Cristiano Ronaldo (cz. 8) [Juventus FC]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 317, 318, 319  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vizirinho
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.05 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
Wyraziłeś się już wystarczająco jasno, także nie klucz chłopku. Tak jak już wspominałem powyżej, miałbym problem gdybyś się ze mną zgadzał. Miłego.

Twój pierwotny post przed editem brzmiał: "Wyraziłeś się już wystarczająco jasno. Poza tym jak już wspominałem powyżej, miałbym problem gdybyś się ze mną zgadzał. Miłego. "

Bardzo w porządku zamknięcie dyskusji po zakazie lukecika, kiedy już nie mam szans na nawiązanie do tematu i odparcie twoich prowokacyjnych i manipulatorskich bredni. Niestety twoja natura nie dała ci spokoju i musiałeś dopisać po czasie takie dziecinne i prowokacyjne "także nie klucz chłopku". Niech każdy oceni o czym to świadczy. Nikt tak jak ty nie potrafi prowokować, obrażać i robić chlewu z przeróżnych tematów.

@wojtanowsky

Przy twojej argumentacji moja wygląda jak próba wykonania arii przez głuchoniemego. Kapitalne podsumowanie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.07.05 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I przy tym wszystkim, notorycznie popełnia błędy ;) Także poście, do którego się odnosisz, jest błąd ;)

Wojtanowsky <serce>

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.05 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już odbiegając od wątku Ronaldo - to jest dobry, uniwersalny kontent:

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Zjawisko ("januszowanie") zresztą bardzo powszechne na forum - np. wrzucanie filmiku jakiegoś gola Benzemy sprzed 5 lat, jako odpowiedź na zarzut, że on takich nie strzela (po golu Moraty z ostrego kąta). I jako dowód leci filmik sprzed 5 lat i dyskusja skończona, game over, Janusz zaorał.

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.07.06 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vizirinho napisał:
Szjk napisał:
Wyraziłeś się już wystarczająco jasno, także nie klucz chłopku. Tak jak już wspominałem powyżej, miałbym problem gdybyś się ze mną zgadzał. Miłego.

Twój pierwotny post przed editem brzmiał: "Wyraziłeś się już wystarczająco jasno. Poza tym jak już wspominałem powyżej, miałbym problem gdybyś się ze mną zgadzał. Miłego. "

Bardzo w porządku zamknięcie dyskusji po zakazie lukecika, kiedy już nie mam szans na nawiązanie do tematu i odparcie twoich prowokacyjnych i manipulatorskich bredni. Niestety twoja natura nie dała ci spokoju i musiałeś dopisać po czasie takie dziecinne i prowokacyjne "także nie klucz chłopku". Niech każdy oceni o czym to świadczy. Nikt tak jak ty nie potrafi prowokować, obrażać i robić chlewu z przeróżnych tematów.

Zapomniałem napisać byś chłopku nie kluczył, więc poszedł edit, żebyś chłopku nie kluczył, proste. Wtedy odczułeś silną potrzebę kluczenia i stąd ten twój wywód. Skończ, nie klucz, przestań. Tutaj masz moje manipulatorskie brednie:
vizirinho napisał:
jeśli ktoś ma wszystkie możliwe narzędzia, jest zdrowy, ma pieniądze, potrafi rozmawiać z płcią przeciwną i jest płodny, a mimo wszystko decyduje się zgotować swoim dzieciom los bez matki, to dla mnie jest to czyste skurwysyństwo połączone z ogromną głupotą

Wszystko jest jasne, serio. BTW, ostrzegałem cię byś myślał nad tym co mówisz, bo ktoś ci zarzuci skurwysyństwo i proszę, długo nie trzeba było na to czekać by ktoś to zrobił. I dobrze. :-)

D:
Tak na przyszłość, nie odpowiadam ci nie dlatego, że nie widzę twoich postów, a po prostu jebie mnie to co piszesz wiejski głupku, także jedziesz dalej, jeżeli jara cię latanie za kimś i podszczypywanie po kostkach wiedząc, że ta osoba i tak ma to w dupie. ;)

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2017.07.06 10:30, w całości zmieniany 2 razy

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.

raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2017.07.06 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeszły ostrzeżenia, wrócił poziom. Jedziesz z tematem.

[ Dodano: Dzisiaj o 11:26 ]
Także jadę.

Powrót do góry
vizirinho
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.06 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
Wszystko jest jasne, serio. BTW, ostrzegałem cię byś myślał nad tym co mówisz, bo ktoś ci zarzuci skurwysyństwo i proszę, długo nie trzeba było na to czekać by ktoś to zrobił. I dobrze. :-)

Ostrzegać to możesz psy szczające na centralnym, żeby tego nie robiły. Ewentualnie meneli, że straż idzie. Zadania odpowiadające twojemu poziomowi intelektualnemu.
Jednak nie chcąc zostawiać cię w obłąkańczym zaślepieniu uściślę, że jest znacząca różnica pomiędzy świadomą decyzją o chęci wychowywania dziecka bez matki, o którym rozmawialiśmy i zaangażowaniu ojcowskim w wychowanie skoro już do tego doszło. To że Cristiano popełnił skurwysyństwo świadomie decydując się na wychowywanie pociech bez matki, nijak ma się do jego indywidualnego zaangażowania jako ojca przez resztę życia. Tylko skąd taki sikut bez krzty wiedzy na ten temat może o tym wiedzieć? :-)

Najbardziej śmieszy tylko to "wszystko jest jasne" jakbyś był wyrocznią. :lol2: Trzeba jednak przyznać, że trafnie dobierasz sobie idoli. ;)

Powrót do góry
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2017.07.06 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:

Zapomniałem napisać byś chłopku nie kluczył, więc poszedł edit, żebyś chłopku nie kluczył, proste.

A teraz dwa razy edytowałeś, bo pierwotny 'pajac' odwidział ci się po paru minutach? Jesteś absolutnym PRZEmistrzem w odbijaniu piłeczki. Kilka tygodni temu napisałem ci, że nie będę odpisywał na twoje posty dopóki nie odpowiedz na pytanie o wiek, to ty teraz mi piszesz, że nie będziesz odpowiadał na moje posty :lol2:

Przecież ja nawet nie chcę od ciebie żadnej odpowiedzi. Po prostu zajrzyj do słownika, naucz się i pisz poprawnie.

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.06 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"intelektualna elita forum"

Powrót do góry
M i k e
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.07.06 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat, jak widzę, zaśmiecony należycie. A tak swoją drogą, czemu vizirinho nie jest podpisany putką i wiejskim głupkiem? Przeoczenie czy adminowi się nie chce?

Nie wątpię, że nie ma zamiaru stąd odchodzić i w klubie o tym wiedzą, ale jednak życzyłbym sobie aby przerwał milczenie. Wiadomo, że miejsce Kylianowi musi zrobić ktoś z BBC, po co media mają wciąż brać pod uwagę opcję z CR? Niech nakręcają temat konkretnie pod odejście Bale'a lub Benzemy, może w końcu ktoś nas uwolni od jednego z nich. Przekaz trzeba konkretyzować, nie ma potrzeby ciągłego wtrącania w to Cristiano. Ale żeby temat jego odejścia upadł całkowicie to musi coś wreszcie powiedzieć. Nie powinien czekać do 31.07, po co nam bałagan w trakcie przygotowań, po co ZZ na konferencjach ma kluczyć? Mógłby z leżaka na plaży rzucić krótkie "nigdy nie zamierzałem odchodzić" i niech poczciwi hiszpańscy dziennikarze puszczają w świat nowinę, że Real jest gotowy wysłuchiwać ofert za Bale'a i Karima. Może znajdzie się nabywca, szczególnie na Garetha, a do Madrytu zawita Mbappe.

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.06 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M i k e napisał:
A tak swoją drogą, czemu vizirinho nie jest podpisany wiejskim głupkiem?

A ty dlaczego nie jesteś?

M i k e
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.07.06 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najzwyczajniej nie zasłużyłem.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2017.07.09 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież ten forumowicz miał na wieki zamilknąć i gdzie ta konsekwencja w działaniu? Żeby nie było offa. Wracaj do treningów i szukaj już formy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2017.07.09 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeci kapitan. [*]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
M i k e
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.07.09 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna sprawa.

Dramatem jest czwarty, to jest jakieś nieporozumienie.

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2017.07.09 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I Ronaldo, i Benzema nie powinni pełnić tej funkcji, ale temat kapitanów przerabiano już tutaj nieraz, nie ma sensu znowu tego zaczynać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 317, 318, 319  Następny
Strona 188 z 319
Skocz do: