Dienis Czeryszew [Villarreal CF]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.06 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ławka/trybuny/wypożyczenie - jak dla mnie to jest jakaś forma wygnania za to, że Real odpadł przez niego z CDR Ptak .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.06 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznajmy sobie szczerze i tak gówno by pograł przy BC oraz Jese i Vazquezie, tak sam sie zastanawiałem w Sierpniu czy Beniu na początku nie chciał go na LO przerobić a grubawy mnie zaskoczył i działał tak z Lucasem.Rosjanin dla mnie jest przeciętny i w ogóle zdziwił mnie jego powrót do 1szej drużyny w tym sezonie ale już wszystko wróciło do normy, po sezonie i tak zostanie sprzedany.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2016.06.15 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można przenosić, dziękujemy.
10 milionów, całkiem ok biorąc pod uwagę przejścia zdrowotne hamujące jego rozwój. Jeśli pogłoski o 50% udziale z przyszłej sprzedaży są prawdziwe to jest to bardzo dobry układ, Villarreal umie promować zawodników.
Powodzenia, koszulka w szatni Valenci, a także założona przez Arbeloe pozostanie w pamięci.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14
Skocz do: