Juventus FC - Real Madryt [1-4] : OOO \OOOOOOOOOOO/ :ELVIS:
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Real...
Wygra w regulaminowym czasie gry.
68%
 68%  [ 35 ]
Wygra po dogrywce.
25%
 25%  [ 13 ]
Przegra.
5%
 5%  [ 3 ]
Wygra po rzutach karnych.
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 51
Wszystkich Głosów : 51
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.06.05 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to skoro mamy prawo, to nie pierdol, że zejście z tronu jest nieuniknione i ty jako wszechwiedza wiesz to na sto procent. Chuja wiesz i nikt nie wie co będzie, może zrobimy hat-trick LM. Życie to nie zbieg podobieństw i tendencji, a prawda. Jeżeli Real będzie w przyszłym sezonie najlepszy, to wygra LM i historie wcześniejszych potentatów tego nie zmienią. Tak samo mieliśmy dostać od jakże mocnego Juve, bo nikt nie obronił, bo Buffon zasługuje. Pięknie wyjaśnili wszystkich oszołomów.

TWL64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.05 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Wolf, proszę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.06.05 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że możemy zrobić hat-tricka, możemy wygrać LM nawet i 4 sezony z rzędu, ale kiedyś (za rok, dwa) przyjdzie moment, że jej nie wygramy i jeśli zwycięży ktoś i wygra jednocześnie swoją ligę, to będzie nowym królem Europy. I ze względu na to napisałem, że
Cytat:
zwyczajnie nie będzie na was mocnych jeszcze przez ładnych parę lat

jednak może się ktoś znaleźć. No chyba że chodzi po prostu o dominację w Europie w ujęciu, nie wiem, 5- czy 10-letnim, to się zgadzam. Racja, powinienem tak to od początku zrozumieć, wszystko wyjaśnione.

Piszecie tyle, że mój post z pytaniem o ściągnięcie meczu poszedł w niepamięć. :( Napisałbym w multimediach, ale tam siwy dym, nikt nie zagląda.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2017.06.05 14:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.06.05 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w 720 piękny i płynny, ale z duńskim komentarzem. Jest w przystani tych z Karaibów.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.06.05 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po angielsku:
http://lasthl.com/juventus-vs-real-madrid-highlights-full-match-final/4/

vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.06.06 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniały mecz i wspaniała chwila tym bardziej że nie przepadam za Juventusem. Ten mecz pokazał, że Real może grać świetną piłkę. Wystarczy tylko wymienić parę nazwisk, wrzucić ludzi z kreatywnością większą niż Rafał Murawski i cztery gole strzelone drużynie, która praktycznie ich nie traci, stają się faktem. To był dobry wieczór, pełen przyjemności z oglądania piłki i zakończony zwycięstwem lepszej drużyny. Obrona ligi mistrzów historyczna, ciekawe który klub powtórzy ten wyczyn, a może Real dorzuci 3 wygraną z rzędu? To by było coś niesamowitego.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.06.08 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy przed spotkaniem napisał:
Z boków nic nie ugramy, owszem będzie cały mecz rozciąganie, ale trzeba wycofywać na 16, a nie walić na cztery wieże.

Luka Modrić po meczu napisał:
Zidane i jego sztab odkryli słabość w obronie Juventusu i przez cały tydzień, przygotowując się do finału, pracowaliśmy nad podaniami do tyłu

Luka Modrić po meczu napisał:
Obrona Juventusu jest genialna, gdy trzeba wybić wrzutkę, ale nie jest już tak genialna przy powracających podaniach do tyłu. Pracowaliśmy nad tym i w taki sposób zdobyliśmy trzy z czterech goli w finale. Gratuluję Behappiemu wyłapania takiego szczegółu

Dobranoc.

vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.06.09 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyślij cv do ZZ.

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.06.19 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We Włoszech doniesienia o jakichś kłótniach w szatni Juve w Cardiff w przerwie.

http://www.juvepoland.com/news.php?id=35867

Swoją drogą, czemu nikt nie zauważa, że oni nie w drugiej połowie padli, tylko tuż przed końcem pierwszej? Oni już od 42. minuty w ogóle nie mogli dojść do piłki, tylko że wtedy myślałem, że po prostu ubezpieczają się i nie chcą stracić. Ale nie, to wtedy zaczęła się nasza dominacja na boisku. Jedyny kontakt, jaki mieli z nią w okresie od 42:00 do 47:00, to trwające ułamek sekundy wybicie na aut. Nawet napisałem w przerwie meczu, że podobało mi się ostatnie 5 minut.

http://forum.realmadryt.pl/viewtopic.php?p=1362576#1362576

Powrót do góry
RMGalacticos
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.06.20 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zaprocentowało przygotowanie fizyczne Pintusa u nas? Cały sezon zagrany z rozsądnym gospodarowaniem sił oraz formą fizyczną Realu, który miał w LM bardzo ciężkie przeprawy, a i w lidze musiał wielokrotnie gonić wynik i wyszarpywać zwycięstwa. Juve ligę i puchar miało w kieszeni, a i w LM nie miel (z całym szacunkiem do Barcelony) aż tak trudnej drabinki.
Może, gdyby Juve musiało się mierzyć z silnym Milanem, odrodzonym Interem i mocnymi potentatami w postaci Romy czy Napoli, to wymusiłoby większe zaangażowanie, przygotowanie i zbudowanie mocnej i wyrównanej ławki (bo ich rezerwy na finał to było kompletnie nieporozumienie, oprócz przeciętnego Cuadrado pozostali to mizeria, a u Juve od dawna nie było ławki, na której siedziałoby przynajmniej 3-5 dobrych piłkarzy). U nas zawsze była wciąż potężna (ale w tym sezonie trochę mniej) Barcelona, dobre Atleti, zaskakująca Sevilla no i klasyczni "urywacze punktów" (tutaj było ich co najmniej 5-6).
W drugiej połowie byłem już spokojny, a jak napisał jeden z użytkowników forum Juve:

Cytat:
Miło ze strony Królewskich, że zakończyli kanonadę na 4 golach. Grazie.

Nic nie trzeba dodawać.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.06.20 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Capello też fajnie ujął, że dla Juve normalne jest wygrywanie 1:0 do końca pierwszej połowy, a potem "gospodarowanie wynikiem". Ot, ta drużyna nie ma mentalności ani przyzwyczajeń by kończyć grę wyższymi rezultatami. Smutna(dla mnie nie) prawda. Nie bez powodu, Juventus nie strzela w finałach więcej niż jedną bramkę. Jak się nie ma odpowiedniego nastawienia mentalnego to jest to równie bolesne co brak przygotowania fizycznego. Na to, teoretycznie, Juventus nie powinien był narzekać, ale czy aby na pewno? Ławka - bezapelacyjnie my. Dodając do tego jeszcze przeciętny wiek pierwszego składu? Przecież u nich tylko Pjanic(27), Sandro(26) i Dybala są poniżej 30-tki. O, ok, Higuain jeszcze 29. Fakt rotacji na przestrzeni sezonu, Pintus, obie drużyny rozegrały pewnie coś pod 55 meczów w sezonie - to musiało z czasem wyjść. Tak jak byłem pewien, że po 1-ej bramce stracimy prowadzenie tak było dla mnie oczywiste, że im dłużej trwa mecz tym przewaga Realu będzie coraz bardziej okazalsza. Choć nie spodizewałem się potem aż takiej przewagi.

Powrót do góry
fankuba
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.06.20 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="madridcampeon"]Skąd ściągnąć cały mecz? Z komentarzem polskim lub hiszpańskim najlepiej.[/quote]

Podbijam, chętnie obejrze z komentarzem canalplus.

Powrót do góry
mr_schizoo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.07.06 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halo Madridistas. Serio nikt nie wrzuci na żaden serwer w rozsądnym rozmiarze tego meczu z C+? Rok temu ktoś wrzucił linki do finału z Atletico i to zajmowało z 2GB tylko, dało się to ściągnąć. Błagam, muszę to mieć na zawsze! Pozdrawiam :-) Jestem w stanie nawet przelać jakieś pieniążki na konto takiej osoby.

Powrót do góry
El Dominik
Madridista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.07.06 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://allgoals.com.pl/viewtopic.php?t=22328

Marcelo.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strona 19 z 19
Skocz do: