Liga Mistrzów 2016/2017
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 75, 76, 77  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2016/2017?
Real Madryt
73%
 73%  [ 55 ]
Bayern Monachium
6%
 6%  [ 5 ]
Juventus Turyn
5%
 5%  [ 4 ]
ktoś inny
5%
 5%  [ 4 ]
FC Barcelona
4%
 4%  [ 3 ]
Paris Saint-Germain
2%
 2%  [ 2 ]
Atletico Madryt
1%
 1%  [ 1 ]
Manchester City
1%
 1%  [ 1 ]
Leicester City
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 75
Wszystkich Głosów : 75
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2016.08.25 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
Dlaczego w intro to Barca podnosiła trofeum?

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

W intro przed Superpucharem podnosił Ramos. Coś im się dziś pojebało.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.08.25 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
minusek napisał:
Jedziemy na Łazienkowską. <serce>

Jak nie masz karnetu na Legię to o bilecie możesz raczej pomarzyć. ;)

Myślę, że Aguila dostanie sporą pulę i może się uda. Zobaczymy.

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.08.25 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne losowanie, podoba mi się.
Grupa Realu taka w sam raz - ani nie powinno być super ciężko, ani nie będzie nudno. Na Borussię trzeba będzie się wysilić. Do tego smaczki w postaci pierwszego klubu Ronaldo oraz polskiej Legii - w końcu z przyjemnością obejrzę mecz z drużyną z 4 koszyka.

Anglicy też całkiem nieźle, zwłaszcza Leicester i Tottenham, którzy mogli wylosować dużo gorzej. Dla wszystkich celem powinno być wyjście z grupy. Ciekawe kto tym razem to spieprzy Very Happy

Śmiać mi się chce z grup C i D. Guardiola pewnie znowu zostanie zaorany przez własnych spadkobierców, a w Monachium ledwo skończyli narzekać na poprzednie losowania (głównie chodzi o Juventus już w 1/8, ale w 1/2 też mogli mieć lepiej), a tutaj znowu dostają Atletico. Dwa kluby za którymi nie przepadam, no ale Ancelotti+Lewy -> rachunek prosty.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2016.08.25 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Losowanie oznacza, ze Dortmund w tym sezonie będzie słaby i w kryzysie, natomiast mocarne ManCity odrodzi się pod wodzą najlepszego entrenadora świata :lol2:

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.08.25 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem dla wszystkich z Warszawy, którzy pewnie naturalnie są poniekąd związani z Warszawskim klubem, bądź po prostu są kibicami Legii,ale w moim przypadku był, jest i zawsze będzie tylko jeden klub - Real Madryt. Szczerze mam nadzieję, że może i w Warszawie Real miazgi nie zrobi, ale w Madrycie to Legie wystrzelą maksymalnie w kosmos jak się da. No i też ciężko przejść obok słów szanownego Pana Leśnodorskiego... Real jak każdy inny... mecz na Santiago nauczy pokory, oj nauczy!

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2016.08.25 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eurowpierdol szykuje się w tym sezonie wyjątkowo pięknie. Mam nadzieję, że będzie wyżej niż 8:0.

Grupa A:
PSG wydaje się być faworytem na ten moment, Arsenal może coś znowu głupio stracić, ale powinni i tak spokojnie awansować. Basel z trzeciego.

Grupa B:
Napoli powinno to wygrać, wydają się mieć zdecydowanie najlepszą kadrę, a i przedsezonowe transfery wyglądają okej. Benfica powinna być druga.

Grupa C:
Jakie to zaskoczenie, że City i Barca znowu się ze sobą spotkają. Jeszcze tylko Bayernu z Arsenalem brakuje... Mi osobiście szkoda Monchengladbach, które po raz drugi dostaje grupę śmierci. Lubię ich, a tu znowu już na starcie pozostają bez szans. Wygra Barca rzecz jasna.

Grupa D:
Tutaj jestem rozbity. Wiadomo kto wyjdzie, ale walka o pierwsze miejace zapowiada się bardzo ciekawie. Mimo wszystko stawiam na Bayern, a i z naszej perspektywy lepiej jakby Bawarczycy wygrali grupę. Rostov trzeci.

Grupa E:
Lubię Tottenham i cieszy mnie, że nie dostali żadnego topowego zespołu. Grupa bardzo wyrównana i ciężko przewidzieć co się wydarzy. Mam tylko nadzieję, że podopieczni Pochettino awansują dalej. 1. Tottenham, 2. Bayer.

Grupa F:
Tutaj raczej obejdzie się bez niespodzianek. My pierwsi, BVB druga.

Grupa G:
Tutaj będzie za to bardzo ciekawie. Leicester dostało fajny prezent i łatwą drogę do fazy pucharowej. W meczu z Hull nie zachwycali, ale tam Mahrez i Vardy byli bez formy, a ona przyjdzie z czasem. IMO Lisy wygrają grupę. Porto raczej będzie drugie, stawiam ich wyżej niż Club Brugge i Kopenhagę.

Grupa H:
Juventus poza zasięgiem. Sevilla tym razem powinna wyjść z grupy, zobaczymy jak wesoły futbol Sampaolego wypqnie na tle Europy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2016.08.25 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
-Drużyny, które wylosowaliśmy, nie wzbudzają we mnie emocji. Wiadomo, że Real to wielki klub, ale Barcelona byłaby lepsza, przynajmniej dla mnie. Wiem, że nasz trener Besnik Hasi i Arek Malarz chcieli wylosować Real - powiedział Leśnodorski po czwartkowym losowaniu.

Cytat:
W związku z rywalizacją Legii z Realem Madryt ponownie dojdzie do pojedynków Michała Pazdana z Cristiano Ronaldo, wybranym w czwartek piłkarzem sezonu UEFA. Obaj walczyli przeciwko sobie w ćwierćfinale mistrzostw Europy 2016 we Francji.

- Michał był na Euro zdecydowanie górą, więc poradzi sobie z Ronaldo także w Lidze Mistrzów - zakończył Leśnodorski.

Gość jeszcze na podwójnym gazie po wczoraj.

Powrót do góry
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2016.08.25 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe ile można zarobić gdy się postawi na to ile bramek może LEgła strzelić w fazie grupowej:D

Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.08.25 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie Monaco zamiast dostarczycieli 6 punktów z Warszawy. Cieszy Dortmund, chociaż wolałbym City/Arsenal, ale na to przyjdzie czas w drabinkach ; )

KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.08.25 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ ten terminarz też jest korzystny dla kibica, jesień szykuje się wybornie:

13.09.2016 PSG-Arsenal alternatywa Dynamo-Napoli
28.09.2016 Atletico-Bayern alternatywa Napoli-Benfica
19.10.2016 Barcelona-City alternatywa Dobry serial/film
01.11.2016 City-Barcelona alternatywa Dobry serial/film
23.11.2016 Arsenal-PSG alternatywa Besiktas-Benfica
06.12.2016 Bayern-Atletico alternatywa Benfica-Napoli

I dzięki temu, że Tottenham trafił na Rusków to jeden ich meczyk uda mi się ogarnąć w fazie grupowej, a później o 20:45 zawita się na stadionie BVB :]
Patrząc na zestawienia, jak dla mnie nie ma żadnej grupy śmierci, w każdej jest dwóch lub jeden większy faworyt i musiałoby się stać coś niesamowitego, żeby nie udało im się awansować, no ale to LM i wszystko jest możliwe. Zdrowy Cristiano spokojnie może pobić swój rekord bramek, a połowę może nabić w dwumeczu z Legią Warszawa.
PS: No i obysmy w jak największym gronie spotkali się przy Łazienkowskiej tego 02.11, bilet na wagę złota :]

Ostatnio zmieniony przez KubaPP dnia 2016.08.25 23:30, w całości zmieniany 2 razy

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2016.08.25 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy napisał:
Szkoda, że nie Monaco zamiast dostarczycieli 6 punktów z Warszawy. Cieszy Dortmund, chociaż wolałbym City/Arsenal, ale na to przyjdzie czas w drabinkach ; )

W końcu wiadomo, że lepiej się wypompować na jesień i skończyć z niczym jak w sezonie 14/15. :]

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2016.08.25 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy spacer zafundowany od RvN, Henry i Carlosa, a jakieś smuty jeszcze się pojawiają :-)
Trzeba się radować, bo czeka nas zajebiście ciężki okres i dobrze, że jest tu paru niezłomnych i sprowadzają ludzi na ziemie. Czym łatwiejsza jesień w Europie, tym lepsza koncentracja i dziubanie punktów w lidze.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.08.25 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletnie się nie zgadzam. Lepsza koncentracja, bo co? Właśnie lepsza koncentracja i utrzymanie formy wiąże się z rozgrywaniem spotkań, a nie sparingów. Tak, tak wmawiaj mi, że cztery ciężkie mecze na przestrzeni dwóch miesięcy rzutują na jakieś knockouty w kwietniu, wszak są ważniejsze niż mikrocykle i okresy przygotowawcze. Mit i tyle.

madridista555
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.08.26 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszeństwo w kupnie biletów na mecz Legia-Real będą mieli posiadacze karnetów oraz kart kibica, pytanie co z tymi drugimi którzy np teraz wyrobią karty kibica? bo słyszałem że będą się liczyć tylko ci którzy już jakiś czas posiadają te karty żeby nie było że specjalnie kibice wyrabiają te karty tylko na jeden mecz
ma ktoś jakieś info jak to może wyglądać ?

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2016.08.26 07:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wyczułem sytuację i wyrobiłem od razu po rewanżu z Dundalk xD

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 75, 76, 77  Następny
Strona 8 z 77
Skocz do: