FC Barcelona --- Wróg nr 1 (cz. 11)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 325, 326, 327 ... 330, 331, 332  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ryba1984
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.20 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gardze.
Kurwa mi pijany sąsiad psa potrącił. Wjebal się na posesję przez płot. Ukochaną sunie. Na rękach w zimę pół miasta przebiegłem do weterynarza. Przyszedł przeprosił. Kilka lat trwało zanim doszliśmy do relacji jakie mamy obecnie. Wyjebalem mu oczywiście aż kości w nadgarstku popękały ale nigdy nie wyjechałem z tekstem że nim gardze. Szczerze to kurwa nie wiem co musiałby mi zrobić drugi człowiek żeby użyć słowa gardze.
Ojciec chrzestny mojego starszego syna jest kibicem Realu od podstawówki. Ja miałem koszulkę Widzewa. On już wtedy koszulkę Realu, Kelme. Ile to lat? 20? Nawet ponad. W huj znajomych z którymi jeżdżę na kadrę, na tor śmigać motocyklem. Mnóstwo kibiców Realu. Gdzie są te domele w realu? Internet zezwierzęca.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
vizirinho
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2017.04.20 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Nie wiem z kim Wy się zadajecie.

Madrid masz jakieś wątpliwości z kim zadają się ludzie o których piszesz? Odpowiem ci: z nikim. Wychodzą do roboty albo do szkoły jak dobrze idzie, a jak nie to siedzą na bezrobociu, po czym resztę dnia po powrocie do domu spędzają przed kompem z braku perspektyw i sensu życia. Później tworzą teorie spiskowe, hejtują, przekomarzają się, bo ich życie jest jałowe, nie mają poważnych przyjaciół czy choćby znajomych. Jak taki człowiek ma z kimś normalnie porozmawiać choćby o piłce?
Cytat:
Inny podobnie - mówi że spinają się głównie dzieci i szkoda na to czasu.

Masz kolejną odpowiedź na to kto z kim się zadaje. Dzieci albo ludzie z taką mentalnością.
Cytat:
Z tym że np. ja też nie marudziłem w marcu dlatego że coś tam im sędzia pomógł. Może to przez to?

Może przez to że jesteś normalny? Nie masz się w związku z tym o co martwić.

Ostatnio zmieniony przez vizirinho dnia 2017.04.20 20:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2017.04.20 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście pisałem o tych skrajnie zakłamanych kibicach Barcy, nie o wszystkich. Sam bardzo często oglądam mecze w mieszanym towarzystwie, ludzi z grubsza obiektywnych.

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.20 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłamiesz, przecież już napisał wszystko o Tobie. :/

A tak poważnie, to nie ma co się tłumaczyć tej kryptopucie, niech sobie rzyga tym swoim jadem. By znać historię jego choroby wystarczy zajrzeć w historię jego postów na tym forum. Do czasu naszego pierwszego meczu w LM z Bayernem hasał sobie wesolutko po forum codziennie dzieląc się własną błyskotliwością z resztą jego użytkowników. Tamtego dnia ta sielanka się skończyła, po meczu przyszedł na forum rzygnąć swoją frustracją, potem kilka dni przerwy i po wczorajszych wydarzeniach mamy apogeum z tego co widzę, dlatego wpadł w swojej śmiesznej frustracji i dał zjebe mówiąc jakimi to życiowymi gównami są wszyscy których nie lubi. No nic, jak mu to pomaga w utrzymywaniu kondycji psychicznej, to nie będę przeszkadzał. To jest ten sam format człowieka co puty tutaj cytowane i to jego sranie żarem na forum od ostatnich wyników w LM w pełni to potwierdza. BTW, ciekawi mnie, czy jak on spotyka się z jakimś znajomym kibicem innego klubu (bo zakładam, że jakiegoś ma) to też udaje, że kibicuje temu samemu klubowi co on by wzbudzić zaufanie, tak jak robił to na tym forum przez długi czas. :lol2:

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2017.04.20 21:32, w całości zmieniany 1 raz

Awesome
Administrator bez plakietki

PostWysłany: 2017.04.20 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jakieś tam swoje konwersacje z kumplami na facebooku, gdzie oczywiście są też fani Barcy. Jakoś potrafią przyznać, że Barca jest po prostu słaba, tak samo ja potrafię przyznać, że Ronaldo strzelił ze spalonych, a Casemiro powinien wylecieć. Ot, taka mała dojrzałość emocjonalna, nic więcej.

Nie jestem ultrasem, chuliganem Realu, że będę mordy za Real obijał ani dzieckiem 12 letnim, że Hala Madrid i chuj kropka. Potrafię powiedzieć, że Ronaldo jest beznadziejny na skrzydle, że dużą część sezonu zazdrościłem Barcy ataku, że kibice Realu to niekiedy bydło. Potrafie powiedzieć, że zazdroszczę Anglikom atmosfery na meczu, nawet samej transmisji meczowej i całej oprawy. Czy to jest aż takie dziwne? Moi znajomi potrafią powiedzieć też, kurwa, ale ten Real ma kontry albo Marcelo najlepszy obrońca na świecie. To chyba nie kwestia kibicowania, a po prostu obycia w piłce i nie myslenia dupą tylko mózgiem.

Normalne są docinki pokroju, jak spytam się jutro na grupie chłopaków, na kogo trafili, biorąc pod uwagę, że część ich jest za Chelsea, inni za United, a reszta za Barcą, ale to chyba nic złego?

Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2017.04.20 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nożyce się odezwały, choć nikt waląc w stół o nich nie myślał. Piękne samozaoranie. <serce>

Awesome nie musisz tego tłumaczyć, nie musisz tak naprawdę nic pisać, bo tak jak ty postępują normalni ludzie interesujący się piłką nożną. Na resztę należy opuścić zasłonę milczenia, bo tyle są warci. W końcu nikt normalny nie lata za szczylami z podstawówki i nie zwraca im uwagi, żeby nie przeklinali, bo od tego są rodzice. A skoro wyszli już z domu i nadal mają mentalność pięcioklasisty z warszafki, to już tym bardziej nic im nie pomoże. Głupich nie sieją. <won>

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 2017.04.20 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd wniosek, że uznałem, że mówiłeś o mnie? Dostaniesz zjebę za każdym razem jak przyleziesz tu tylko po to by wylać swoją frustrację, bez względu na to czy odnosisz się do mnie czy nie. :-)

Zazdroszczę ci mentalności przegrywa który rejestruje się na forum innego klubu, udaje kibica innych drużyn i pluje jadem po każdym jego sukcesie bo nie dorósł do innego radzenia sobie z własną frustracją. :*

PS. Oh, jestem z Warszafki, cóż za wstyd. Ile ty masz lat? :lol2:

Domel Madridista
The Special One

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.04.20 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryba1984 napisał:
Gdzie są te domele w realu? Internet zezwierzęca.

A ja gardzę kibicami niepokalanej. Dobrze, że sąsiad był pijany to wpierdolu nie dostałeś. Gdzie ci bohaterowie w realu?

Wracając do tematu, mają jakieś kontuzje po meczu z Juve?

vizirinho
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2017.04.21 07:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjkuś to do mnie? Bo ja ani przez moment nie miałem ciebie na myśli... Ale skoro uważasz, że mój opis pasuje do ciebie i czujesz się w obowiązku zripostować bełkotem, to nie przeszkadzaj sobie. Buziaki. <serce>

Powrót do góry
sajdak
Treneiro

PostWysłany: 2017.04.21 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla uspokojenia atmosfery przed Klasykiem;
z pisma FCB do TAS:
"czwarty sędzia nie podjął żadnej decyzji, ani nawet nie odebrał gestu jako skierowanego w swoją stronę"

tak klaskał dla Rubika...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Szjk

PostWysłany: 2017.04.21 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vizirinho, przeczytaj jeszcze raz wypowiedz do której się podnosisz to unikniesz zadawania głupich pytań, jak raz nie starczy to czytaj, aż zrozumiesz. Zdrówka. :-)

Co do zachowania kibiców po meczu to bardzo ładne, pozazdrościć.

kubusmp
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.04.21 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"mes que un club"?

niezly balagan chca odjebac, ciekawe jak to sie potoczy

Powrót do góry
miXUE
Trener
Trener

PostWysłany: 1 tydzień temu o 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam szczerą nadzieję, że ani Allegri ani Jardim trenerami Barcy nie zostaną. Są już jakieś pewniejsze informacje czy będą brali trenera z zewnątrz czy dalej akcje Unzue stoją najwyżej?

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 1 tydzień temu o 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że Barca to jest tak specyficzny klub, że żadne nazwisko nie gwarantuje sukcesu, ani też żadne nie oznacza porażki. Trochę jak w Realu, trenowanie takiej drużyny jest inne niż pozostałych i ważniejsze od np. taktyki jest utrzymanie motywacji i atmosfery na wysokim poziomie, dlatego żadne nazwisko nie zrobi na mnie wrażenia dopóki nie zobaczę jak to się przekłada na boisko.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 1 tydzień temu o 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież tego tak naprawdę nie wiemy, bo i od niepamiętnych czasów nie zatrudnili żadnego porządnego trenera z zewnątrz. Kto był ostatnim, Van Gaal? Proszę cie. Lubią sobie wmawiać, że muszą mieć trenera z "DNA", przez co walą na oślep po byłych zawodnikach klubu (raz im się udało, drugi raz połowicznie), a jak te opcje mają wyczerpane, to wyboru dokonuje Messi. Nie mamy pojęcia jak to by się skończyło, gdyby w końcu sięgnęli po sprawdzonego trenera z własną wizją gry i mam nadzieję, że nie prędko się dowiemy.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 325, 326, 327 ... 330, 331, 332  Następny
Strona 326 z 332
Skocz do: