Cristiano Ronaldo (cz. 7)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 298, 299, 300  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.06.22 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@twardziel64
To jest jeden z najlepszych zawodnikow w historii a nie jakis paz wiec chyba mozna miec wobec niego jakies wymagania? Glownie chodzi mi o fakt ze facet sie na bledach nie uczy, w wieku 31 lat chyba mozna oczekiwac dojrzalosci w grze, jak nie idzie to kombinuje inaczej, jak mam gorszy dzien to usuwam sie w cien i wspomagam tych ktorzy sa w formie. U niego to nie wystepuje, napierdala jak opetany ciagle ten sam schemat i na tym czesto cierpi zespol, trudno nie odnosic sie do tych strzalow czy wolnych skoro zamysl jest wiecznie ten sam.

Masz racje, kazdy popelnia bledy i to jest normalne, pytanie tylko dlaczego to sa ciagle te same bledy.

@Szjk

Juz ci napisalem, jezeli nie rozumiesz sensu komentarza to na Niego nie odpisuj, licze ze po raz pierwszy od dawna uzyles tego EOTa i sie bedziesz tego trzymal a nie pisal co post to samo i konczyl go tym smiesznym skrotem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
pikus88
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2016.06.22 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiejski głupek jak zawsze, po finale morda w kubeł, jak CR-owi nie idzie to ten wraca. Jak marne musisz mieć życie, żeby bawić się w coś takiego. Idź do swojej piwnicy i tam baw publikę swoimi mądrościami.

Keyser Soze napisał:
@pikus88
Ooo, ale fafarafa jesteś, strach się bać. Rozumiem, że nick dla zmyłki Very Happy (tylko mnie nie bij, niewinne żarty, luzik, ok?).

Nick to historia ciągnąca się za mną od jakiś 20 lat, wielu z tej strony krócej żyje na tym świecie.

Cytat:

O mnie nawet na tym forum niektórzy też wypisują kłamstwa, ale jeszcze nie pomyślałem, żeby "dać komuś w pysk". No nie wiem czy coś ze mną nie tak. A może... to tylko internet? A w przypadku Ronaldo dziennikarzyny, które wymyślają pierdoły, bo... za to im płacą Very Happy

Poza tym wypowiadasz się kategorycznie, jakbyś był świetnie poinformowany. "Pomówienia". "Skandaliczne". "Zwyrodnialec". Lol. Ty wiesz chociaż o co chodzi, zweryfikowałeś na własną rękę te informacje, czy łyknąłeś to co ktoś tam wrzucił i teraz papugujesz? To na pewno TEN SAM GOŚĆ go zaczepił? Smile I to oni WYMYŚLILI?

Otóż była jakaś tam sprawa o gwałt w 2005, w USA, ale Ronaldo został szybko oczyszczony. Zatem nie był to jakiś wymysł pismaków. Oczywiście, że bzdura, ale był temat, to napisali - nie oni jedyni, hehe. Poza tym to całe CMTV to ponoć jakieś g... typu pudelek. Portugalczycy sami nie mają o tym dobrego zdania. Przejmować się takimi... A jeśli nawet, to do sądu.

A co mnie ty interesujesz? Poza tym porównywać internet z normalnym życiem, gdzie ktoś pluje na twoje nazwisko. Rozumiem, ze następnym razem ta dziennikarzyna najpierw ma krzyczeć, że to nie on go obrażał tylko jego redakcyjni koledzy?

Cytat:

To jak Pikusiu, z tymi zachowaniami Ronaldo na boisku w zeszłym sezonie (wiadomo chyba o jakie chodzi?). Zero zastrzeżeń? Można je określić prymitywnymi? Choć w sumie rozmawiam chyba z osobą, która broniła niedawno skandalicznych wypowiedzi Ronaldo, nie muszę chyba przypominać jakich. Więc to może być ciężka przeprawa, ale zapytać nie szkodzi. Pikuś? Smile

Rozmawiam o dzisiejszej sytuacji, wyciągnij jeszcze sytuacje z tego jak był nastolatkiem może wtedy komuś dał z dyńki. Jego wypowiedzi były takie jak napisałem, on w przeciwieństwie do ciebie za swoje zdanie odpowie i potrafi go bronić, ty znając życie uciekniesz w popłochu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.06.23 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pikus88 napisał:
Nick to historia ciągnąca się za mną od jakiś 20 lat, wielu z tej strony krócej żyje na tym świecie.

Ok, Pikusiu.

Cytat:
A co mnie ty interesujesz?

No, właśnie nie wiem czemu tak się mną interesujesz:
"Jakby o tobie na łamach prasy pisali, że jesteś zwyrodnialcem to pewnie w imię zasady, nie ważne jak o tobie mówią, ważne że mówią przelałbyś mu kasę na konto?

Jeśli tobie odpowiada to, że ktoś po tobie jeździ to widocznie gdzieś na swojej drodze zagubiłeś szacunek do samego siebie."

Smile

Cytat:
Poza tym porównywać internet z normalnym życiem, gdzie ktoś pluje na twoje nazwisko. Rozumiem, ze następnym razem ta dziennikarzyna najpierw ma krzyczeć, że to nie on go obrażał tylko jego redakcyjni koledzy?

I znowu "pluje na twoje nazwisko", "obrażał", etc. Zweryfikowałeś w końcu to info, czy dalej papugujesz?
Poza tym to serio, jakby wszystkie osoby publiczne reagowały w ten sposób na historyjki, które wymyślają media, to codziennie latałyby mikrofony.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Codziennie redaktorzy tej strony wklejają okładki hiszpańskich gazet. Pomijając już te katalońskie, to powiedz - czy Marca, albo AS (zwłaszcza) nigdy się nie upaprały historyjką z d... na temat naszych piłkarzy? O Jamesie mało było w tym sezonie? Najlepiej zawsze wywalić mikrofon, bo OBRAŻAJO!

Cytat:
Rozmawiam o dzisiejszej sytuacji

Aha, a wiesz w ogóle do jakiego zdania się odniosłeś na początku? To przypomnę:

Keyser Soze napisał:
Nie dziwi mnie to, ani nie szokuje - który to już raz wyłazi z niego prymityw? Jego charakter(ek) zawsze idzie w parze z grą.

Poza tym staram się wysondować, czy jest w ogóle sens dyskusji z Tobą. Skoro broniłeś "niefortunną" wypowiedź Ronaldo o kolegach z zespołu, co potępiło 99% tego forum, w tym nawet największe jego fanboje, to i pewnie jego prymitywne zachowania był byś w stanie usprawiedliwić. I tak prawdopodobnie jest, bo migasz się od odpowiedzi, a niewiele by Cię kosztowało, gdybyś mi odpisał wprost na zadane pytanie.

Cytat:
Jego wypowiedzi były takie jak napisałem, on w przeciwieństwie do ciebie za swoje zdanie odpowie i potrafi go bronić, ty znając życie uciekniesz w popłochu.

Ta... nie minęła chyba nawet godzina i już pokornie przepraszał, bo widział co narobił Very Happy Dobry jesteś.

zetep
Killing Football

PostWysłany: 2016.06.23 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak ogólnie to nie rozumiem strasznie tego hejtu na Cristiano, jakieś śmieszki na jego temat w Polsce podczas Euro i przeraża mnie kretynizm w tym kraju, serio wchodzić na jakieś onety i wierzyć w ich źródła? wypominają mu brak bramek (dziś cichutko, bo pozamykał japy) i jaki on to jest słaby w reprezentacji przy czym Lewandowski kopie się po czole, nie strzelił bramki w reprze od listopada, ale Robercik to klasa, bo umie się zastawić i podać, WOW! niektórzy to muszą mieć bardziej wyprany mózg bardziej od raola.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
vensim
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.06.23 03:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe czy się obrazi na Modrica za to że ten pozbawi go w sobotę marzeń o Złotej Piłce.

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.06.23 05:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beka ze wszystkich tutaj krytytukujacych Cris za ten mikrofon. Beka z raola, który ma godność na poziomie kurwy (będzie ostrzeżenie), pojawia sie tylko kiedy może nabijać. Szacun za Szjk, walka z wiatrakami.

Porównywanie tej latynoskiej błazenady do piłki europejskiej :lol2:

Odpalił i teraz będzie z górki, w sobotę będzie rozdarte serce (Modric :(), bo w Marsylii, chciałbym z trybun ogladac Polska vs CR7.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.

tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2016.06.23 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://weszlo.com/2016/06/23/foch-moutinho-okladka-ronaldo-zagubienie-sanchesa-jacy-pilkarze-tacy-ludzie/

Jestem ciekaw czy prawda Very Happy Ogólnie ja do Crisa mam umiarkowany szacunek po wywiadzie, w którym stwierdził, że nie ma pięknego życia, bo nie mógł lecieć na walkę do Vegas, bo miał trening. Czy jakoś tak. Kompletnie oderwany od rzeczywistości facet. Swoje ładuje, zupełnie inny poziom, ale abstrahując od akcji charytatywnych, czy spokojne czekanie na kibica, który wbiegł na boisko, to jego poziom to czasem wielkie dno.

Powiem szczerze, że jak odejdzie, to poczuję swego rodzaju ulgę. Swoje zrobił, swoje nabroił. Bale i Benzema w zeszłym sezonie strzelali podobną liczbę goli na 1 mecz, + jakiś galaktyczny transfer i na moje byśmy jakoś mocno nie ucierpieli.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Dimhil
49er

PostWysłany: 2016.06.23 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raol napisał:
Bombel, z koniem to Ty sie nie kop. Koles otwarcie przyznal, ze oglada mecze na livescorze lub co najwyżej luknie skrot.

Król w pojedynke przepycha Portugalie do 1/8. 3 remisy w grupie smierci. W pojedynke przepchnal. Krol.

Jeszcze tak dorzuce statystyki SPRZED dzisiejszego meczu Portugalii.

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xla1/v/t1.0-9/13507059_1990434994435356_6366187621074328060_n.jpg?oh=d2753c6c211b8aab47116b94e0352a07&oe=5806B16D&__gda__=1476504739_4df2c66d834474b68442d972ab9d5e49

To tak tylko w celu pokazania efektywnosci podejmowanych decyzji.

Zajebista statystyka. To tak ja te, ktore daly mu tytul pilkarza na poprzednich Mistrzostwach Swiata. Co on tam mial, gol czy jakies tam asysty z Iranem czy innym gownem, a potem gdy juz Argentyna zaczela grac na powaznie to wielki mesjasz zaginal w akcji, wslacznie z finalem, gdzie nikt do tej pory go na powtorkach znalezc nie moze.

Przypomne ci - Messi wygral GOWNO z przepakowana gwiazdami reprezentacja Argentyny. NIGDY nie pociagnal zespolu narodowego jak Ronaldo wczoraj czy w eliminacjach, ktory notabene gra z najgorsza kadra jaka ja widzialem.

A ci co anzywaja Ronaldo prymitywem powinni solidnie w sciane przypierdolic. Z wasza polska mentalnoscia rozumiem, ze gdyby ten dziennikarz podszedl do was, wczesniej wypisujac takie bzdury, zwlaszcza o rodzinie, to uprzejmie byscie mu powiedzieli - przepraszam, nie odpowiadam na pytania. Dziwie sie, ze Ronlaod mu w morde nie dal za bezczelnosc, choc pewnie to by skutkowalo jakims tam banem czy chuj wie co, wiec jednak chlodna glowe zachowal w tym przypadku i jedynie ten burak stracil swoj mikorofon, a do tego dal darmozjadom czytajacym tabloidy tego pokroju radosc na nastepne kilka dni.

Clinical.
Putka
Putka

Zakaz pisania

PostWysłany: 2016.06.23 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odlicz sobie bramki Messiego na ostatnich mistrzostwach świata. Nie twierdzę, że zagrał wybitny turniej, ale gdyby nie jego gole, to Argentyna nie wyszłaby z grupy.

Tixii
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.06.23 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Messi w ostatnich latach lepiej gra w reprezentacji od Ronaldo. MŚ lub Copa jest tego dowodem. Od 2012 znacznie poprawił swoją grę dla kraju.

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2016.06.23 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham rozmowy o przydatności Ronaldo w których trzeba wplątać Messiego.

Powrót do góry
Wolf
Łysy czarodziej

PostWysłany: 2016.06.23 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Messi grał lepiej niż Ronaldo tylko Argentyna grała lepiej niż Portugalia. O ile w klubach można ich porównywać ponieważ obaj mają partnerów na poziomie o tyle w reprezentacji już o tym mówić nie można.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2016.06.23 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio będziecie kontynuować dalej tę samą jałową dyskusję? Gry w kadrach tych dwóch panów nie można porównywać właśnie ze względu na klasę sportową obu zespołów.

czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.06.23 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Ronaldo się stara dla swojej kadry i mu coś wyjdzie to jest w każdy możliwy sposób podważany....
Jak Messi przepychał Argentynę w meczach z "potęgami" na MŚ to było wszystko cudownie i jaki to geniusz pokazuje mała pchła.

Naprawdę jebnijcie się w głowę.
Zdejmijcie klapki z oczu i popatrzcie na Cristiano przez pryzmat czysto sportowy. Mam wrażenie,że przez te jego gesty,fochy nikt inaczje nie patrzy na niego na boisku... wszyscy się cieszą jak mu coś nie wyjdzie,wkurwi się,ale jak już strzeli piękną bramkę jak tą wczoraj to jest cisza i z każdej możliwej strony napierdalanka jaki to Ronaldo zły,jaki Real byłby bez niego lepszy no i ta kwintesencja,że gdzieś musi być wplątany Messi. <serce>

Naprawdę te wszystkie lata u wielu nic nie zmieniły. Ciągły jad i ta sama gadanina. Messi taki,Ronaldo owaki. Ten lepszy w tym ten w tamtym... kurwa mać ile można.

Ja tam się cieszę,że Real ma Cristiano. Tylko głupiec by go sprzedawał i jeszcze argumentował tym,że sprzedać póki coś jest warty. Kurwa mać.
Gdy zaczynałem w 06 kibicować Madrytowi nie byliśmy zbyt mocni. Wiele gwiazd zawodziło o wiele bardziej od obecnych... nie wiem jaki poziom frustracji osiągnęliby niektórzy widząc tamte poczynania Królewskich. Naprawdę od momentu gdy tutaj przyszedł Ronaldo wiele się zmieniło. Zawsze trzymał top. Zdarzały się momenty,że zawodził,ale zawsze koniec końców się rehabilitował.
I tak będzie jeszcze nie raz.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.06.23 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu mu siadło, brawo i dzięki za radość, bo jak pisałem przed mistrzostwami trzymam za P i P.

Nie chcę mi się sprawdzać kto się powołał na cytat "nadstaw drugi policzek", ale nie powołujcie się na takie rzeczy, jeżeli je źle interpretujecie. Tam nie chodzi o to, że jak plują w twarz to trzeba udawać, że pada. Jak Jezusa policzkowali to nie nadstawił drugiego tylko zapytał dlaczego go bije i niech powie co źle uczynił. Każdy ma godność dziecka Bożego i nie wolno pozwalać, aby ktoś nas obrażał. Tam chodziło o to, żebyś zło dobrem zwyciężał. Sorry za off.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 298, 299, 300  Następny
Strona 289 z 300
Skocz do: