Zinédine Zidane
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 300, 301, 302  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SadButTrue
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2016.05.29 06:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie zatańczył z Cholo w tym meczu. Kiedy trzeba było to przycisneli zdobywając gola po czym Atletico biło głową w mur. Strzały rozpaczy Griezmanna w pierwszej połowie najlepiej o tym świadczą. Wymuszone wejscie Danilo i zabezpieczenie go Lucasem było świetnym pomysłem i za to, na pewno gratulacje. Znów jednak sam sobie komplikuje życie debilnymi zmianami w środku. Z City stracił kontrolę zdejmując Isco za Jamesa dzisiaj środek przestał funkcjonować po ściągnięciu Toniego. Jest to dla mnie niewytłumaczalne zachowanie, bo nie widziałem po Kroosie, aby miał kontuzje. Cóż, zwycięzców się nie sądzi, na szczęscie się to nie zemściło. Dzięki ZZ za osłodzenie drugiej częsci sezonu. Do zobaczenia w sierpniu <serce>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sizzla
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.29 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty tak na serio z tym Lucasem i Danilo? Widziałeś bramkę dla Atleti?

bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.29 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszym sezonie jako zawodnik Realu wygrał LM , a teraz powtórzył to jako trener <serce>

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.05.29 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem gdzie napisać małe podsumowanie tego sezon, więc zrobię to w temacie ZZ.
Tak popie.... sezonu to ja już dawno nie pamiętam. Sprawa DDG, porażka z Barca 0-4, potem komedia w CDR z udziałem Cherysheva, strata 12 punktów do Barcelony, przychodzi ZZ, kończymy sezon punkt za Barceloną i Undecimą w gablocie. Masakra co za sezon. Największym plusem chyba jest to, że znów mamy drużynę. ZZ zjednoczył wszystkich razem, wprowadził mega atmosferę. Jeżeli dobrze przeprowadzimy letnie transfery, ZZ dobrze przepracuje okres przygotowawczy z zespołem to możemy być jeszcze mocniejsi, a undecima to zaledwie początek pięknego czasu dla nas.

Zidanka5

PostWysłany: 2016.05.29 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać, w futbolu nie wystarczy talent, trzeba mieć też szczęście. A Zizou ma, i talent i szczęście. To dobrze rokuje na przyszłość. W moim przekonaniu wczoraj miał więcej szczęścia niż talentu - to tak w odniesieniu do zmian których dokonał... Bardzo się cieszę ze zwycięstwa, szkoda tylko, że walkę o tak wielkie trofeum przy remisie rozstrzyga się w rzutach karnych. Ale nic lepszego nie wymyślono jak do tej pory. Moim zdaniem, w takiej sytuacji dwumecz byłby - może nie idealnym, ale całkiem dobrym rozwiązaniem. W każdym razie bardziej sprawiedliwym.

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2016.05.29 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokazał wczoraj swój pomysł na tą drużynę. Pokazał jak chce grać, podejrzewam że zależnie od rywala nieco inną rolę będzie mieć Toni, z materacami najważniejsze było zabezpieczenie się z tyłu i kąsać miało BBC, w meczu z innym rywalem pewnie Toni/Isco czy James graliby wyżej by stworzyć tą różnicę.

Wczoraj ustawił nas mądrze, nie efektownie, bez fajerwerków - po prostu mądrze, Atl nieźle grają piłką i dlatego byli tak groźni, ale strach pomyśleć co by było gdybyśmy pozwolili się kontrować.

Zmiany - Daniego wymuszona i pisałem o tym w trakcie meczu - lipa straszna że nas to spotkało. Zejście Toniego? Obstawiam że miało być tym impulsem na dobicie rywala. Isco według mnie daje większą dynamikę, jest śmielszy z przodu i na to ZZ liczył, liczył że nie dojdzie do dogrywki.
Benzema? Szkoda, że nie wcześniej, ale dobrze że zszedł.
Nie było co czekać ze zmianami do 88 minuty kiedy można było zrobić coś by mieć pewność skończenia w 90 minut. Niestety się to nie udało i potem była jazda na rezerwie ale trzeba było to ryzyko podjąć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2016.05.29 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam tylko nadzieje, że Zizou nie pójdzie drogą Carlo z Milanu, czyli mistrzostwo na ileś tam lat i więcej LM Very Happy Very Happy

Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2016.05.29 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ile w tym wszystkim jego geniuszu taktycznego czy jakiegoś teoretycznego przygotowania do trenerki, ale gość urodził się po prostu pod szczęśliwą gwiazdą. Wszystko czego dotknie zamienia się w złoto.

Co do samego finału - ogólny zamysł był dobry, ale w drugiej połowie już naprawdę za bardzo się cofnęliśmy. Mimo wszystko wturlanie jakiegoś farfocla i oddanie inicjatywy rywalowi to chyba najlepsza taktyka na Atleti. Brawa dla ZZ, że nie srał się, że będzie gadka o jakimś antyfutbolu. Tak po prostu trzeba z nimi grać. I normalnie taka taktyka powinna nam dać spokojne zwycięstwo i zamknięcie meczu w okolicach 70. minuty (przyjebanie w nogę Oblaka z pół metra czy sytuacja, gdy była pusta bramka).

Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.05.29 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odzyskanie drużyny to jego największa zasługa.
Nawet jeśli byśmy ten finał przegrali nie miałbym żadnych pretensji do Zizou. Przywrócił tej świetnej kadrze blask i skończyliśmy sezon z twarzą mistrzów a nie błaznów.

Lato będzie kluczowe. Real potrzebuje kosmetyki i powrotu Jamesa do najlepszej formy. Wtedy nawet problem napastnika zostaje rozwiązany bo możemy grać trójką z przodu Bale-Cristiano-James.

Zizou jako zawodnik Realu przeżył piękne,ale i też trudne chwile. Myślę,że te złe doświadczenia dały mu bardzo wiele na starcie w tak trudnej szatni jaką ma Real. Dlatego fakt,że zjednoczył ich wszystkich zasługuje na ogromne pochwały i napawa optymizmem,że stworzy jeszcze bardziej dopracowany walec. Real miał wszystko by zacząć seryjnie wygrywać. Niestety zostało to popsute przez Beniteza,ale dzięki Francuzowi wracamy na właściwą ścieżkę i mam nadzieje,że Florentino tego nie spierdoli latem.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.29 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet wie co robi. Przy całej mojej miłości do Carletto, on przez 8 spotkań w jednym sezonie nie potrafił wykminić nic ponad to co w "poprzednim meczu". Ziza wręcz przeciwnie, wypróbował główną broń pateti na Męczesterze, a w samym finale zabił już materace, z tej samej broni. Atakujemy, głęboko i skutecznie bronimy wyczekując rywala - do wyboru do koloru. Co do zmian to muszę się przyczepić, wyszło trochę "żółtodziobstwo". Wiem, że stracił jedną zmianę przez Carvę, ale jednak tą jedną warto sobie zostawić w takich meczach do samego końca, plus zejście Kroosa też jak dla mnie trochę dziwne, grał wybornie. Wygrał jako piłkarz, jako asystent i jako trener z 6 miesięcznym stażem na najwyższym poziomie. Co jeszcze dodawać?

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.05.29 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko jest zbyt piękne, zastanawiam się, czy to nie sen. Zizou zawsze był dla mnie wyjątkowy, kocham wielu piłkarzy Realu, byłych i obecnych, ale nigdy żadnego nie darzyłem tak silną sympatią jak Zizy. Zawsze był dla mnie wyjątkowy. Miał w sobie to coś, czego inni nie mieli. Nie tylko w jego grze, ale i zachowaniu, w jego charakterze było coś, co nie pozwalało odwracać od niego wzroku... i teraz, po tylu latach, wraca, wygrywa LM... To musi być sen, zdecydowanie. Takie rzeczy się w rzeczywistości nie dzieją.

Zidane mówi, że często myśli o Carlo, ale Carlo nie prowadziłby Realu tak odważnie. To jakie rotacje robił Zizou w ostatnich kolejkach, to jakie zmiany wczoraj przeprowadzał. Vaqzquez podchodzący do pierwszego karnego, James spędzający cały mecz na ławce... facet ma jaja ze stali. Widać, że jego decyzje są suwerenne, że robi to co uważa za słuszne. Jego legenda po wczorajszym zwycięstwie urosła jeszcze bardziej, a kupa lat trenerki wciąż przed nim. Człowiek godny Realu. <3

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.05.29 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie rozumiem zejścia Kroosa. Tzn. da radę wybronić się faktem, że Isco naprawdę ładnie zapierdalał, ale jednak Niemiec grał świetnie. Może ewentualnie to wynika z tych dwóch fauli, których na nim popełnili gracze Atleti w ostatnich minutach przed zejściem, z czego jedna to chyba nakładka była. Ale nie wydawało mi się, by przez to kuśtykał/człapał/nie biegał.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2016.05.29 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Up
Jak możemy grać z Jamesem w przodzie? Przecież on nie ma dryblingu i szybkości. Ludzie przerabialiśmy już ten temat wielokrotnie. Jego miejsce to 10 na boisku, a nie skrzydło, bo tam nie ma warunków. Ewentualnie środek, ale wtedy musiałby zapyerdalać.

Powrót do góry
Gregory House
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.29 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój najlepszy piłkarz w historii zdobywa LM jako trener.

Pokochałem Zizou w 98 roku, kiedy to tak naprawdę rozpoczynałem przygodę z futbolem, mój pierwszy wielki turniej, który pamiętam. Od tego momentu marzyłem, żeby zobaczyć go w białej koszulce. Następnie Euro w Belgii i Holandii, a marzenie stało się obsesją. O transferze dowiedziałem się z wiadomości sportowych na TVP 1, pamiętam dokładnie ten moment. Bajka.

Nigdy nie miałem takiego doła, jak po MŚ w Niemczech, czerwona kartka, przegrany finał, a zaczęło się cudownie, czułem się jak podczas oglądania filmu, który ma najpiękniejsze zakończenie na świecie.
A potem zgasło światło.

Mija równo 10 lat od finału w Berlinie, 10 lat, przez które śledziłem losy jego synów, mając nadzieję, że wypełnią pustkę, jaką po sobie zostawił oraz oglądałem wszystkie mecze towarzyskie, żeby móc jeszcze popatrzeć na geniusza. Nie wiedziałem czy uda mu się jako trener, kibicowałem z całego serca, jednak miałem świadomość jakie to trudne. Przed sezonem myślałem, że jeszcze nie, to nie ten moment, a gdy na początku roku przejął drużynę, bałem się, że został wsadzony na zbyt wysokiego konia i zrobi sobie krzywdę.

Nie wiem na ile jest już dobrym trenerem, ale mam pewność, że ten człowiek jest geniuszem. Geniuszem, który przez 18 lat, które mi towarzyszy, dał tyle radości.

Pele, Maradona, Garrincha, Best, Platini - kojarzę tych ludzi w stroju piłarskim jedynie z pojedynczych akcji, dłuższych lub krótszych skrótów spotkań.
Zizou znam doskonale, widziałem co najmniej 150 meczów w jego wykonaniu i do wczoraj nazywałem go najlepszym piłkarzem w historii, ale teraz to trochę za mało.

Dla mnie jest największą postacią w świecie futbolu i na zawsze pozostanie.

Sizzla
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.29 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż strach pomyśleć jak on sam będzie przygotowywał drużynę do sezonu, zrobi swoje transfery i poustawia wszystko na spokojnie a nie na szybkości w trakcie sezonu. Potencjał ma niesamowity i coś czego nie można kupić ani się nauczyć - szczęście. Już ma jeden najważniejszy puchar jako trener, za chwilę Superpuchar Europy, klubowe mś, może się zrobić fajna półeczka.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 300, 301, 302  Następny
Strona 129 z 302
Skocz do: