Bayern Monachium - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak zakończy się to spotkanie?
Zwycięstwo Realu
48%
 48%  [ 14 ]
Remis
31%
 31%  [ 9 ]
Zwycięstwo Bayernu
20%
 20%  [ 6 ]
Głosowało Użytkowników : 29
Wszystkich Głosów : 29
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.12 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy mecz do dawna, w którym kompletnie nie wiem czego się spodziewać i właściwie żaden wynik mnie nie zdziwi. Możemy zarówno oberwać gorzej od Barcy jak i znów się po nich przejechać.

Ach.. liczę na Ramosa

Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.12 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tylko nadzieję, że te pojeby z ISIS nie przygotowały czegoś na dzisiejszy mecz, w końcu też będzie rozgrywany w Niemczech.

A co do samego spotkania, to liczę na bramkowy remis lub skromną wygraną, zobaczymy jak będzie. Najważniejsze to strzelić bramkę, byle nie wrócić do Madrytu z zerem na koncie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.12 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sześć stron nabitych jeszcze przed meczem najlepiej pokazuje jakie jest ciśnienie. Very Happy

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.12 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to działa, ale czym bliżej meczu tym jestem coraz bardziej spokojny o wynik. I coraz bardziej się niecierpliwie. Dawać już to Very Happy

Coś mi mówi 2-1/1-2, absolutnie nie wiem w którą stronę. Ale wyniku a'la mecz wczorajszy nie widzę w niczyim wykonaniu.

Co za środa, co za edycja LM Very Happy

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2017.04.12 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pełen spokój. Jeszcze. Atmosfera z każdą godziną będzie rosnąć i wyjątkowo nie chcę, aby mecz się już zaczął. Chcę napawać się rosnącymi emocjami. Smile

Niby po zwycięstwie w Lidze Mistrzów w sezonie poprzedzającym nie nastawiam się na coś absolutnie spektakularnego w następnym, nie zmienia to jednak faktu, iż - jak zawsze podczas takich spotkań - będę absolutnie naładowany, im bliżej meczu, tym wszystko będzie mnie coraz bardziej rozsadzać od środka.

Będzie kurewsko ciężko i tak, jak pisałem wcześniej - byleby nie przegrać. Po brzydkim meczu - wymęczyć ten bramkowy remis, to jest dla mnie plan minimum. Jakakolwiek porażka nie wchodzi w grę bo wiem jak "remontujemy" w ostatnich latach przeciwko poważnym przeciwnikom. Z drugiej strony - może ten słaby Wolfsburg był przełamaniem jakiejś bariery, szklanego sufitu, który stworzyliśmy sobie sami od pewnego momentu? Mimo wszystko - nie chciałbym musieć przekonywać się o tym za tydzień we wtorek. ;)

Co mnie pociesza? To totalnie nieistotne, ale... czy dwaj wielcy z Półwyspu Iberyjskiego pożegnają się z Ligą Mistrzów już na etapie ćwierćfinału? Cóż, nie chce mi się w to wierzyć. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce 10 lat temu, z drugiej strony... może właśnie symboliczna dyszka to moment na przerwanie tej tendencji? Hiszpanie, koniec końców i tak powinni mieć swojego przedstawiciela w postaci Atletico, blamażu się nie spodziewam.

Czekamy. I już w trakcie pisania tego postu emocje wzrosły. ;)

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.12 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno już tak nie miałem, nie mogę wysiedzieć w robocie. Derby z niepokalaną swoją drogą, ale w skali europejskiej chyba żaden rywal nie wyzwala u mnie takich emocji jak bawarczycy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
TWL64
Alfred

PostWysłany: 2017.04.12 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie przybiły kontuzje naszych stoperów. O ile teraz jeszcze nie jest tak źle to w przypadku kontuzji/kartki będzie tragicznie.
Wizja Daunilo w eksperymentalnym zestawieniu obrony w meczach z Bayernem/Barcą przyprawia mnie o konwulsje :/
Oby w ataku wszystko wychodziło wtedy nie trzeba się będzie martwić obroną.
Vamos Hala Madrid

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.04.12 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo pesymistycznych przesłanek przed tym meczem. Przede wszystkim ich atak, Arsenal dostał dychę w dwumeczu, w lidze robią co chcą. Co prawda z Hoffenheim dali ciała, ale Ancelotti regularnie od zawsze dostaje wpierdole od dobrze grających taktycznie drużyn w ligach, a w LM robi swoje.

Do tego ten Lewy, który ma na nas patent. Ech.

Niestety "kreatywność" BBC nie jest pocieszająca, bo tam po prostu trzeba coś strzelić, bo że nam coś wbiją to prawie pewne. Znowu liczyć na Ramosa? Very Happy No chyba że Benzema sobie przypomni o ksywce Mr. Champions...

Będzie trudno, no ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Jedziemy.

Powrót do góry
Izydor Oracz
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.04.12 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lewy poza kadrą, tak podał SportBild.

Ostatnio zmieniony przez Izydor Oracz dnia 2017.04.12 14:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Kamil121
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.04.12 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern na 99% bez Lewego!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Szjk

PostWysłany: 2017.04.12 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna informacja.

W takim układzie porażka będzie wielkim zawodem i liczę na więcej.

VAMOS!

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2017.04.12 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lewandowski ponoć dzisiaj nie zagra (info z dojazdówki). Przyznam szczerze, że bez Lewego w składzie nasze szanse drastycznie rosną, co cieszy. Mueller to jednak kompletnie inny profil gracza, w dodatku w tym sezonie nie gra dużo (i nie strzela - 4 gole w Bundeslidze i 3 w LM). W porównaniu do klasycznej "9" - głodnego goli snajpera jakim jest Lewandowski (według mnie TOP3 na swojej pozycji), który w dodatku jest dziś kilka razy lepszy niż dwa lata tamu (genialnie bije wolne, gra bardziej inteligentnie) Mueller wypada - delikatnie mówiąc - blado. No, ale oby te informacje się potwierdziły, póki co nie ma jeszcze 100% pewności.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Szjk

PostWysłany: 2017.04.12 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego Muller jest po kontuzji. Fajnie będzie dzisiaj wyrwać dobry wynik bo w rewanżu może być o niego ciężej.

lukecik
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.04.12 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekajcie z tymi szampanami, bo to może być podpucha. Niemiaszki potrafią wyprowadzić w pole.
Mam nadzieję, że nasi wyjdą dziś na pełnej i zobaczymy wszystkich skoncentrowanych i zaangażowanych w 100%, to jest kluczowe. Nerwy dają już o sobie znać, a jeszcze parę godzin do meczu.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2017.04.12 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dodatku Neuer wraca po kontuzji (operacja lewej stopy), więc to kolejny plus przemawiający na korzyść naszych. Choć, Neuer to Neuer, bramkarz wciąż najlepszy na swojej pozycji i na pewno nie będzie łatwy do pokonania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 6 z 13
Skocz do: