Kylian Mbappé [Paris Saint-Germain]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 120, 121, 122  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vizirinho
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.25 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest transfer konieczność i 180 nie jest zbyt dużą kwotą. Inną sprawą jest że opinia publiczna znów będzie winić Pereza za "psucie rynku".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2017.07.25 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwota duża, ale spójrzmy na to z tej strony, którą przywołał Sondo. Ile my pieniędzy uzyskaliśmy ze sprzedaży Danilo, Alvaro czy w przyszłości Jamesa.
Możemy sobie na taki wydatek pozwolić, a jak kogoś będzie bolała dupa to jego sprawa. Wolę by mój klub wydał 180 mln na Mbappe, który ma papiery na Złotą Piłkę niż 180 mln (i nie euro a funtów) na czwórkę Walker, Danilo, Stones, Mendy. Kylian sobie spokojnie poradzi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.25 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marca to podaje, mamy go. Jednak dożyję końca nowotworu w postaci bbc. Benzema już pewnie zesrany, teraz dopiero zacznie zapieprzać w sparingach jak szalony. Za późno, wjeżdża Mbappe, cały na biało.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.25 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaram się Very Happy

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.25 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczę na cud, stopniowe wprowadzanie młodego i realny widok Klotzkiewicza i Księcia na ławce. Jak największym przegranym tego wszystkiego będzie Isco, człowiek który połączył nasz nieruchawy atak z oderwaną pomocą, to ja dziękuję za takie biznesy. No ale dobra, nie polaczkuję już dalej, wierzę w łysego.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.07.25 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yyyy poczekam na coś więcej...

TheAdam
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.07.25 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sky Sports już zdementowało te informacje.

Powrót do góry
Tom3k
Acidofilia.

PostWysłany: 2017.07.25 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheAdam napisał:
Sky Sports już zdementowało te informacje.

yyy, a co oni maja do tego?

Gdzie Marca, a gdzie SS?

Powrót do góry
Ass Kicker
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.07.25 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kylian przyjdzie, powtarzam to od samego początku i nawet tutaj pisałem, że mogę wejść w zakładzik o flaszkę. Czekam na potwierdzenie, ale ten transfer jest nasz! <serce>

Sarcasm
SUPERSTAR

PostWysłany: 2017.07.25 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze dajmy 500 mln, po co sie licytowac

Sondokan napisał:
Połowę tej kwoty klub uzyskał ze sprzedaży rezerwowego zawodnika więc gdzie tu przesada w płaceniu 2x więcej za cracka na lata?

A jak nie będzie crackiem na lata to Monaco odda te pieniądze czy jak to działa? Sprawdziłeś w DNA, że potencjał jest?

Bardzo, bardzo chcę Mbappe. Jednak zastanawiam się, co się dzieję z rynkiem. Tak to prawda, to nie nasza sprawa. Jednak mimo wszystko, to my tez w dużej mierze ten rynek psujemy.

Ostatnio zmieniony przez Sarcasm dnia 2017.07.25 13:20, w całości zmieniany 1 raz

Avadis
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.07.25 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym Marce zbytnio nie ufał, a już na pewno nie newsowi mówiącym o prawie dwukrotnym pobiciu rekordu transferowego i niepotwierdzonego przez nikogo innego. Może i Perez się nawet skusi na Mbappe, nie mówię że nie, ale kwota pewnie byłaby duuuużo niższa (nie wiem czy padłby rekord transferowy, a co tu dopiero mówić o 180 mln + zmienne).

Powrót do góry
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2017.07.25 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam to w dupie ile oni na ten transfer wywalą kasy, dla mnie może być ponad 200 mln nawet jeśli klub na to stać, byleby przyszedł, to początek nowej ery, jeśli kupią go za kolosalne pieniądze to i będzie musiał grać, nie chce mi się wierzyć, że jeśli w formie będzie lepszy od Bejla czy Karima to któregoś z nich nie posadzi na ławce.

Przybywaj Kylian <serce>

Awesome napisał:
Moze dajmy 500 mln, po co sie licytowac
A jak nie będzie crackiem na lata to Monaco odda te pieniądze czy jak to działa? Sprawdziłeś w DNA, że potencjał jest?

Rozumiem, że znasz możliwości finansowe Realu, albo Ty dostaniesz po kieszeni?

Wolf
Łysy czarodziej

PostWysłany: 2017.07.25 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awesome, ale Lewy już i tak nie przyjdzie ;)

A tak na poważnie. Kwota jest ogromna, ale proponowałbym spojrzeć na to z innej strony. Kylian określany był pierwszym takiej skali talentem od czasów Neymara. Tenże Neymar ładnych parę lat temu według realnych (niebarcelońskich) wyliczeń kosztował Barcę od 115 do nawet 150 milionów. Biorąc pod uwagę co stało się na rynku transferowym w tym czasie 160 czy nawet 180 milionów nie robi już aż takiego wrażenia.

E: Nie mówiąc o tym, że przy takiej kwocie rozbicie BBC będzie dodatkową wartością dodaną. Może dlatego Benzi mówił, że dla Kyliana nie ma w Madrycie miejsca Smile

Ostatnio zmieniony przez Wolf dnia 2017.07.25 13:22, w całości zmieniany 1 raz

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Izydor Oracz
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.07.25 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://twitter.com/FabPigalle/status/889803552213921792?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fs9e.github.io%2Fiframe%2Ftwitter.min.html%23889803552213921792

Podobno jakiś rzetelny ziomek z Monaco właśnie zaprzeczył. Wie ktoś coś więcej na ten temat?

Powrót do góry
Leonardo
Stansfield

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.07.25 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Izydor Oracz napisał:
https://twitter.com/FabPigalle/status/889803552213921792?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fs9e.github.io%2Fiframe%2Ftwitter.min.html%23889803552213921792

Podobno jakiś rzetelny ziomek z Monaco właśnie zaprzeczył. Wie ktoś coś więcej na ten temat?

Też to widziałem. Nie chce mi się wierzyć, że Marca wyssała z palca TAKIE info, bo totalnie by się skompromitowali. Coś chyba musi być na rzeczy.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 120, 121, 122  Następny
Strona 47 z 122
Skocz do: