Paul Pogba [Manchester United]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 63, 64, 65  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.07.24 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mistrzu patrzałeś na datę tego newsa? 27 lutego... :lol2:

bialoczarny
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.07.24 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ups, przyznaję nie zwróciłem :P Do kasacji w takim razie ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.07.26 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie przekonują mnie głosy o tym, że transfer Higuaina nie jest powiązany ze sprzedażą Pogby. Dla mnie dosyć wyraziście widać pewne zależności. Sam piłkarz godzi się na transfer, a w grę wchodzą dwa kluby United i Real, gdyby nie wola piłkarza (praca z Zizou), to już dawno byłby pod skrzydłami Mou. Niestety/stety (każdy ma swoje zdanie) wszystko jest nadal otwarte, bo nasz trener mocno naciska na ten transfer kosztem Jamesa, a same zapewnienia Kolumbijczyka nic nie dadzą jeżeli nie poprze ich swoją postawą. Śmierdzi tutaj jakimś "poczekaj jeszcze dwa tygodnie, zobaczymy co z naszą 10".

Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2016.07.26 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jest dokładnie tak jak mówi Behappy. Pogba to odejście Jamesa, więc czekają aż przyleci do USA i jak się będzie zachowywał. Pogba to może być transfer nawet na ostatnie dni okienka, uważam że temat dalej nie jest zamknięty.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.07.26 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak sądzę. Raczej zobaczą jak będzie wyglądał na treningach i pierwszych sparingach i wtedy się zdecydują co dalej. Manchester dla francuza nie jest dobrym kierunkiem. Drużyna w rozsypce, budowana od nowa. Tam potrzeba aktualnie rzemieślników, a nie artystów. Do tego brak gry w LM.

Kiedy się zdecydują na Pogbe, to francuz na pewno nie zgodzi się na Man Utd, a być może nawet uda się zbić trochę kwotę tego transferu, bo Juve go sprzedać i tak musi, a z niewolnika nie ma pracownika.

Powrót do góry
tatar9
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2016.07.27 03:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem nie przekonuje mnie ten transfer wogole. Pogba na EURO nie pokazal nic. W Juve nie wiem nie ogladalem za duzo ich meczow ale nawet jezeli jest rzeczywiscie taki dobry to i tak nie jest lepszy od tego co mamy. W takim razie po co robic sobie problem? Jezeli odejdzie James to i tak niczego to nie zmieni bo Pogba na lawke na pewno nie przychodzi, chyba ze chodzi o pieniadze z tego transferu... No chyba ze Zizou chce miec Pogba-Kroos-Modric co dla mnie nie jest zbyt dobrym pomyslem. Sadzanie kogos z dwojki Kroos Modric chyba jest raczej nierealne dla ludzi o zdrowych zmyslach...

Po co ten Pogba? Tylko Zizou i jego ludzie wiedza... Na dzien dzisiejszy ten zawodnik nie jest potrzebny w tym klubie!! I juz nie wspominam o jego osobowosci...

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2016.07.27 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukexpl napisał:
Tam potrzeba aktualnie rzemieślników, a nie artystów. Do tego brak gry w LM.

U nas to samo.

Powrót do góry
Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.27 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy napisał:
Jakoś nie przekonują mnie głosy o tym, że transfer Higuaina nie jest powiązany ze sprzedażą Pogby. Dla mnie dosyć wyraziście widać pewne zależności. Sam piłkarz godzi się na transfer, a w grę wchodzą dwa kluby United i Real, gdyby nie wola piłkarza (praca z Zizou), to już dawno byłby pod skrzydłami Mou. Niestety/stety (każdy ma swoje zdanie) wszystko jest nadal otwarte, bo nasz trener mocno naciska na ten transfer kosztem Jamesa, a same zapewnienia Kolumbijczyka nic nie dadzą jeżeli nie poprze ich swoją postawą. Śmierdzi tutaj jakimś "poczekaj jeszcze dwa tygodnie, zobaczymy co z naszą 10".

Pytanie, czy Real będzie w stanie zapłacić więcej niż Manchester, bo nie wierzę by Włosi sprowadzali Higuaina za +/- 90 mln i nie kalkulowali, że ze sprzedaży Pogby, który jest młodszy, dysponuje większym potencjałem i marketingowo przerasta Argentyńczyka nie uzyskają o jakieś 30 mln więcej.

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.27 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po słowach ZZ chyba nikt nie ma wątpliwości, że ciągle jesteśmy w grze.

Powrót do góry
TheAdam
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.07.27 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby temat transferu Pogby już był nie aktualny ale znowu coś ożyło w tej kwestii, nie wiem co oni kombinują i kto miałby odejść skoro James zapowiedział że zostaje.Isco ? a może Kroos do Man City ? mam nadzieje że ani jeden ani drugi nie padną ofiarą ewentualnego transferu Francuza, Pogba jest dobrym piłkarzem z wielką przyszłością.To że ceny za piłkarzy są takie a nie inne to inne sprawa, to że na Euro nie błyszczał jak wszyscy oczekiwali.. zmęczenie robi swoje, u nas Lewy też nie był najlepszy na boisku, CR również nic poza solidnym występem nie zrobił i można tak wymieniać inne gwiazdy.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.07.27 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat tym, że ktoś sobie coś powie bym się nie sugerował. Ja też mogę powiedzieć teraz, że jestem mega talentem bez kondycji i jeżeli Zizou da mi okres przygotowawczy to wygryzę Crisa ze składu. O wszystkim decyduje trener i Perez, jeżeli Francuz uprze się na Pogbę, a James swoją postawą mu w tym pomoże, to jest pozamiatane. Co do ceny, to osobiście myślę, że nie jest problemem przy sprzedaży swojego.

e: Pisząc edita śmieje się radośnie, bo przez te wszystkie lata nauczyłem się bawić okienkami tak jak robi to prasa, a sam Pogba też ma dobre poczucie humoru. Unfollow Juve i profilowe w trykocie repry, ale białym. Wiem, że to wszystko nic nie warte, ale mnie bardzo bawi Very Happy

Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2016.07.27 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba przyznać, że Perez, Raiola i Pogba fajnie w to pogrywają. Na początku w ogóle mnie ten transfer nie jarał, ale powoli się wkręcam. Po CR i Bale'u szykuje się nam kolejna misternie zaplanowana strategia. Tongue

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.07.27 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezłe jaja, Pogba chyba faktycznie ostatecznie skończy w Realu. Dni Jamesa w takim układzie byłyby policzone, bo nie wierzę by odszedł Kroos. Co za okienko, co chwila zwroty akcji.

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2016.07.27 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z każdym dniem coraz mocniej go nie chcę. Miałem nadzieję, że Jose zrobi nam przysługę i weźmie go do United, ale widać na koniec tej szopki jeszcze możemy długo poczekać.
Ja zgadzam się z Reggiem, który słusznie napisał jakiś czas temu, że pozostanie zmobilizowanego do pracy Jamesa w pełni formy to znacznie lepsze wzmocnienie niż przepłacony Pogba.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
LoraS
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2016.07.27 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tatar9 napisał:
Nie wiem nie przekonuje mnie ten transfer wogole. Pogba na EURO nie pokazal nic. W Juve nie wiem nie ogladalem za duzo ich meczow ale nawet jezeli jest rzeczywiscie taki dobry to i tak nie jest lepszy od tego co mamy. W takim razie po co robic sobie problem? Jezeli odejdzie James to i tak niczego to nie zmieni bo Pogba na lawke na pewno nie przychodzi, chyba ze chodzi o pieniadze z tego transferu... No chyba ze Zizou chce miec Pogba-Kroos-Modric co dla mnie nie jest zbyt dobrym pomyslem. Sadzanie kogos z dwojki Kroos Modric chyba jest raczej nierealne dla ludzi o zdrowych zmyslach...

Po co ten Pogba? Tylko Zizou i jego ludzie wiedza... Na dzien dzisiejszy ten zawodnik nie jest potrzebny w tym klubie!! I juz nie wspominam o jego osobowosci...

Skoro nie oglądałeś go w Juve, to skąd wiesz, ze nie jest lepszy od tego co mamy? <ściana> <ściana>

Sadzanie kogoś z tej dwójki Kroos lub Modric jest realne i dla ludzi o zdrowych myślach , tak samo jak sadzanie kogokolwiek innego z tej kadry, w zależności od prezentowanej formy ( fuck logic )

No może prócz Ronaldo ;)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 63, 64, 65  Następny
Strona 51 z 65
Skocz do: