Gianluigi Donnarumma [AC Milan]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ryba1984
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.06.26 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi od zawsze podobał się ten Rulli z RSSS. Dziwne że jeszcze nikt z wysp go nie kupił.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.06.26 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wykupiony przez City, ale zostaje w Sociedad.

Odriozola, Courtois, Hazard, Mbappe
Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.06.29 07:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojawiają się informacje, że ma przedłużyć kontrakt, a w nim ma się znaleźć klauzula pozwalająca my przejść po sezonie do Realu. Czyli typowe pierdolenie, jak w przypadku klauzuli De Gei.

Powrót do góry
lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.06.29 07:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Euro nie zaimponował, także jednak mam wątpliwości czy poradziłby sobie w Realu. Na ten transfer faktycznie jest za wcześnie. Pozostaje mieć nadzieję, że Keylor utrzyma formę z końcówki zeszłego sezonu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.06.29 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy większości bramek nie miał nic do powodzenia, będąc na meczu Hiszpaniia - Włochy w Krakowie wydawało mi się, że jest jakiś taki powolny, ociężały. Na szczęście Real ma fachowców w swoim scoutingu, a transfer za rok to idealna opcja dla nas. Keylor tym razem przepracuje normalnie okres przygotowawczy, bez przechodzenia operacji, więc forma będzie.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2017.06.29 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w przypadku Realu jak się okazało, nie było to tylko pierdolenie. Perez potwierdził, że była taka opcja, po prostu z niej nie skorzystano. Oglądałem go na Euro u21 i trochę mój entuzjazm robienia z niego bramkarza na teraz się ostudził, nowy kontrakt z Milanem i sensowna klauzula dla Realu mi się podoba. Chociaż dalej uważam, ze pozostanie z Navasem to stagnacja.

Powrót do góry
bartoloo92
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.29 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech spierdala.
Liczę po cichu na zakontraktowanie Courtuisa

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.06.29 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logiczna zagrywka:
- przechodzi teraz, Raiola chce, żeby grał w pierwszym składzie, Real się nie zgadza, bo wierze w Navasa
- przychodzi za rok za darmo = nie gra w Milanie
- przychodzi za rok za opłatą i może od razu wskakuje do bramki

To byłby dobry deal dla wszystkich.

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.29 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi przy strzale Saula zza pola karnego mógł zrobić duuuuzo więcej, z takimi warunkami fizycznymi taka piłka nie powinna być problemem. Jest trochę wolny, jest wysoki, ale również trochę przygrubawy, tak mi się wydaje i to widać przy niektórych akcjach. Fajnie byłoby go wziąć za darmo, ale jak już pisałem prędzej, on podpisze kontrakt z Milanem. Wtedy to już będą lepsi do wzięcia za kasę.

Powrót do góry
JakisLogin
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.05.09 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się dzisiaj popisał. Wpuścił 2 masakryczne babole które moja babcia by złapała Very Happy

Powrót do góry
Wolf
Benzema fuera

PostWysłany: 2018.05.10 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wcześniej parę trudnych strzałów wyciągnął.

Mecz potwierdził to co fani Milanu mówią o Gigim - potrafi zrobić kilka fantastycznych interwencji a potem wpuścić babola. Trochę podobieństwa do naszego Keylora ostatnio ;) Dlatego jak ktoś wjedzie z dobrą ofertę za niego to w Milanie nikt za nim płakać nie będzie. Inna sprawa, że po takim meczu liczba chętnych mogła się zmniejszyć.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.05.10 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GG to ogromny talent i nawet wczoraj to pokazał. On zwyczajnie musi dojrzeć. Ile on ma lat? 19? W tym wieku nie ma bramkarzy! Spójrzcie kiedy wystrzelił Becker. Wielki talent Kepa, który gra swój pierwszy sezon zaraz skończy 24 lata. De Gei też przydarzały się bardzo proste błędy. Na tej pozycji musisz być mega dojrzały, bo jeden błąd, jedno zagapienie się i twój zespół przegrywa, a ty jesteś wszędzie kurwiony. Te jego wczorajsze błędy to też efekt zbytniej nonszalancji. Chciał złapać strzał Costy i piłka przełamała mu ręce. Poczuł się zbyt pewnie po świetnej interwencji chwilę wcześniej. Przy drugim błędzie miał w głowie to co zrobił kilka chwil wcześniej i jeszcze ręce mu drżały.
Chłopak potrzebuje czasu. Myślę, że będą z niego ludzie.

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.05.10 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wyżej, fakt jak jest się tu krytycznym(i w prasie i w necie) wobec >DZIEWIĘTNASTOLETNIEGO< bramkarza, chłopaka - pokazuje jaki to jest talent. Bramkarz jak DP - dojrzewają późno, bardzo ważne jest dla nich doświadczenie, koncentracja i opanowanie. Ja jestem spokojny o to, że koleś będzie ścisłą topką. Tylko Raiolę ciężko tu przeboleć.

I nie zgadzam się z tym, że fani Milanu będą mieli gdzieś jego stratę przy dobrej ofercie - a jeśli już to będzie to wynikać z aspektów czysto pozaboiskowych i tej całej akcji z kontraktem/odejściem. Sportowo dla klubu takiego jak AC Milan, który LM jeszcze pewnie nie zobaczy, a pieniędzy nie potrzebuje(no chyba, że faktycznie coś jest na rzeczy z tym chińskim kapitałem) - nie zastąpią takiego bramkarza, o wychowanku nie wspominając.

Powrót do góry
Wolf
Benzema fuera

PostWysłany: 2018.05.10 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu właśnie chodzi o sprawy pozaboiskowe. Brak reakcji na zachowania Raoili oraz fakt, że chyba poza Bonuccim gość ma najwyższy kontrakt. Kontrakt, który dostał by skończyły się gadki o odejściu a tak się nie stało.

Owe babole, które mu się przydarzają są po prostu czynnikiem dodatkowym, który powoduje brak żalu kibiców Milanu. Status wychowanka już go w niczym nie broni bo panuje opinia, że swoim zachowaniem w akcjach związanych z kontraktem nie zachował się jak wychowanek tylko gorzej niż typowy najemnik.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9
Skocz do: