Wspinaczka skalna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Source.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.09.02 17:19    Temat postu: Wspinaczka skalna Odpowiedz z cytatem

Nie dane mi było zauważyć/wyszukać tematu traktującego o coraz bardziej popularnym sporcie tj. wspinaczce.

Już na wstępie należy zaznaczyć, że ten postępujący ruch popularyzacyjny i komercjalizujący wspinaczkę bardzo mało podoba się starej, wspinaczkowej gwardii, przez co niechętnie patrzą Oni na nowe twarze w skałach.

Samo wspinanie, z odpowiednim do niego podejściem i zapleczem merytoryczno fizycznym, daje niesamowitą frajdę, okazję do zmierzenia się z własnymi słabościami i do pokonywania kolejnych barier.

Kod:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wspinaczka

....tutaj więcej teorii

Ja sam swoją przygodę ze wspinem rozpocząłem wiosną 2008 roku. Namówiony przez kolegów wspinających się od dłuższego czasu spróbowałem swoich sił i zaraziłem się miłością do skał i gór.

tomwil74
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.09.02 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi niestety było dane tylko wspinaczka na specjalnych ścianach i przyznam, że trochę frajdy z tym było Very Happy wyobrażam sobie jaką frajdę daje wspinaczka po prawdziwych górach, chętnie kiedyś bym spróbował ;)

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2010.09.02 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz paru ścianek zaliczyłem Orlą Perć, też trzeba było niekiedy rąk użyć więc chyba można zaliczyć do wspinaczki Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
aoki
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2016.10.09 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale tu mało wspinaczy :(

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
123Dorota
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2016.12.18 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to jest forum jednak o Real Madryt. Ja tu np. jestem tylko ze wzgledu na to ze mój facet jest funem, więc sobie tu bede też czytać. ale sama biegam i no właśnie chodzę na ściankę (Sosnowiec)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: