Real Madrid - FC Barcelona [2-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto wygra Gran Derby?
Real, ale mecz będzie wyrównany do samego końca
40%
 40%  [ 13 ]
Real - paroma bramkami
34%
 34%  [ 11 ]
Błędy sędziego zepsują całe widowisko
12%
 12%  [ 4 ]
Remis
6%
 6%  [ 2 ]
Barcelona będzie minimalnie lepsza
6%
 6%  [ 2 ]
Barcelona wygra zdecydowanie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 32
Wszystkich Głosów : 32
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
matys1910
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.20 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobić ich i tyle lub aż tyle.

sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.20 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiam na remis. Obyś y nie wyszli z taką mentalności jak z Bayernem u nas, bo dostaniemy wpierdol.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
RMGalacticos
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.04.20 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaden remis nie wchodzi w grę. Trzeba bezwzględnie wygrać, najlepiej jak najwyżej i wyjść z ofensywnym nastawieniem, by raz na dobre zakończyć dywagacje o mistrzostwie Hiszpanii na ten sezon.
I pogrążyć Katalończyków oczywiście.
Liczę na dobre sędziowanie i super mecz ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.20 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy napisał:
Nie raz, nie dwa zdarzało się, że pisałem najebawszy na forum, ale taki Saymen to już alkoholizm.

Nawet śmiechłem pod nosem Very Happy

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.04.20 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barcelona. Ostatnia stacja w drodze na kwietniowy "Mount Everest". Jak dotychczas jest dobrze, bardzo dobrze. Mamy moc, która pozwala wierzyć w naprawdę dobry wynik w El Clasico. Chociaż bardzo dobrze wiemy, że to jest taki mecz, że nigdy nic nie jest pewne. Osobiście mam nadzieję, że powracający do treningów Gareth Bale nie znajdzie się w pierwszym składzie na Barcelonę, bo uznam to za sabotaż. Skład taki jak na Bayern, zmiany również takie jak z Bayernem. Gra jest o naprawdę wielką stawkę, my mamy szanse zadać śmiertelny cios w walce o mistrza, a Barca o realne włączenie się do tej walki.

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.04.20 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remis zły nie będzie, ale trzeba im kurwa wbić ostatni gwóźdź do trumny. Vamos!

wojtanowsky
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.04.21 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudów się nie spodziewam, raczej dostaniemy w papę i Real już będzie mógł otwierać szampany. Za bardzo rozbici psychicznie jesteśmy, za dużo problemów w drużynie które wyszły przy okazji niemalże zakończenia sezonu - no mimo wszystko jeżeli 1/3 składu okazuje się kompletnie bezużyteczna i do natychmiastowej sprzedaży, to na pewno nie wpływa to pozytywnie na morale drużyny. Remis brałbym w ciemno, ale z Isco i Asensio w takiej formie, to czuję galaktyczny wpierdol. Marzy mi się tylko nie dostać manity xD

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007

PostWysłany: 2017.04.21 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Messi nie strzelił nam nic od ponad 3 lat. Trochę martwi, bo kiedyś się musi przełamać. Tongue

Niektórzy mówią, że nie czują atmosfery, a ja czuję. Trzeba wygrać tę cholerną ligę. Niedzielny mecz jest dla mnie bardzo ważny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.04.21 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawć. Niech wpuszczą Neymarka, spuścić im lanie, a na koniec i tak uznać walkower za nieuprawnionego gracza w składzie. :lol2:

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.22 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem, że dobry będzie remis, ale w sumie w perspektywie LM i tego, że przydałoby się puszczać rezerwy to dobrze by było wygrać. Barca jest postawiona pod ścianą i zakładam, że od początku ruszy do ataku. Jeśli Bale będzie zdrowy to fajnie by było zobaczyć eksperymentalne ustawienie z Crisem z przodu + Garethem i Asensio na skrzydłach. Barca zawsze zostawia dużo miejsca i nawet ogóry potrafią ją pięknie punktować więc chciałbym zobaczyć jak by ta trójka sobie w kontrach radziła. Myślałem, że po niesamowitych emocjach w LM ten mecz nie wzbudzi we mnie jakiejś większej podniety, ale niedziela się zbliża i ciśnienie już mocno rośnie.

Kwiecień. <serce>

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.22 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam, że nie dadzą tyle miejsca co ogórom, na ogóry wychodzą golić frajerów. Klasyk to jest klasyk panie.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

PostWysłany: 2017.04.22 00:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie nie, ale my też tyle miejsca co ogóry nie potrzebujemy. Ciekawe czy Zizou zaskoczy czy standardowo wyjdziemy. Zakładam, że Isco usiądzie nawet jak Bale nie będzie zdolny do gry dlatego, że rozegrał ostatnio dwa mecze od początku i Zizou da pograć komuś innemu.

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.04.22 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie. Wobec innych piłkarzy tego nie stosuje więc i po co miałby to robić tutaj? Gra dobrze, Bale nie jest gotowy na 100%, ani nawet nie jest w dobrej formie. Na moje to nie powinien powąchać murawy, a już na pewno nie od pierwszego gwizdka.

RMGalacticos
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.04.22 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klasyk będzie decydujący w walce o mistrzostwo. Przy zwycięstwie Realu szanse Barcy drastycznie zmaleją, a 6 punktów przewagi i perspektywa zalegĺego meczu zapewni duźy komfort psychiczny (już nie mówię o ogromnym kopie moralnym i wzrostem pewności siebie przed arcyważnymi meczami z Atletico). Zidane będzie mógł spokojnie rotować składem, a i jedna czy dwie wtopy, np: remisy z Valencią i Sevillą (chyba najgroźniejsi rywale w drodze po tytuł) wciąż nie umniejszają zbytnio przewagi.
Jestem zdania, że remis w żadnym stopniu nas nie urządza - 3 punkty przy naszym dość ciężkim terminarzu i banalnych meczach Barcy sprawia, że margines błędu będzie minimalny. Trzeba wyjść na Santiago Bernabeu z zamiarem wygranej i zapewnić sobie dużą dozę komfortu już pod koniec kwietnia.

Inną kwestią jest występ Neymara - ciekaw jestem jak się sprawa potoczy i czy wystąpi, a jeśli tak, to czy Barca mecz odda walkowerem za wystawienie nieuprawnionego zawodnika? Wszystko powinno być jasne dzisiaj, jeśli Neymar dostanie powołanie, to na 100% zagra. Tylko pójście na wojnę z Trybunałem może być szaleństwem, ale to już nie nasz problem.

Hala Madrid!

Powrót do góry
browar
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2017.04.22 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnego remisu! Niech im Zidane puści mecz z zeszłego sezonu, to 0-4. Ja bym był żądny rewanżu za tamto upokorzenie. Przy okazji wybić im z głowy mistrzostwo. Jesteśmy w dobrej formie, nakręceni po wyeliminowaniu Bayernu,nie może być żadnego kalkulowania. ZERO LITOŚCI!!

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9
Skocz do: