Kto powinien opuścić nasze szeregi i dlaczego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 135, 136, 137

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.06.06 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynamy wyliczankę.

Pepe - już odszedł.
Coentrao - pewny01 na 100% (wypożyczamy go i płacimy 90% pensji tego inwalidy Shocked )
James - całkiem możliwe, że nadwyżka jednego gracza środka pola-ataku będzie związana ze zwolnieniem miejsca przez niego.
Bale - nieprzydatny, niepotrzebny, ciągle kontuzjowany i po prostu nic nie wnoszący do obecnie najlepszego systemu jakim gramy czyli ze wzmocnionym środkiem pola przez Isco.
Benzema- Tak wiem nie odejdzie. Ale ja bym go bezapelacyjnie odwołał ze "służby". Fatalny sezon, cienias, obibok. Jedna akcja nie powinna ratować jego dupska.
Navas - centymetry, równość formy? To są jego wady. Jeśli Floro nadal jest zdeterminowany na wykupienie De Gei to Kostarykańczyk powinien zakończyć przygodę w stołecznym klubie.

Zostajemy z:
Bramka:
Casilla + Transfer De Gei
Obrona:
Carvajal/Danilo - Ramos/Varane/Nacho/Vallejo - Marcelo + Transfer Theo
Pomoc:
Casemiro/Llorente/Modrić/Kroos/Kovacić/Isco/Asensio
Atak:
Ronaldo/Morata/Vazquez/Transfer Mbappe.

Opcjonalnie jest jeszcze James i Benzema jeśli któregoś byśmy nie pożegnali - tak wiem, że Benzema zostanie i wypierdolimy zapewne Morate.

Nie ma co płakać, ze w systemie nie znajdziemy miejsca dla Vazqueza, ponieważ formacje mogą być płynne i taki Asensio spokojnie może zająć miejsce po przeciwnej stronie skrzydła i razem z Vazquezem wspierać jedynego napastnika.

Mus to wyjebanie Bale'e dla przyjścia Mbappe. Wszystko inne się poukłada.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.06.06 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile ze wszystkim się zgadzam i oczywiście nie wierzę w takie rozwiązanie tego okienka, tak przypierdolę się do nic nieważnego szczegółu - Asensio bliżej do napastnika niż Lucasowi. :P

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.06.06 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ale do pomocnika środka pola nazwijmy to jednak już Vazquezowi dalej. Stąd umieściłem go w formacji ataku. :>

I też nie wierzę w takie okienko ;)

El Dominik
Madridista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.06.06 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marze o takim składzie, takich ruchach transferowych, jak podał Gehu. No, ale nie wierze, że będzie tak pięknie. ;)

Marcelo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2017.06.06 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też widzę to dokładnie tak jak Gehu. Żadnych zbędnych operacji, pozbywamy się tych, którzy są tu zbędni i zastępujemy ich wartościowymi, perspektywicznymi zawodnikami. Szkoda tylko, że nie wierzę w odejście Bale'a, Jamesa i Benzemy w jednym okienku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.06 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tej trójki najpewniej odejdzie ten z którego byłby największy pożytek - James.

Powrót do góry
Awesome
smart, handsome etc.

PostWysłany: 2017.06.27 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morata jest lepszy od Benzemy - odchodzi Morata
James jest lepszy od Bale - odchodzi James
Mariano jest lepszy od Mayorala - odchodzi Mariano

Czy to jakiś nowy poziom gry? Zbyt łatwo jest nam i za często wygrywamy LM, czas na trudniejszy poziom?

Avadis
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.07.15 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób (włączając i mnie) byłaby bardzo zadowolona, gdyby Real transferem Ceballosa zakończył swoje okienko transferowe i więcej zmian w kadrze nie robił. Ale o ile do klubu raczej nikt nie przyjdzie, to transfer z klubu wydaje się być możliwy - patrząc z perspektywy kibiców jest to oczywiście niewskazane, w końcu zespół ma po dwóch graczy na każdą pozycję zarówno do systemu z dwójką, jak i z trójką napastników. Jednakże z punktu widzenia niektórych zawodników i samego klubu sytuacja może prezentować się nieco inaczej; przy takiej liczebności i jakości kadry całkiem prawdopodobne wydaje się, że dla części graczy braknie po prostu minut.

I tutaj właśnie pojawia się pytanie - kto według was może zdecydować się na opuszczenie klubu? Danilo, Llorente, Kovacić, Ceballos (na wypożyczenie, oczywiście), Mayoral, Morata, Lucas? A może jeszcze ktoś inny?

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.07.15 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekkie podsumoanie tego co było do tej pory:

Gehu89 napisał:

Pepe - już odszedł.
Coentrao - pewny01 na 100% (wypożyczamy go i płacimy 90% pensji tego inwalidy Shocked )
James - całkiem możliwe, że nadwyżka jednego gracza środka pola-ataku będzie związana ze zwolnieniem miejsca przez niego.
Bale - nieprzydatny, niepotrzebny, ciągle kontuzjowany i po prostu nic nie wnoszący do obecnie najlepszego systemu jakim gramy czyli ze wzmocnionym środkiem pola przez Isco.
Benzema- Tak wiem nie odejdzie. Ale ja bym go bezapelacyjnie odwołał ze "służby". Fatalny sezon, cienias, obibok. Jedna akcja nie powinna ratować jego dupska.
Navas - centymetry, równość formy? To są jego wady. Jeśli Floro nadal jest zdeterminowany na wykupienie De Gei to Kostarykańczyk powinien zakończyć przygodę w stołecznym klubie.

Wiemy już że na 99% nie będzie nowego bramkarza czyli Keylor zostanie, oraz oczywiście nasz duet B&B również nigdzie się nie rusza. Resztę już pożegnaliśmy. Do końca jednak mam jaka nadzieję, że Zamienimy Bale'a na Mbappe.

Mamy:
Navas (Casilla)
Carvajal(Danilo), Ramos (Nacho), Varane (Vallejo), Marcelo (Theo)
Casemiro (Llorente)
Modrić (Kovacić), Kroos (Ceballos)
Isco (Asensio)
Cristiano (Bale), Benzema (Morata) + Lucas + Mayoral

Dlaczego Bale w nawiasie? Bo znowu spędzi połowę sezonu w gabinecie. Dlaczego Borja i Danilo na pomarańczowo? Borja to nie ten poziom i powinien jak najszybciej opuścić kadrę, Danilo również nie jest na poziomie Realu Madryt, ale ostatecznie można by go było zostawić. Patrząc na kształt kadry, po ewentualnym sprzedaniu 2 graczy możemy przesunąć Lucasa na wahadłowego jako rezerwa dla Daniego i sprzedać Bale'a kosztem zakupu Mbappe i kadra jest miodowa.

jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.15 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucas jako obrońca? Nie sądzę. Moim zdaniem na wypożyczenie powinien iść Ceballos, ewentualnie Kovacić, właśnie po to żeby Vazquez miał szanse nie siedzieć na trybunach. Lepiej mieć na ławce skrzydłowego, bo dzięki temu możemy zmieniać taktykę w trakcie meczu. Takie sztywne trzymanie zmieników 1 do 1 nie jest dobre.
Zmienikiem Krossa i Modricia powinien być Kovacić, a w razie potrzeby Isco czy Llorente też załatają.

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2017.07.15 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obstawiam, że na wypożyczenie powędruje Llorente. Dziurę po nim załata i Kova i Ceballos. A żaden z tej dwójki Madrytu nie powinien opuścić. Chorwata nie wolno nikomu oddać, a nowy nabytek chyba swoim zachowaniem wskazywał jasno, że wypożyczenia mu nie w głowie.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.07.15 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jar_007 napisał:
Lucas jako obrońca? Nie sądzę.

Gorzej niż Danilo bronić nie będzie. Tego jestem akurat pewien na 100%. Taktycznie jest przygotowany na taką rolę, a w Realu boczny obrońca to tak na prawdę po prostu skrzydłowy. Jeśli się z tym nie zgadzasz, to nie wiem czy oglądałeś Real?

Cebula nie pójdzie, dostanie 10 i będzie tutaj grał. Co prawda nie wiem po co on nam potrzebny, ale jestem pewien, że nigdzie go nie oddamy. Gorzej z potrzebnym w kadrze Llorente, który niemal na pewno znowu pójdzie na wypożyczenie.

jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.15 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem i myślę, że jednak Danilo będzie lepiej bronić. Ja wierzę że chłopak się poprawi, a Vazquezowi bliżej do napastnika niż obrońcy.
A 10 jak już to powinien dostać Asensio.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.07.16 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie jednak? To masz jakieś przecieki że w 2 tygodnie ogarnie swoją wiedzę taktyczną? Jak do tej pory tego nie ogarnął, to raczej będzie o to ciężko. Dla mnie ten gość na pozycji bocznego obrońcy jest bezużyteczny. On powinien grać na skrzydle bez konieczność wracania do obrony, bo po prostu tego nie potrafi.

Nie mówię, że Lucas musi być obrońcą - to tylko jakieś wyjście w razie czego. Napastnikiem? On ma kiepskie wykończenie.

Powinien, a dostanie to dwie różne rzeczy. ;)

jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.16 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcelo ogarniał obronę przez kilka lat, ale ogarnął Very Happy Przecież to jest tylko rezerwowy.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 135, 136, 137
Strona 137 z 137
Skocz do: