Mixed Martial Arts
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.11.14 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Conor jest po prostu niepodrabialny. To jego "where the fuck is my second belt?!" rozłożyło mnie na łopatki. UFC nie musi go promować, bo on sam robi to doskonale. Promuje i siebie, i całą organizację, którą trzyma za jaja i może sobie robić i żądać czego tylko zapragnie. Ciekawe jak teraz UFC zareaguje na jego oczekiwania w kwestii udziałów w organizacji Very Happy Nie jestem jego fanem, ale uwielbiam oglądać konferencje i wywiady z jego udziałem, bo często są jaja jak berety. Byłem pewien jak nigdy wcześniej jego wygranej, bo Alvarez był już obsrany i bezradny na konferencji, w trakcie walki jeszcze bardziej się pogubił.
Co do walki naszych pań, wszędzie widzę zachwyty nad Karoliną jak to super się zaprezentowała i w ogóle szacun, przydałby się rewanż. Mam wrażenie, że obserwujemy dokładnie to samo, co było w mediach po przegranej Legii w Madrycie. Nie było dwucyfrówki, Legia strzeliła gola, groźnie kontrowała = nie było kompromitacji, super postawa. Tutaj też wszyscy spodziewali się, że Karolina dostanie solidny wpierdol, a nie dość, że przetrwała 5 rund, to miała jeszcze znakomite pół minuty, gdy zdominowała JJ. Te 30 sekund nie zmieniają postaci rzeczy, że odstawała wyraźnie w całej walce, zasłużenie przegrała i na razie nie ma w ogóle podstaw do rewanżu. Jeśli ją faktycznie zestawią z Gadelhą i wtedy ją pokona, to jak najbardziej.
Dziwny werdykt w walce Woodleya z Thompsonem, bo w moich oczach wygrać powinien ten pierwszy, tutaj aż się prosi o rewanż, choć bardzo bym chciał, by do walki o pas dopuścili w końcu Maie.
Kapitalny nokaut Romero, aż mnie zabolało, gdy to oglądałem. Przypomniał mi się koleś, który w tym roku w innej organizacji od nokautu kolanem w czoło doznał pęknięcia czaszki... Dobrze dla Chrisa, że skończyło się tylko na rozcięciu i opuchliźnie. Romero to jest jednak kocur i sądzę, że Bisping zostanie przez niego zmasakrowany, o ile dojdzie do tej walki.
Teraz czekamy na 206, bo rewanż DC z AJ jara mnie nie mniej niż walki z 205.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.11.14 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukecik napisał:
Co do walki naszych pań, wszędzie widzę zachwyty nad Karoliną jak to super się zaprezentowała i w ogóle szacun, przydałby się rewanż. Mam wrażenie, że obserwujemy dokładnie to samo, co było w mediach po przegranej Legii w Madrycie. Nie było dwucyfrówki, Legia strzeliła gola, groźnie kontrowała = nie było kompromitacji, super postawa. Tutaj też wszyscy spodziewali się, że Karolina dostanie solidny wpierdol, a nie dość, że przetrwała 5 rund, to miała jeszcze znakomite pół minuty, gdy zdominowała JJ. Te 30 sekund nie zmieniają postaci rzeczy, że odstawała wyraźnie w całej walce, zasłużenie przegrała i na razie nie ma w ogóle podstaw do rewanżu.

Z nikim od dawna tak bardzo się nie zgodziłem. Jak przeglądałem wiadomości z USA czy GB, to opis walki był jasny. JJ wygrała bez dwóch zdań, Kowalkiewicz fajnie że dotrwała do końca i miała te swoje pół minuty, ale poza tym wszystko odbyło się normalnie i walka bez historii, bo jedyną historią jest kontynuacja dominacji JJ.
W Polsce natomiast jakiś obłęd. Na początek jak to KK dostała więcej braw, jak to kibice byli za nią. Potem na innym portalu jak to JJ zawiodła, bo nie było nokautu. Następnie jak to rewanż powinien być już niedługo. Szczytem zaś było pokazywanie twarzy JJ i pisanie, że niby wygrała, ale bardziej dostała w pierdol, co jest jakimś absurdem patrząc na statystyki oddanych ciosów.
W Polsce mocno zakorzeniona jest beznadziejna mentalność hołubienia przegranych, gorszych, słabszych. Przecież jakby KK miała umiejętności i podstawy do rewanżu, to pozamiatałaby JJ przez te pół minuty. Okazała się na to za słaba, nie wykorzystała kapitalnej szansy na pas, a media srają nad nią, klaszczą że nie dała dupy. No masakra. Zamiast gratulować JJ wyczynu, obnażyć słabość KK, która nie wykorzystała jedynej szansy, to odwraca się kota ogonem i tworzy alternatywną rzeczywistość. Porównanie do Legii i Realu kapitalne. Bezlitosne obnażenie tego co z naszym narodem i mentalnością uczyniły dziesiątki lat niewoli.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
matys1910
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.11.15 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym sporcie nie potrzeba 30 sekund dobrej walki, wystarczą 2 sekundy, żeby wygrać i Karolinie zabrakło doświadczenia, bo zamiast rzucić się na nią ze wszystkim co ma i okładać, to dała się złapać w klincz. Podobnie było z Woodleyem który zamiast dobić rywala, poszedł niepotrzebnie po gilotynę. Zresztą sam o tym wspomniał w wywiadzie, że mógł dalej go okładać.
Szacunek dla obu Pań, osobiście byłem za Karoliną, która jest z Łodzi i trenuje z fajnymi ludźmi.
McGregor to jest mistrz, udowodnił to na każdej płaszczyźnie, więc ma prawo być wybrednym co do rywali. Wiadomo, że teraz praktycznie każdy będzie chciał mu spuścić wpierdol i jest kolejka chętnych, którzy będą krzyczeć, że on nie chce z nimi walczyć.
Sportowo sądzę, że bez problemu pokonałby Edgara, Fergusona. Aldo już pokonał, ale wiadomo, że rewanż wyglądałby zupełnie inaczej. Chętnie też bym zobaczył jego walkę z Khabibem, który już dawno powinien walczyć o pas i pewnie gdyby nie kontuzja, to już by ten pas miał, łącznie z paroma obronami. Wiele się mówi o walce z Mayweatherem, ale to już byłaby parodia, ala Pudzian Najman jak dla mnie.
Zresztą teraz powiedział, że ma zamiar zrobić sobie przerwę i będzie walczył o udziały w UFC, co może się skończyć dla niego marnie.

Ogólnie, to była najlepsza gala jaką do tej pory oglądałem, zajebiste walki, zajebiste konferencje(dzięki C.McG. są interesujące Very Happy ) zajebista otoczka, zwiastuny i wszystko co się da. Jedynie czego mi brak, to Jon Jonesa w UFC, mam nadzieję, że wróci i zmądrzeje.

oranjefan
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.11.16 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niedzielę w pracy byłem bardzo zaspany przez tę galę. Joanna wygrała bezapelacyjnie, ale martwi mnie jej slabsza forma. Ciągle na wstecznym, wolniejsza niż zawsze dużo przestrzelonych ciosów. Oby to był wypadek przy pracy, a nie wina zmiany teamu. Mam wrażenie, że zostając w Olsztynie skończyła by Karolinę przed czasem. Do tego bardzo słabe wskazówki narożnika. Za to z drugie strony rozwalił mnie zaborowski mówiący coś w stylu, że Karolina ma biec za Aśką.
Romero pięknie skończył i żałuję, że dłużej nie pokazali jak Krzyś zalewa się krwią. Dożywotni hejt za zepsucie Spidera.
A Conor jak to Conor. Powoli sam zaczynam wierzyć w hype wokół niego.

Miesha Tate... :(

Powrót do góry
oranjefan
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.03.12 02:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamed na ACB rozjebał

Powrót do góry
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.05.14 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądał ktoś walkę JJ? Mówiąc szczerze, myslałem, że może się zakończyć różnie. Andrade ma niesamowicie twardą szczękę i mocne uderzenie. Jednak widoczna była różnica warunków fizycznych i ciągłe trzymanie inteligentnego dystansu. Jedrzejczyk tez lepiej przygotowana kondycyjnie.

DavidB22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.14 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widziałem zagrożenie tylko w pierwszej rundzie, potem już totalna kontrola Joasi. Widać było olbrzymią różnicę w technice i przygotowaniu kondycyjnym, Brazylijka potem liczyła już tylko na szczęśliwy strzał, choć trzeba jej oddać, że ma dziewczyna serducho do walki i sporą wytrzymałość na ciosy. Teraz czekamy 3 tygodnie na walkę Karolinki.

Awesome
smart, handsome etc.

PostWysłany: 2017.05.25 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sobotę KSW39. Ciekawie zapowiada się dla mnie Mamed i Różal, no i jak zwykle show z Pudzianem. Swoją drogą, jak to KSW się rozwinęło piekielnie przez te lata.

Awesome
smart, handsome etc.

PostWysłany: 2017.05.28 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego te kurwy gwiżdżą na Mameda to nie zrozumiem nigdy..

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2017.05.28 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bo jest MUSLIMEM I ŚPIEWAŁ HYMN ISIS.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Emperor
Scandinavian Metal Maniac

PostWysłany: 2017.05.28 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na stadionie i po rozmowach z ludźmi można było się zorientować, że te gwizdy wynikały bardziej ze słabego poziomu walki i jednogłośnego werdyktu na Mameda mimo że walka raczej na remis.
Wmieszanie w to wyznania Mameda to interpretacja mediów bo tak jest im najwygodniej i można po gali napisać niusa o skandalu. Jakoś na stadionie nikt o religii nie gadał. A o kiepskiej walce owszem.

Powrót do góry
oranjefan
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.29 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wczoraj formę pokazał Mauler, zaimponował mi. Ta szybkość i precyzja ciosów była rewelacyjna wow! Szwed po pas!
Szkoda za to Helda, który pewnie się pożegna z ufc, po 3 porażkach. Szkoda, bo wczoraj dominował, a Lauzonem sędziowie go okradli

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40
Strona 40 z 40
Skocz do: