Juan Mata [Manchester United]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.06.10 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co? Na tej pozycji mamy co najmniej 2 graczy.

labeleq
#mijajkalisz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.06.10 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widzę nawet 5. graczy, którzy mogą spokojnie grać jako 10:

James
Isco
Benzema
Modrić
Kroos.

Co do Maty, to lubię chłopaka, ale zawsze będzie mi się kojarzył z tym filmikiem ;)

Link

Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2015.06.10 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mata to człowiek Madrytu, jego miejsce jest tutaj. Ciężko by było go tu zmieścić, ale marzę o nim.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2015.06.10 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Mata grał świetnie za Beniteza, gość strzelił 19 bramek i miał 35 asyst w sezonie 12/13 tyle że odkąd przeniósł się do MU to nie gra już na takim poziomie i to trochę działa na jego niekorzyść, jest pomocnikiem uniwersalnym to na pewno i grał chyba z przodu na wszystkich pozycjach z wyjątkiem szpicy, ale jednak potrzeba nam bardziej dobrego dryblera z odpowiednią dynamiką i predyspozycjami do gry na małej przestrzeni, a Mata akurat dryblingiem to nigdy wyjątkowo nie imponował. Ale w sumie jeśli będzie do wyrwania za niewygórowaną kwotę i MU nie będzie robić problemów z odejściem to czemu nie, każda solidna mordka się tu przyda, a na pewno fakt, że jest naszym wychowankiem i pracował już z Rafą to tylko dodatkowe atuty.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.25 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
- Piłka nożna na tym poziomie jest bardzo opłacalna. Żyjemy jakby w bańce. Z całym szacunkiem do reszty społeczeństwa, zarabiamy krocie, niepoliczalne kwoty.

- Z wielką przyjemnością zgodziłbym się na obniżkę pensji, jeśli miałoby to uczynić sport mniej zależnym od sponsorów – zadeklarował Mata.

- Dzisiejsze czasy nie mają niczego wspólnego ze starymi, gdy ludziom nie zależało tak bardzo na interesach, a piłka była mniej medialna. Nie lubię tej „biznesowej strony” sportu. Kocham grać i trenować

Podopieczny Louisa van Gaala powiedział również, że czasem zastanawia się, jak bardzo jest zabezpieczony życiowo od strony posiadanych funduszy:

- Prawdziwe życie nie dotyczy nas piłkarzy. Nasi przyjaciele nim żyją. Do wszystkiego doszli ciężką pracą i poświęceniami. Ja, gdy miałem 18 lat, zarabiałem już 90 tysięcy euro rocznie (Mata był wtedy graczem rezerw Realu Madryt, przyp. red.). To czasem przerażające myśleć, jak dobrze jestem zabezpieczony. Najmniejszy problem – i ktoś go dla mnie rozwiąże. To jeden z tych aspektów, w których nasze życie nie jest normalne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
ala89
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.04.27 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekstra, oby tak dalej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.27 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znani się pseudo piłkarz i powie, że piłkarze zarabiają za mało- mowa o Wagnerze

Co do Maty- brawo za szczere wyznanie, jak to mawiał klasyk są plusy dodatnie i plusy ujemne zarabiania kroci.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
addamek1988
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.05.14 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mata w końcu zdobył się na szczerość, tak jak kolega wyżej pisze- plusy i minusy kasy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.05.14 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mata, tak po ludzku, wydaje sie być naprawdę fajnym i inteligentnym facetem. Taki rodzynek wsród tej grupy zawodowej. Fajnie, ze biega w tej koszulce.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44
Strona 44 z 44
Skocz do: