Cristiano Ronaldo (cz. 7)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 298, 299, 300

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reggie
ja tu tylko sprzątam

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2016.07.07 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie chodzi o to czy asysta była czy jej nie było, tylko na ile jest to fakt warty odnotowania. Pisałem kiedyś o tym przy okazji "asysty" Ronaldo z Deportivo, pisanie o jego wkładzie w bramki takie jak tamta jest po prostu godne politowania. Przy żadnej z tych asyst jego intencją nie było podanie piłki, więc po co w ogóle o tym pisać? Kiedy gracz rzeczywiście rzuca ciastko przez 30 metrów idealnie co do centymetra do wychodzącego na pozycję partnera, wówczas warto to nadmienić, tak samo jak gdy ktoś zalicza spektakularny rajd, w którym mija kilku zawodników - to są smaczki, ktore potwierdzają klasę poszczególnego piłkarza. Natomiast nie rozumiem pisania w stylu, że Ronaldo miał wkład w grę drużyny, bo miał 2 asysty, gdzie chyba każdy zdrowo myślący fan widział, że obie były na maksa przypadkowe. To tak jakby pisać o świetnym spotkaniu Ronaldo, argumentując to tym, że biegał i się nie przewracal... tak jak pisałem, przypadek radochy z tego, że pies wreszcie wysrał się na dworze, a nie w mieszkaniu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.07 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy bramce z Chorwacją przejął piłkę pod własną bramką, ruszył na świetnej szybkości w 116 minucie meczu przez całe boisko, pokazał się dobrze do podania, strzelił nie na tyle dobrze żeby zdobyć gola, ale na tyle dobrze żeby bramkarz nie miał kontroli na tym gdzie poleci odbita przez niego piłka i w konsekwencji Quaresma dostał piłkę do wtoczenia do bramki, jak dla mnie to całkiem konkretny udział przy golu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reggie
ja tu tylko sprzątam

PostWysłany: 2016.07.07 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy tam pędzili za akcją w tej 116 minucie nie tylko Ronaldo i imho Nani miał większy udział przy golu, bo idealnie wypatrzył Ronaldo rzucając wierzchem stopy idealne ciastko na zabicie meczu, ale ok - nie będę umniejszał Ronaldo wkładu w tamtą bramkę, żeby mnie ktoś jeszcze hejterem nie nazwał, co nie zmienia faktu, że asysta przypadkowa i gdyby bramkarz interweniował w bardziej fortunny sposób, to nie byłoby ani gola ani asysty.

Powrót do góry
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.07.07 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem, że tym obłąkanym, którzy pytali o wartość asysty wrócił rozum do głowy.

maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.07.07 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beznadziejny Ronaldo wchodzi do finału ME, jaki bardzo musi to boleć resztę, że nawet nierewelacyjny Ronaldo jest nie do doścignięcia.
Brawo Cristiano, za całe 12 lat gry w kadrze należał ci się ten finał. Jest legendą i zawodnikiem decydującym, bo jakby nie było w ostatnim meczu grupowym 2 bramki i asysta, półfinał gola i asysta.
Reggie napisał:
Natomiast nie rozumiem pisania w stylu, że Ronaldo miał wkład w grę drużyny, bo miał 2 asysty, gdzie chyba każdy zdrowo myślący fan widział, że obie były na maksa przypadkowe.

Asysta z Węgrami przypadkowa o_O. Też będziesz zamazywać prawdę jak pół świata, co nie może się pogodzić z tym, że Ronaldo nadal jest na ME?

Reggie
ja tu tylko sprzątam

PostWysłany: 2016.07.07 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, głupi ja - zapomniałem, że wchodzę między stado wilków. Rookie move, więcej się nie powtórzy, od teraz będę go tylko chwalił, obiecuję.

@down
przecież ja nie o tej asyście mówiłem o_O

Ostatnio zmieniony przez Reggie dnia 2016.07.07 19:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.07.07 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczmy wszyscy, jak w dzisiejszych czasach wygląda przypadkowa asysta. :lol2:
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.07.07 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggie napisał:
No tak, głupi ja - zapomniałem, że wchodzę między stado wilków. Rookie move, więcej się nie powtórzy, od teraz będę go tylko chwalił, obiecuję.

No co ty, lepiej będzie jak po każdej akcji Ronaldo zakończonej golem będziesz analizował co by było gdyby piłka inaczej się odbiła. Awesome będzie analizował kto był groźniejszy z piłką przy nodze, a Zedd będzie dodawał do tego konstruktywną krytykę w stylu "sprzedać Ronaldo bo Iker i kupić Mahreza". Wtedy będziemy mieli na forum pełen obraz sytuacji. Vamos!

Keyser Soze
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.07.07 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Dimhil napisał:
Chcialbym zobaczyc takic polako-portugalczykow gdzies w barze cieszacych sie po karnych ze "zwyciestwa" Portugalii. Ciekawe czy w jakimkolwiek innym kraju ludzie sa tak pojebani.

Nie zobaczyłbyś, bo to jakieś zbiorowe urojenia. Z paru osób piszących w necie, że będą kibicować Portugalii żeby uciszyli polskich pismaków zrobiono grupy zorganizowanych hoolsów wymalowanych w czerwono-zielone barwy, śpiewających portugalski hymn na stojąco po knajpach w Polsce xD

To miło z Twojej strony, że już nie p... farmazonów o syndromie oblężonej twierdzy i odnotowałeś istnienie takich osób, ale zmuszony jestem sprostować, że było ich dużo więcej niż "para". Na tyle dużo, by mówić o pewnej szerokiej grupie poj..., czy nawet zjawisku społecznym.

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2016.07.08 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, już dobrze. Nie mam zamiaru się spierać z gościem, który nazywa pojebami ludzi, którzy byli za kimś innym niż wypada.

Ktoś z forum chyba na Twitterze napisał, że ciekawe czy wszyscy polscy wielcy kibice kadry byli za takim Szpilą i go wspierali bez szydery etc. bo przecież on reprezentuje każdego z nas i w ogóle hymn Polski był!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2016.07.08 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
raol napisał:
Czyli potwierdziles. Dzieki.

Co potwierdziłem? Jesteś tak ograniczony, że nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że asysta w rozumieniu FIFA/UEFA i ich regulaminów gry to nie tylko wypieszczone z premedytacją podanie do strzelca, ale również odbity od bramkarza strzał czy rykoszet od słupka po którym padł gol?

I kto tu jest malym, zaplutym hejterem? :] Tyle co ty jadu wypluwasz przy kazdym poscie do mnie, to ja nigdy nie wyplulem w calym tym temacie.

Potwierdziles, ze jakby UEFA napisala, ze asystowal bramkarz Chorwacji, to pisalbys, ze asystowal bramkarz Chorwacji. Bo regulamin, bo uefa a nie maly, zapluty hejter. Bo cos tam. Bo pomyslec samemu ciezko.

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.08 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:

Ktoś z forum chyba na Twitterze napisał, że ciekawe czy wszyscy polscy wielcy kibice kadry byli za takim Szpilą i go wspierali bez szydery etc. bo przecież on reprezentuje każdego z nas i w ogóle hymn Polski był!

:lol2:
To jeszcze nic. Niektórzy to dopiero muszą mieć zagwozdkę, której "reprezentacji" Polski by tu kibicować, gdy walczy dwóch polskich bokserów, tenisistów, czy skoczków narciarskich w konkursie indywidualnym Very Happy
Zajebista analogia, mistrzu!

Cytat:
Dobrze, już dobrze. Nie mam zamiaru się spierać z gościem, który nazywa pojebami ludzi, którzy byli za kimś innym niż wypada.

Daruj sobie. Napisałem to, co sądzi każdy normalny człowiek. Nie wierzysz to odpocznij na chwilę od forum i podejdź na ulicy do losowych osób, zapytaj co sądzą o takich osobnikach, którzy kibicowali Portugalii, "bo Krysztiano".

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 298, 299, 300
Strona 300 z 300
Skocz do: