tak fest na bieżąco jak niemal wszyscy tutaj! To spoko że meczyk w środę, bardzo fajnie.

Co do tego City, to się z tobą zgodzę. Remis to jest plan minimum, i chyba najlepiej też bramkowy, w stylu 1:1.
Aż się boję co te nasze piłkarzyki tam odwalą?
Po Wolfsburgu jakoś tak przestałem im ufać!
Niestety :(

Takie pytanko, za co dostałem ostrzeżenie i gdzie jest regulamin, do którego zostałem odesłany, bo go w ogóle nie umiem znaleźć żeby się dowiedzieć co zmajstrowałem?
Daj znać jak możesz i masz czas!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Szjk

PostWysłany: 2016.04.16 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest w dziale "Serwis".

http://forum.realmadryt.pl/viewtopic.php?t=8408
Cytat:
2.10. Cytując post innego użytkownika, nie cytuj całego, jeśli zamierzasz odnieść się tylko do wybranego fragmentu. Zabrania się cytowania całego posta użytkownika, którego post znajduje się bezpośrednio nad Twoim postem. Jest to bezcelowe, gdyż wiadomo, że odnosisz się do swojego "sąsiada". Poza tym takie działanie męczy wzrok i sprawia, że dyskusja jest nieprzejrzysta.

D:
Proszę. ;)

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2016.04.17 00:59, w całości zmieniany 1 raz

Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.04.16 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Szjk"]Jest w dziale "Serwis".

Aha, za takie coś, ok! Teraz to rozumiem co zrobiłem nie tak!

Szjk

Dzięki stary za informację, bo za cholerę nie wiedziałem gdzie go szukać i co zaś zmajstrowałem nie tak!

Jeszcze raz, dzięki ci wielkie. Nie musiałeś a jednak pomogłeś. Fajnie że jeszcze tacy użytkownicy tu są!!!! :-) :-) :-)

PS: Znalezienie czegoś na tej stronce czasem doprowadza mnie do szału!
Może to przez to że neta mam dopiero od niedawna!
Mimo to czekam na nową i bardziej przejrzystą stronkę!!!!

Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam serdecznie!!!! :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.04.17 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
No właśnie, Bale miał sporo kontuzji, więc tym bardziej trzeba na niego uważać by go nie zajeździć.

Pół sezonu w tyłku przez kontuzje, a on dalej ma odpoczywać, żeby go nie zajechać? To ile on ma tych meczy u nas w sezonie grać hmmm? Kupujmy zawodników po 100 mln € i niech grają maksymalnie 30 spotkań w sezonie. Good idea. EOT (chyba, że w temacie GB, zapraszam).
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Szjk

PostWysłany: 2016.04.17 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znów głupie ironie (jak tak wyrażasz swoje opinie, to mogę ci jedynie współczuć), wymyślanie jakiejś liczby meczów które Bale rzekomo powinien zagrać i tego typu pseudoargumenty. Ciężko się z tobą rozmawia.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: