Liga Mistrzów 2016/2017
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68, 69  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2016/2017?
Real Madryt
73%
 73%  [ 55 ]
Bayern Monachium
6%
 6%  [ 5 ]
Juventus Turyn
5%
 5%  [ 4 ]
ktoś inny
5%
 5%  [ 4 ]
FC Barcelona
4%
 4%  [ 3 ]
Paris Saint-Germain
2%
 2%  [ 2 ]
Atletico Madryt
1%
 1%  [ 1 ]
Manchester City
1%
 1%  [ 1 ]
Leicester City
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 75
Wszystkich Głosów : 75
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.21 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powstrzymajcie się z tym optymizmem...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.21 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
Nadal twierdzisz, że ten atak powinien się przez następne 2-3 lata opierać na Cristiano? Po półtora miesiąca gry na poziomie? xD Wdzięczność za wturlanie po graniu kału, ale sytuacja się nie zmienia i nikogo to nie zdziwi jeżeli znowu zniknie na 90 minut, a nadzieja pozostanie w Isco.

Gdzie ja twierdziłem, że ten atak powinien się opierać na Cristiano przez 2-3 lata? Tym bardziej gdzie ja twierdziłem, że ten atak powinien się opierać na Cristiano na podstawie dobrej gry przez półtora miesiąca? Raz zniknie Isco i ratuje Cristiano, raz Cristiano nie ma nawet na ławce rezerwowych i ratuje Isco, tak to jest w drużynie. Ostatnio Cristiano gra bardzo dobrze i strzela bardzo ważne i też ładne bramki, także turlanie i kał zachowaj dla siebie.

maciek19911 napisał:
Nasz pojedynek do osobny temat, ale jestem ciekaw czy Monaco stać na zrobienie problemów Juve.

Ja mam jakieś dziwne przeczycie, że zrobi i Juve będzie miało bardzo trudne i wyrównane mecze.

Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.21 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciek19911 napisał:
Nasz pojedynek do osobny temat, ale jestem ciekaw czy Monaco stać na zrobienie problemów Juve.

Nie widzę tego. Chiellini i spółka to obecnie najlepsza defensywa świata, poza tym to bardzo dojrzały zespół. Mimo wszystko moc ofensywna Monaco to półka niżej niż MSN, a bordowych Dama oswoiła jak chciała. Myślę, że Allegri tego nie wypuści.

Awesome
Administrator bez plakietki

PostWysłany: 2017.04.21 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jedynymi którzy są w stanie pokonać Juve byli Bayern i jesteśmy my.

Boje się trochę z nimi ewentualnego finału. Chyba dwumecz byłoby łatwiej znieść, mając np. pierwszy mecz w Turynie.

Ángel

PostWysłany: 2017.04.21 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jak sie dało, preferowałbym jednak rewanż na Bernabeu. Zdrowie BBC sprawa kluczowa dla dwumeczu, bo nie ma żadnych watpliwości, ze jeśli wszyscy bedą dostępni to chociażby załatwiali potrzeby fizjologiczne na murawie zamiast wracać do obrony i tak zagrają. Dzień odejścia Bale'a i Benzemy będzie świętem równym pożegnaniu Ikera.

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007

PostWysłany: 2017.04.21 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurka wodna, już piszą o ciepłych kulkach. :P

http://videos.marca.com/v/0_e25mrkwu-la-absurda-teoria-de-las-bolas-calientes-que-circula-por-la-red?uetv_pl=futbol&count=0

http://as.com/videos/2017/04/21/portada/1492770893_687004.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Szjk
Intelektualna elita forum.

PostWysłany: 2017.04.21 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieliśmy 66% szans na wylosowanie Monaco lub Atletico, w obu przypadkach mówiłoby się o ciepłych kulkach. Inna sprawa, że też zwróciłem uwagę na to, że trochę dziwnie tak losował te kulki, ale Ian Rush ogólnie się trochę dziwnie zachowywał. Very Happy

Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2017.04.21 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman. napisał:
maciek19911 napisał:

Nie widzę tego. Chiellini i spółka to obecnie najlepsza defensywa świata, poza tym to bardzo dojrzały zespół. Mimo wszystko moc ofensywna Monaco to półka niżej niż MSN, a bordowych Dama oswoiła jak chciała. Myślę, że Allegri tego nie wypuści.

Półka niżej niż MSN, ale jednak oni przechodzą do ataku szybciej niż Barca, grają niestandardowo, czasem trochę na wariata, ale zespołom poukładanym w obronie często tacy przeciwnicy nie leżą. Mimo wszystko bym ich nie skreślał, aczkolwiek też raczej widzę Juve w finale.

Powrót do góry
El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2017.04.21 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam sie ani nie ciesze, a nie nie smuce. Każdego przeciwnika należy szanować. Zobaczymy co będzie.

Marcelo.
Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.21 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężki mecz przed nami. Ostatnie spotkanie ligowe z nimi pokazało jak niewiele im trzeba, żeby wywieźć korzystny rezultat. Musimy być czujni i co ważne skuteczni. Znów będziemy grać swoje, Atleti w obu meczach będzie grało schowany (chyba, że w pierwszym dostanie wpierdol). Z jednej strony plus ze gramy pierwsze spotkanie u siebie, bo nie będzie kalkulacji w rewanżu. U siebie trzeba od razu wyjść na gazie i wjebać im coś, nie tracąc przy tym niczego.

Powrót do góry
Bielec22
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.21 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
madridcampeon napisał:
Sondokan napisał:
Patrz, a myśmy wygrali tam 3:0.

Nie w Lidze Mistrzów. Very Happy Zobaczymy. Chyba lepsi oni niż Juventus mimo wszystko.

Nie przeszkadza to w dymaniu ich w LM od trzech sezonów

Dogrywka, 1:0 w dwumeczu i karne. No naprawdę, same gwałty

Powrót do góry
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.21 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę rzygam tym Atletico w LM, ale lepsi oni już Juventus. Przewaga w sytuacjach itp. zawsze była z nimi duża, brakowało jedynie skuteczności/szczęscia.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.21 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre losowanie, ile ich można poniżać w tych finałach Ptak To, że pierwszy na Bernabeu też imo dobre, te nasze mityczne remontady w dwumeczach i magia SB są.. no właśnie, mityczne. Jak dla mnie lepiej zagrać w takim układzie, zapowiada się na wynik na styku, w obu meczach, a ewentualna dogrywka na ich obiekcie jest dla nas bardzo korzystna. W drugim meczu liczę na jednak zaskoczenie i awans tych kozaków z Monaco. Taki finał jako rewanż za wywalenie nas przeszło 10 lat temu za burtę, czekam.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2017.04.21 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy napisał:
Ten sezon będzie piękny. Mówię wam, że Juve nie przejdzie Monaco. Nie wolno stracić bramki u siebie z Simeone, to jest priorytet. Bardzo dobrze, że rewanż u nich.

Po losowaniu ćwierćfinałów kolega Juventino napisał do mnie: "Kurwa, wiedziałem, że trafimy na Barcelonę po tym, jak Allegri powiedział, że są najbardziej niewygodnym przeciwnikiem. Za to jakieś Monaco srako trafia sobie na Borussię", odpisałem mu: "Nie sraj żarem, Barcę pukniecie na miękko, a z Monaco byście odpadli." Cóż, naprawdę chciałbym, aby scenariusz się sprawdził.

hugh hefner napisał:
tak w stosunku do ich kibiców, o dziwo zacząłem odczuwać jakąś empatię i lepiej będzie ich wyeliminować już teraz, a nie kolejny raz niszczyć ich marzenia dopiero w najbardziej krytycznym momencie.

Nie no, błagam. Very Happy Zacząłeś czuć empatię w stosunku do ludzi, których ulubionym wyrażeniem w starciach z Realem jest "hijos de puta"?

Jest okej. Podejść z pokorą, koncentracją i na takim gazie, jak w 2015 a powinno być dobrze. Boję się tylko jednego - my przełamaliśmy się z nimi w lidze, oby oni nie przełamali się z nami w Lidze Mistrzów. Z pewnością będzie ciężko, ale pierwszy mecz w domu osobiście bardzo mnie cieszy.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.04.21 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tych płaczących dziewcząt na trybunach, z wyłączeniem tej brzydkiej rudej na którą było zbliżenie. Potfur

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68, 69  Następny
Strona 67 z 69
Skocz do: