Zinédine Zidane
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 300, 301, 302  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
masterlag
Trener
Trener

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2017.02.27 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kmiocie to sobie mów do ojca/matki jak ci pozwalają, prymitywna szujo.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
lukexpl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.02.27 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Dramat...

Powrót do góry
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.02.27 01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
Ty spójrz na własne posty i skończ się kompromitować kmiocie.

A co do ciebie Gehu, to miarkuj kurwa słowa. Wylewaniem gówna na legendy tego klubu tylko osłabiasz wartość swojej wypowiedzi. Z samym meritum mogę się zgodzić w większości, ale twoja forma nakrywa przekaz i to jest problem. Mam dobry humor, więc nie będę mówił więcej choć język mnie świerzbi, ale serio, miarkuj.

Ja pierdole :lol2:

Szjk napisał:

Ziza, mordko moja! Czas wyciągać kolejne wnioski! Wincyj Moraty, wincyj Isco!

Kucyk trzepniety? Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.02.27 01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedziałem, że długo nie wytrzymasz frustracie i jeszcze tu przylecisz. Jak czegoś nie rozumiesz, to często się śmiejesz widzę. W szkole pewnie na każdej lekcji się chichrałeś. BTW, z tym trzepaniem to monotematyczny jesteś, zapomniałeś wspomnieć jedynie o złotej piłce. Tak

Masterlag, dałem ci dobrą radę, w twoim interesie było posłuchanie jej, kmiocie.

Dimhil
49er

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.02.27 06:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie je stem w stanie zrozumiec dlaczego Zidane nie wystawia Moraty. Nie jestem. To na dzien dzisiejszy juz rowna sie z jakims sabotazem klubu. Kazda stattystyka, kazdy normalnie myslacy czlowiek przykleilby ten francuski ociezaly walec do lawki i na okazje do zdobycia minut musialby czekac do nastepnego meczu o Puchar Krola lub w przypadku wygrania Ligi na 2-3 kolejki przed koncem. Dramat kurwa. Morata oczywiscie z klubu po sezonie odejdzie, co oczywiscie bedzie jak najbardziej zrozumiale, a zdziwiony Zidane na konferencji prasowej bedzie mowil dziennikarzom i kibicom, ze Alvaro podjal taka decyzje i trzeba sie z tym pogodzic.

2-0 w Villarreal, najwazniejszy do tej pory mecz sezonu, Benzema przewraca sie o wlasne nogi, a Morata czeka 20 minut, zeby pojawic sie na boisku. 20 minut. Prosze mi to wytlumaczyc, serio. Prosze.

maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.02.27 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście nie dostaniesz odpowiedzi od "prawdziwych kibiców", bo niby co mieli by powiedzieć? Krytykować legendę? Prawdziwy Madridista tak nie może.
Tak poważnie to nic, kompletnie nic go nie tłumaczy bycie zaślepionym w tym BBC z CKM też pomału przesadza. Jeżeli ma resztę sprawiedliwości i szacunku względem całego zespołu to w środę od pierwszej minuty wychodzi Morata z Isco. Dlaczego dla ZZ ludzie którym się nie chce > którym się chce? To jest to dobro jakie ma czynić dla naszego klubu?

Szjk

PostWysłany: 2017.02.27 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek19911, daruj już se błaznowanie. Jeszcze gdyby ta błazenada nawiązywała do rzeczywistości, ale nie, to jest błaznowanie z twojego wyobrażenia rzeczywistości. Ja bym chętnie wytłumaczył Dimhilowi, ale nie umiem, dlatego nie odpowiadam. Zizou leci w chuja z Karimem, większość podziela tą tezę, w tym ja, zobaczymy czy dalej będzie leciał i jak na tym wyjdzie. Tyle.

czejenus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.02.27 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie leciał.
Karim to w jego mniemaniu jeden z najlepszych więc musi grać.
Mało ważne jest to,że więcej goli ma Morata,który gra o wiele mniej lub Ramos,który jest ŚO.

Przecież dzięki Karimowi inni grają lepiej. Także argumenty by w kolejnym meczu wystawić Francuza ciągle są. Po co dawać grać Moracie .. po co ma minuty dostać Isco,Asensio czy James na 10stce skoro Karim robi za takie 9,5...

Dla mnie to jest chore,że przy takiej pomocy i trzech 10tkach w kadrze Real robi łącznika z takiego leniucha jak Karim. Ktoś musi w końcu zrozumieć,że atak można opierać dalej na Ronaldo i Bale'u,ale łącznikiem powinien być ktoś inny. Dybala to marzenie,ale nie musimy się nawet wzmacniać. Wystarczy tak dać Isco/Asensio czy nawet James i gra na pewno będzie wyglądać lepiej. Jednak wtedy nie ma miejsca ani dla Karima ani dla Alvaro... o ile Alvaro jest olewany o tyle podrabiany Francuz musi grać ciągle.

Cóż jest jak jest i trzeba wierzyć,że mimo wszystko Real osiągnie założone cele na ten sezon.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.02.27 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
Ty spójrz na własne posty i skończ się kompromitować kmiocie.

AdamK +1

A co do ciebie Gehu, to miarkuj kurwa słowa. Wylewaniem gówna na legendy tego klubu tylko osłabiasz wartość swojej wypowiedzi. Z samym meritum mogę się zgodzić w większości, ale twoja forma nakrywa przekaz i to jest problem. Mam dobry humor, więc nie będę mówił więcej choć język mnie świerzbi, ale serio, miarkuj.

Ziza, mordko moja! Czas wyciągać kolejne wnioski! Wincyj Moraty, wincyj Isco!

Faktem jest. Przesadziłem, ale w człowieku aż się gotuje nieraz jak się to widzi. Wczoraj emocje był wyjątkowe i po prostu mnie poniosło. Efekt końcowy jest taki, że ZZ dobrze przemyślał kogo trzeba wprowadzić i zrobił to w samą porę. Chwała mu za to. Niemniej trzeba nauczyć się czegoś nowego. Wyjść z tego szablonu i używać wszystkich możliwych wariantów - mamy graczy z jakością i różnorodnością.

maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.02.27 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
Maciek19911, daruj już se błaznowanie. Jeszcze gdyby ta błazenada nawiązywała do rzeczywistości, ale nie, to jest błaznowanie z twojego wyobrażenia rzeczywistości. Ja bym chętnie wytłumaczył Dimhilowi, ale nie umiem, dlatego nie odpowiadam. Zizou leci w chuja z Karimem, większość podziela tą tezę, w tym ja, zobaczymy czy dalej będzie leciał i jak na tym wyjdzie. Tyle.

Nie wcale, wszystko jest super, wszystko jest cacy, wszystko jest słodkie i cukierkowe. ZZ nie tylko z Karimem leci w kulki tak dla twojej świadomości.

Szjk

PostWysłany: 2017.02.27 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty dalej swoje... no ok, jak chcesz. Dla twojej wiadomości (nie "świadomości") to masz oczywiście prawo do swojego zdania w kwestii tego z kim jeszcze leci, a z kim nie. ;)

Gehu89

Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.02.27 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często ktoś pisze, że Zidane rotuje. Ja tego nie widzę. Z chęcią zobaczyłbym na stronie analizę (puszcza oko do redaktorów ;) ) rotacji Zidane'a - jaka ich część jest wymuszona przez kontuzje/urazy/zawieszenia/etc., a jaka wynika rzeczywiście z chęci odświeżenia zmęczonych zawodników i wyzycia się tym, którzy kipią energią.

W ogólnym rozrachunku, z uwagi na liczne i/lub dłuższe kontuzje, pograła duża ilość piłkarzy. To jednak nie jest wcale miarodajne, bo było sporo takich momentów, w których na daną pozycję gotowych było paru zdrowych zawodników, ale forsowany był jeden - o ten konkretnie problem mi chodzi.

Przelećmy tak na szybko po wszystkich pozycjach:
Bramka: grał Casilla, bo Keylor miał uraz. Aczkolwiek tutaj nie mam jednoznacznej opinii, czy Keylora powinno się posadzić po tych kilku błędach. Tylko stwierdzam, że żadnych rotacji (takich o których piszę powyżej) tutaj nie było.

Obrona: jeśli tylko może to gra Marcelo-Ramos-Varane-Carvajal. Aczkolwiek tutaj było tyle różnych problemów, że pograł też Nacho, Danilo, o dziwo Pepe jak teraz patrzę w transfermarkt (jakoś nie zapadły mi w pamięci te jego minuty).

Pomoc: Tutaj już mam pierwsze zastrzeżenia, zresztą jak widzę nie ja jeden, bo wiele osób o tym pisze. Ciągle maglowany jest Kroos-Casemiro-Modrić. Co najmniej u Kroosa widać już znużenie (celowo użyłem tego słowa - on niekoniecznie musi być zmęczony). Zidane najwyraźniej tego nie widzi. Na ławce są świetni Isco i Kovacić - grzechem jest ich nie wykorzystywać lub dawać im tylko takie ochłapy.
A zatem tutaj pierwsza żółta kartka za brak rotacji.

Atak: czy trzeba cokolwiek pisać? Przejdę od razu do podsumowania - brak rotacji. Druga żółta kartka.

Nie śledzę zbytnio Bayernu, tyle co wyniki posprawdzam, ale mam wrażenie, że już nawet Ancelotti tam więcej rotuje, przynajmniej jeśli chodzi o ofensywę. Lewandowski gra dużo, ale bywa zmieniany, a niedawno nawet grzał ławkę. Robben i Costa to ulubione skrzydła Carletto, ale i oni bywają rotowani. Nie wspominając o Mullerze. W środku pola Ancelotti ma też raczej swoich ulubieńców, ale nie porównujmy nawet tego bogactwa linii pomocy, którą ma Real do... jakiegokolwiek klubu.

Zidane hoduje sobie grupkę sfrustrowanych piłkarzy, którzy niebawem zaczną myśleć o tym, że się marnują. O ile już tak nie myślą.

EDIT:
W poście wspomniałem tylko o zmęczeniu/znużeniu, jako powód do rotacji, ale rzecz jasna chodzi też (a może i przede wszystkim - bo to też wynika z tego zmęczenia/znużenia) o SŁABĄ grę.

lukexpl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.02.27 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ale cóż. BBC musi grać zawsze jeśli jest zdrowe :]

Mamy tylu świetnych pomocników, dwie świetne "10" w postaci Jamesa czy Isco. Ten pierwszy się marnuje grając na prawym skrzydle lub grając głębiej w pomocy jak Kroos czy Modrić, bo za Carlo mimo ustawienia 4-3-3 grywał praktycznie jako "10" i tam prezentowal się świetnie. Wraz z przyjściem Benka zmieniło się ustawienie pomocników i zaczął grać słabo. Zizou tego ustawienia pomocników nie zmienił.
Isco odnajduje się za to lepiej w tym ustawieniu pomocników, ale można z niego wykrzesać więcej.

Najbardziej szkoda Asensio, który już praktycznie nie grywa, a początek sezonu miał świetny. Słabo wyglądał w naszym ustawieniu pomocników, o wiele lepiej wyglądał na lewym skrzydle, ale ze zdrowym Ronaldo nie ma szans na grę.

No i jest Kova, pasujący do tego ustawienia, ale też dostający za mało szans.

W ustawieniu nie ma żadnej dyscypliny taktycznej, co pokazuje mapa pozycji z mojego postu wyżej. To wygląda bardziej na 3-5-2 z cofajacym się Casemiro niemal do pozycji ŚO. Boczni obrońcy grający jako skrzydłowi/wahadłowi. Karim z CR7 prawie się dublują, bo Coco też lubi sobie pograć na skrzydle. Później idzie taka kontra rywala i jesteśmy w dupie.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.02.27 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BBC po prostu nie ma prawa pojawiać się już na boisku, zwłaszcza w obecnej dyspozycji ich członków. Niestety nic nie wskazuje na to, by tak się rzeczywiście stało, bo dwa elementy tego trio, które w normalnych warunkach powinny po sezonie szykować się do przeprowadzki będą grać zawsze i wszędzie. Dopóki nic się w tej materii nie zmieni to będziemy się tak męczyć i kto wie ile jeszcze przejebiemy przez to, że braknie ognia i ruchliwości z przodu. Wczoraj uratował nas absolutny cud, do tej pory nie mogę uwierzyć w końcowy wynik. Wiecznie taka sielanka trwać nie będzie i już zaczynam bać się wyjazdu na Eibar, które u siebie jest pieruńsko mocne. A jeszcze w środę Las Palmas. Wiadomo, niby są w kryzysie, ale już nie raz widziałem, jak na nas się takie ekipy odbudowywały, podobnie jak nasi byli zawodnicy w szeregach tych zespołów. Jese po powrocie do Hiszpanii kopie się po czole, więc w środę nadarzy się idealna okazja do tego, by otworzył swój dorobek strzelecki.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2017.02.27 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BBC w Realu jest skończone. Gdy tylko brakuje kogoś z tej trójki, wyglądamy lepiej. Nie było Bale'a, nasze asy kontynuowały rekord, śrubowały go, gralismy składniej, powrót 3 i dupa. Oczywiście to nie wina naszego drewienka, a tego, że BBC gra razem.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 300, 301, 302  Następny
Strona 199 z 302
Skocz do: