Premier League 2016/2017
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 51, 52, 53  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto zdobędzie mistrzostwo?
Manchester United
36%
 36%  [ 20 ]
Chelsea FC
23%
 23%  [ 13 ]
Manchester City
20%
 20%  [ 11 ]
Liverpool FC
10%
 10%  [ 6 ]
Arsenal FC
3%
 3%  [ 2 ]
Tottenham Hotspur
3%
 3%  [ 2 ]
Leicester City FC
1%
 1%  [ 1 ]
ktoś inny
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 55
Wszystkich Głosów : 55
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Antyteza
Alcoholic Visionary
Alcoholic Visionary

PostWysłany: 2017.05.12 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keyser Soze napisał:
Wieczór Ligi Mistrzów, a tu znienacka Arsenal ogrywa Southampton i na horyzoncie zaczyna majaczyć groźba ich dostania się do TOP4. Klopp, lepiej tego nie spieprz!

Postaw w niedzielę kasę na Młoty. Serio.

Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.12 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż tak źle? Przyznam, że od przyjścia Mou do ManUtd, skupiłem uwagę na United kosztem reszty Premier League i już nie jestem tak na bieżąco. Ostatnio wpadłem na forum Liverpoolu, to pisali, że odejście Coutinho do Barcelony jest praktycznie pewne :/ Szkoda, bo ja się upieram, że pierwszy sezon, abstrahując od pozycji w tabeli, był jakościowym skokiem. Zresztą teraz, póki co, jest to TOP4 i mam nadzieję, że Klopp to obroni i zrobi jakieś sensowne transfery pod Ligę Mistrzów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
matys1910
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.05.13 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klopp wierzy w trening, a nie transfery Very Happy
Też czuję, że Liverpool spierdoli to TOP 4 w typowo frajers...Liverpoolskim stylu.

RMGalacticos
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.05.13 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj jest już wszystko jasne - Chelsea Londyn pod wodzą Antonio Conte mistrzem Anglii w sezonie 2016/17. Już nie ma żadnych kalkulacji, liczenia punktów czy czekania na ruchy Tottenhamu. Na jedną kolejkę przed końcem Chelsea została mistrzem, zdobywając 5 tytuł w historii Premier League.
Przyznam szczerze, że właściwie od kilku miesięcy byłem prawie pewien, że Chelsea tego tytułu nie odda. Conte rozegrał ten sezon kozacko, idealnie rozdzielając zadania między szeroką i mocną kadrę i mądrze ustawiając ich na boisku. Po prostu był najlepszy z całego szeregu trenerów wagi ciężkiej (Mourinho, Guardiola itp.) którzy przybyli do Anglii przed tym sezonem. Na szczycie byli od 12 ligowej kolejki i prowadzenia nie oddali do końca.

Teraz tylko czekać na The Blues w Lidze Mistrzów Tongue Mogą być piekielnie silni w następnym sezonie, zwłaszcza, jak jeszcze się wzmocnią (plotki o Moracie, który już z Conte współpracował w Juve).

Powrót do góry
Mattz
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.05.13 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no parę drużyn ma jeszcze do rozegrania 2 mecze ligowe, w tym Chelsea.
Morata nie współpracował z Conte, mineli się

I podczas wczorajszego meczu komentatorzy coś wspominali, że Chelsea za mistrza dostanie 150 mln funtów.

Powrót do góry
zaar
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.05.13 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniej więcej tak będzie wyglądać kasa z telewizji za ten sezon, mistrz raczej nie szokuje kwotą ale ostatnia drużyna.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Co do Chelsea, czeka ich teraz test w postaci LM, Conte średnio to łączył w Juve ale chyba tutaj będzie mógł sobie pozwolić na większe zakupy niż we Włoszech. Nie wiadomo co ze składem, chyba największą niewiadomą jest Costa, według źródeł jest na prawdę blisko Chin.

Powrót do góry
TWL64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.13 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RMGalacticos napisał:
Na jedną kolejkę przed końcem Chelsea została mistrzem, zdobywając 5 tytuł w historii Premier League.

Chyba szósty tytuł, chyba że nie liczysz 1955 bo to nie Premier League?
Ale jednak mistrz Ligi.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.13 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszedł, nawet nie wpadł w żaden szał zakupowy i pozamiatał. Brawo. Pan trener.

Rozsądna polityka transferowa, zatrzymanie Hazarda i Chelsea może naprawdę zajść wysoko w LM w kolejnym sezonie.

Powrót do góry
RMGalacticos
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.05.13 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TWL64 napisał:
Chyba szósty tytuł, chyba że nie liczysz 1955 bo to nie Premier League?
Ale jednak mistrz Ligi.

Tak, 6 tytuł w historii istnienia jakiejkolwiek profesjonalnej ligi piłkarskiej w Anglii, a 5 od 1992 roku, czyli od momentu założenia Premier League.
Przypomnę tylko daty: 1955, 2005, 2006, 2010, 2015, 2017. W ciągu ostatnich 12 lat aż 5-krotnie zdobywali tytuł mistrzowski.

Powrót do góry
Antyteza
Alcoholic Visionary
Alcoholic Visionary

PostWysłany: 2017.05.14 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak - wtopiłbym zakład. Smile Mam nadzieję, że Cou zostanie jeszcze na trochę.

Zedd.
#BenzemaOut

PostWysłany: 2017.05.14 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd. napisał:
W ankiecie zagłosowałem na Chelsea ze względu na Conte, który ma patent na wygrywanie ligi, w dodatku dochodzi ten sam aspekt co przy Liverpoolu 13/14, brak pucharów.

W końcu coś trafiłem. :-)
Po porażce z Arsenale jesienią 3-0 CFC jakby odmieniona, przejście na 3-4-3 wiele im dało.

Dobrze, że LFC dziś wygrał, oby Arsenal nie prześlizgnął się do TOP4.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.14 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liverpool w ostatniej kolejce gra ze spadkowiczem? O cholera, to można się pożegnać z The Reds w LM. To naprawdę niesamowita drużyna, skoro nie mogę ze spokojem napisać, że LM mają w kieszeni grając za tydzień z 19-tą drużyną tabeli. A nie mogę. Choć trzymam kciuki żeby dali radę, Arsenalu prześlizgającego się na swoje 4-te miejsce nie zdzierżę.

Na ten moment? Bardzo zasłużone top 4. Pierwsze dwie drużyny są najbardziej regularne, Liverpool jest kurewsko nieregularne, ale jest po prostu mocną drużyną co pokazuje ich bilans w grze z topem - "zasługują" na grę w LM, a na ten moment Man City wciąż mnie przekonuje bardziej niż Man Utd, choć sympatii do niebieskiego Manchesteru nie mam wcale. Do Guardioli jeszcze mniej.

Arsenal po blamażu 2-10 z Bayernem nie powinien najbliższe kilka lat występować w LM, a Everton to jeszcze nie ta półka. Choć ładnie trzymają się za tymi "liderami".

W sumie fakt, że Chelsea może zdobyć 93 punkty w tym sezonie jest naprawdę niezły. Ale z tym jeszcze poczekajmy.

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.05.14 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to będzie wyglądało z TOP4 w przypadku wygranej United w LE? 4 drużyna jest dalej w eliminacjach?

Mam_To_Coś
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.14 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak.

Powrót do góry
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.05.20 08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mistrz dla Realu to kwestia oczywista, podobnie w innych ligach są wiadome rozwiązania, ale w lidze angielskiej dzieje się fenomenalna sprawa. Jest ogromna szansa na to, że ten śmieszny klubik ze śmiesznym panem na ławce wreszcie po kilkunastu latach nie będzie grał w lidze mistrzów. Jest też szansa na kontynuację tej sytuacji, bo najlepsi będą chcieli odejść choćby Sanchez, Ozil zostanie tylko za kasę, a nie wiadomo czy dusigrosze będą chcieli mu tyle dać. Oby Arsenal zameldował się na poziomie Evertonu i został na nim na długie lata za te wszystkie sezony minimalizmu i ślizgania się na granicy, żeby jak najwięcej zaoszczędzić. A już najbardziej za trzymanie tego dziada taktycznego impotenta. Szkoda tylko że United nie zakwalifikowali się do ligi mistrzów, ale z tak spieprzoną końcówką sezonu trudno się dziwić.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 51, 52, 53  Następny
Strona 48 z 53
Skocz do: