FC Barcelona --- Wróg nr 1 (cz. 11)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 347, 348, 349 ... 383, 384, 385  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vizirinho
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.06 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszę tylko o tym co dla mnie jest bardziej logiczne na pewno nie będę marnował zbyt wiele czasu na dyskusje na ten temat. Termin sekstet dla mnie jest beznadziejny, tak jak nie lubię innych zlepek słowotwórczych charakterystycznych dla Hiszpanów. Remontada, triplete, tridente, decima, undecima. Nazywanie nowymi słowami zwykłych trofeów czy zdarzeń, ale to charakterystyczne dla Hiszpanów, którzy uwielbiają pompować balonik, nadawać wszystkiemu sztucznego patosu. Bardziej skupiam się na tym, że mając tryplet drużyna ma w związku z tym trypletem do zdobycia jeszcze trzy trofea bonusowe: dwa superpuchary i kmś. Niech to się nazywa i gównolete w pierdyliardzie sezonów. Te trofea są ogórkowe, ale zawsze fajnie wygląda i się mówi o drużynie, która zdobyła wszystko co było do zdobycia, a czy to było w jednym sezonie, roku, czy nie to bez znaczeni. To tak jak Michael Phelps, który na IO zdobywał same złota czyli wygrał co mógł.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.06.06 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma znaczenie, bo drużyna, która zdobywa np. KMŚ nie jest tą samą drużyną, która zdobyła LM. Owszem wygrana w danych rozgrywkach daje ci prawo do gry w superpucharze, ale problem w tym, że jest on rozgrywany w INNYM SEZONIE. Nie jest moim problemem fakt, że jest tak przez napiętość terminarza i to nie jest wymówka na liczenie trofeów. W piłce nożnej drużyny rozliczane są SEZONOWO. Bramki, asysty, otrzymane kwalifikacje, wszystkie statystyki, no kurwa wszystko jest SEZONOWE, oprócz Złotej Piłki, która jest chorym plebiscytem, a więc w sumie tylko potwierdza logikę sezonowości. Wszyscy to rozumieją oprócz tych co sympatyzują z Barceloną, dlaczego mnie to nie dziwi?

wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2017.06.06 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci bardziej rozsądni kibice barcelony mają głęboko w piździe ile kto zdobył trofeum w jednym sezonie, muszę Cię rozczarować Behappy. Większość mających +20 lat kibiców Barcelony, interesuje to, żeby klub grał ładnie, bez kontrowersji, wygrywał mecze i oddawał serduchu na boisko, a do walenie sobie konia pod statystyki, to domena smutnych piwniczaków.

Powrót do góry
illara69
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.06.06 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co za bezsensowna, absurdalna dyskusja. to juz lepiej dyskutować o Dembele w FCB za 30 baniek [fcbarca.com] Very Happy

Powrót do góry
domowkaujanusza
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.06.06 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat można zamknąć.
Obrona ligi mistrzów przez Real jest bombą nuklearną zrzuconą na Katalonię.

Barcelona znowu jest pyciutkim klubikiem w porównaniu do białego olbrzyma.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2017.06.07 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up

Z tej Katalonii to wyjmij kibicíw Espanyolu oraz wszystkie "peñas" RM w Katalonii i potem mozesz bombardować.

Gratuluje zdobycia LM oraz dubletu...drugiego w ciągu 60 lat.
RMGalacticos napisał:

Real - 6 mistrzostw Hiszpanii, Barcelona - 8 mistrzostw
Real - 5 Pucharów LM, Barcelona - 4 Puchary LM.

Czy aby w LM nie jest remis? LM 99/00 do XX wiek...

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
domowkaujanusza
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2017.06.07 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już jest koniec, nie trać czasu.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.11 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, to piłkarze Barki też podnieśli wczoraj swój wazon za LM Ptak

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2017.06.11 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vizirinho napisał:
Nie wiem jak kto do tego podchodzi, ale dla mnie bardziej logiczne jest, że superpuchary i kmś masz możliwość wygrać tylko w przypadku wygrania trofeów z poprzedniego sezonu, czyli są kontynuacją i zwieńczeniem rozgrywek.

Tak, KMŚ zdobyte na 2 tygodnie przed 2018 rokiem zaliczajmy do sezonu 2016/2017.

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.18 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rok temu cieszyłem się, że nie nabyli Pogby. Mam nadzieję że i teraz nie uda im się z Verrattim i kolejny raz pójdą w półśrodki. Trochę szrotu im się zebrało w składzie, a dodatkowo ich drabinka płacowa, a w zasadzie brak takowej, może różnie się skończyć bez wykonania mądrych ruchów na rynku. MSN ich ciągnie za uszy jak tylko się da, ale bez środka pola lepiej nie będzie. Swoją drogą ja cały czas nie mogę uwierzyć, że w drugim sezonie Ancelottiego oni zdobyli tryplet, a my pozostaliśmy z niczym...

Prasa ćwierka że Marco dość ostro pogrywa. Trzymam kciuki za szejka. Zobaczymy

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.06.18 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak samo dopinguje szejkowi. Verratti wiadomo że chętnie by stamtąd spierdolił, nie ma co się jemu dziwić. Gdy łączono go z nami, też dało się wyczuć, że gdyby to od niego zależało, od razu spakowałby się z Paryża. Włoch to najlepszy możliwy transfer jaki mogą przeprowadzić i cała nadzieja w arabie, że uniesie się dumą i do tego nie dopuści. Wszystkich innych łączonych z nimi zawodników mogą brać, nie robi mi, a takich Bellerina i Delofeu to wręcz mam nadzieję, że kupią.

minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.18 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No waśnie, tylko gdzie on alternatywnie miałby uciec? My odpadamy, Bayern nie wydaje takich kwot, powrót do ojczyzny i Juve? Może. Anglia jest sportowo niżej, a finansowo Paryż jest ok. Może zostać filarem FCB na lata i on pewnie o tym wie. Cała nadzieja w szejku.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.06.18 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli gdzieś odejdzie, to pewnie będzie to Barcelona. Rzecz w tym, żeby nigdzie nie odchodził. Rok temu odnowił kontrakt, PSG chce w końcu wygrać LM, a nie zrobią tego oddając swojego najlepszego zawodnika, do jednego z Europejskich konkurentów. Liczę na twarde stanowisko szejka.

wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2017.06.18 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli teraz Szejk nie pozwoli mu odejść, to na mocy Prawa Webstera za rok odejdzie jako wolny transfer, więc nie jestem pewien, czy to jest dobry pomysł, żeby teraz do końca pyskować wbrew woli zawodnika. Mogą co prawda zrobić to samo co Milan być może zrobi z Donnarummą, ale nie jest to ich celem, więc jeżeli mogą na nim zarobić 100 baniek, to to zrobią, jeżeli zawodnik będzie bardzo nalegał.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.18 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, w przypadku w którym PSG miałoby z nim zrobić to co - rzekomo - Milan planuje z Donnarummą to Verratti podpisze kontrakt. Gianluigi na MŚ i tak szans by nie miał, bo Buffon to wciąż niekwestionowany nr. 1, ale Włoch może być filarem drużyny, która na Euro odpadła w komicznych karnych grając z taką potęgą jak Niemcy. Verratti sobie nie może pozwolić na przesiedzenie roku na trybunach.

Także ja liczę, że zadowolicie się Bellerinem i - skoro już trzeba - Coutinho.

Btw, oglądałem mecz Portugalia - Meksyk od 60-ej minuty i powiem szczerze, że Gomes jest tragedią. Wyszedł mu jeden drybling w ciągu pół godziny, a tak to same kiepskie decyzje.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 347, 348, 349 ... 383, 384, 385  Następny
Strona 348 z 385
Skocz do: