Portale społecznościowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamilwnc
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.06.29 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie dotyczące Instagrama, jak to jest, że gdy dodam zdjęcie na relację to normalnie się wyświetla 'w kolejce' do odczytania w tym kółeczku fioletowym, a wiem, że przynajmniej jeden osobie(tak, mojej byłej dziewczynie ;) ) wyświetla się w ten sposób, że jest bez tej otoczki fioletowej tylko od razu obok tych już obejrzanych bez tego kółeczka(otoczki) pomimo tego, że nie odczytuje tego od razu, tylko po jakimś czasie. Trzeba coś ustawić aby przy innych na moim koncie też tak to działało?
Mam nadzieję, że ktoś zrozumie o co mi chodzi, od razu napisze, że nie mam na myśli tej opcji wyciszenia danego użytkownika.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.07.25 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do śledzenia https://twitter.com/maciek19911

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53
Strona 53 z 53
Skocz do: