Kylian Mbappé [Paris Saint-Germain]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 120, 121, 122  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.07.25 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awesome napisał:
Niestety Lewy nie przyszedl. Zrodlo bylo pewne, ale nie zawsze wszystko wychodzi. Z tego co napisalem, chociaz się trafiło, że James w Bayernie, co tez bylo niespodzianka, o tym nikt nie wspomina Smile

U Lewego takie aspkety jak numer 9 to juz kolosalny argument, a wiadomo 9 u nas jest zajeta przez najlepszego napastnika dla Realu.
Lewy wbrew pozorom to mega buc, potwierdzają to zawodnicy, ale też fizjo, lekarze itd, z którymi nieraz miałem przyjemność rozmawiać. W szatni kontakt utrzymuje tylko ze Szczesnym i Krychą.

Transfer Lewego to jakieś opowieści Sci-Fi. To nie przejdzie, nie przeszło by w tym okienku. Benzema musiał by wylecieć, a wiemy że szanse na to były równe zeru. Jesli chodziło by tylko o numer, to w momencie wypożyczenia Jamesa, Benzy przejął by dychę, a Lewy dostal by tę 9, także tego. Laughing

lukexpl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.25 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam źródło, że Mbappe w Realu za 120mln + zmienne :P Transfer na początku sierpnia. Ptak

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
marekkon
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.07.25 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Mbappe to już chyba na serio, skoro akcja medialna ruszyła na poważnie. Kluczowa sprawa to jak ZZ to poukłada z przodu jeśli nikt nie odejdzie, bo miejsc dla BBC + Mbappe tak naprawdę powinny być 2, max 3, a wszyscy chcieliby grać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
novy154
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.26 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

120mln za gościa, który zagrał jeden dobry sezon?

On serio jest tak zajebisty? Jak typowy polaczek, włączyłem sobie kilka kompilacji, obejrzałem też w sezonie kilka spotkań Monaco i nigdzie nie widziałem jakiegoś przeogromnego rozpierdalacza. Ot, kawał napastnika, ale nie na rekord transferowy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hugibugi
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.07.26 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O 94mln cr7 tez wszyscy plakali ze po co, za duzo ze Robben tanszy lepszy itp itd

Powrót do góry
Wolf
Łysy czarodziej

PostWysłany: 2017.07.26 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CR7 jednak wtedy osiągnął już dużo więcej (i dłużej) niż Kylian.

Jeśli faktycznie gość jest na poziomie Neymara to go brać, nawet za taką kwotę. Pewnie, że byłoby lepiej za rok, gdyby potwierdził swoje możliwości w następnym sezonie, ale realia (PSG i City) zmuszają do działania już dziś.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
hugibugi
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.07.26 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro juz 5 lat temu zwrocili na niego uwage to musi miec potencjal

Powrót do góry
Cattenacchio
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.07.26 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mediach mówi się o 180 mln. Nie moja kasa, ale ma wątpliwości. Strzelenie kilku bramek w lidze francuskiej to żadny wyczyn. A nie wiadomo, czy chłopakowi nie zawrócą w głowie takie pieniądze. Pamiętam jak Cassano przechodził właśnie w wieku 18 lat do Romy za jakieś ok. 30 mln co było wtedy rekordem jeśli chodzi o nastolatka. Co było dalej, sami wiecie..

Powrót do góry
M i k e
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.07.26 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaden nastolatek nie pokazał tyle co Mbappe na najwyższym poziomie w LM. Dziś płacisz głównie za potencjał a nie za ilość zdobytych przez kogoś trofeów. Obecnie coraz ciężej wyciągnąć czołowego zawodnika z czołowego klubu, trzeba brać jak jest sposobność.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.07.26 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cattenacchio napisał:
W mediach mówi się o 180 mln. Nie moja kasa, ale ma wątpliwości. Strzelenie kilku bramek w lidze francuskiej to żadny wyczyn. A nie wiadomo, czy chłopakowi nie zawrócą w głowie takie pieniądze. Pamiętam jak Cassano przechodził właśnie w wieku 18 lat do Romy za jakieś ok. 30 mln co było wtedy rekordem jeśli chodzi o nastolatka. Co było dalej, sami wiecie..

Nie no, zajebisty przykład, Cassano, no brawo! Cassano przed transferem do Romy strzelił całe 6 bramek dokładając okrągłe 0 asyst w ciągu 50 spotkań, co daje kosmiczną średnią gola/asysty co 578 minut. Porównanie do Mbappe aż samo się nasuwa, który strzelił sobie z palcem w nosie 6 bramek w 6 meczach fazy pucharowej LM.

Serio, nie ma co szukać porównań, bo Mbappe jest jeden i wszelkie porównania, w tym do Ronaldo są idiotyzmem. Ronaldo nie kosztowałby teraz 94 milionów, 160 czy 222 milionów. On kosztowałby w dzisiejszych czasach spokojnie 300. Mbappe ma wszystko by naznaczyć epokę, my mamy doskonały skład i jesteśmy w najlepszym możliwym momencie na przeprowadzenie tego transferu i czy będzie kosztował 120 milionów czy 180 to nie ma to znaczenia, bo stawką jest kupno jednego z największych talentów, o ile nie największego w historii tego sportu, który ma wszystko by prowadzić ten klub do największych sukcesów przez najbliższe 15 lat. Trzeba go kupić i każda inna opcja będzie porażką i zmarnowaniem okazji której będziemy żałować przez wiele kolejnych lat.

vizirinho
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.26 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
On kosztowałby w dzisiejszych czasach spokojnie 300.

Możesz wytłumaczyć na podstawie czego wziąłeś taką kwotę? Bo wydaje się niedorzeczna nawet przy szalejącej inflacji i marce ówczesnego Ronaldo.
Cytat:
o ile nie największego w historii tego sportu

Ponownie na jakiej podstawie tak sądzisz? Chłopak zagrał jeden sezon, błysnął w kilku trudnych meczach, widać że ma papiery na wielkiego gracza i powinien grać dla Realu, ale największy talent w historii piłki brzmi zbyt histerycznie.

Powrót do góry
Sarcasm
SUPERSTAR

PostWysłany: 2017.07.26 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubeł zimnej wody tutaj by się co niektórym przydał i to natychmiastowo.

Powiedzmy sobie szczerze. Mbappe to na chwilę obecną bardzo dobry napastnik. Ze względu na swój wiek, doświadczenie bardzo małe. Oczywiście wynik bramkowy w lidze mistrzów budzi szacunek, ten w Ligue trochę mniej, ale też budzi. W dalszym ciagu to młodzieniec, który koniec końców nie wygrał nic. Nie został nawet piłkarzem sezonu, bo nim został Cavani we francuskiej lidze. Według mnie, dziś większą skuteczność i pewność w ataku dałby Lewandowski czy nawet wspomniany Cavani lub Aguero.

Potencjał jest, to jest sprawa niezaprzeczalna. Jednak potencjał ma i Dembele i Asensio czy nawet Dolberg. Tego równiez nie można zaprzeczyć. Wszyscy z nich to przyszłość tego sportu na chwilę obecną. Co wydarzy się dalej? Zobaczymy. Wiele było piłkarzy, którzy mieli mieć futbol światowy u swoich stóp, nie trzeba daleko szukac, wystarczy spojrzeć na naszą historię transferową, aby przytoczyć Robinho. Tak, oczywiście, znajdzcie argumenty, że Robinho to ktoś inny. Oczywiście, ze ktoś inny, ale talent na tą miarę ten sam, jeśli nie większy? Co było dalej, nie trzeba chyba przypominać.
Nie chcę przytaczać śmiesznych przykładów w postaci Drenthe. Jednak spokojnie mozna przytoczyć przykłady, o które był ból dupy, a następnie proroctwa wykupienia ich za grube miliony. Był to Januzaj oraz Depay. Każdy z nich dumnie oznaczony "Nowym Ronaldo, talentem na miarę, jak nie więcej niż sam CR7", historia identyczna jak z Nanim i Quaresma. Gdzie obecnie jest cała 4? Oczywiście, pierwsza dwójka to wciąż młodzi zawodnicy, ale do wielkiej kariery im bardzo daleko.

Powtarzam po raz kolejny. Mbappe to dla mnie ciekawy transfer, który ze względu na kwotę byłby w stanie zniszczyć i zdetronizować znienawidzone przez wielu, tym i mnie BBC. Jednak trzeba ochłonąć i być spokojnym. Rzucanie słów na wiatr pokroju największego talentu na świecie, porównywania do kogokolwiek jest co najmniej chore.
Kolejna kwestia. 180 mlionów, będzie równoznaczne z rozbiciem banku i pokonaniem w bardzo efektowny sposób rekordu transferowego. Jeśli Mbappe nie wypali i będzie po prostu słaby, tak jak słaby jest Bale czy Benzema. Zostajemy z kolejnym księciem z Francji, który grać musi.
Jednak tego nie przeskoczymy, bo konkurencja nie śpi.

Jest wiele na tak, wiele na nie. Ja jestem na tak, zaciskając kciuki jak mogę najmocniej. Jednak daleki jestem do walenia konia i porównania go do kogokolwiek. Z szacunku do tych wielkich i z szacunku do niego. Niech sam naznaczy swoją epokę.

Amen.

Izydor Oracz
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.07.26 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic dodać nic ująć.

Powrót do góry
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2017.07.26 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Powiedzmy sobie szczerze. Mbappe to na chwilę obecną bardzo dobry napastnik. Ze względu na swój wiek, doświadczenie bardzo małe. Oczywiście wynik bramkowy w lidze mistrzów budzi szacunek, ten w Ligue trochę mniej, ale też budzi. W dalszym ciagu to młodzieniec, który koniec końców nie wygrał nic. Nie został nawet piłkarzem sezonu, bo nim został Cavani we francuskiej lidze. Według mnie, dziś większą skuteczność i pewność w ataku dałby Lewandowski czy nawet wspomniany Cavani lub Aguero.

Bo pojawił się w pierwszym składzie później i jego gra zaczęła nabierać na regularności później? Inaczej Cavani nie miałby szans.

Cytat:
Rzucanie słów na wiatr pokroju największego talentu na świecie, porównywania do kogokolwiek jest co najmniej chore.

Nom, najlepiej jest to oceniać 15 lat po pojawieniu się gracza. Pewne rzeczy widać od razu, widać jak na dłoni. Każdy w pierwszym sezonie LeBrona i Joradana wiedział, że będą wielcy. To samo było w pierwszym sezonie Ronaldo w Europie i Messiego na poważnie w Barcelonie. Niektórzy mieli to też z Cristiano. Pogódź się z tym. Tego chłopaka od wielkości może odciągnąć tylko zdrowie i problemy z nim związane, których przecież nie ma. I były przypadki odwrotne, jasne, jak np. Pato, ale tu patrz zdanie wcześniej.

Cytat:
Oczywiście, ze ktoś inny, ale talent na tą miarę ten sam, jeśli nie większy?

"Jeszcze większy", ROBINHO, który przychodził z Brazylii ze statusem mniejszym niż Neymar później. Kubeł zimnej wody. Aha. Co ty bredzisz chłopie?

Cytat:

Potencjał jest, to jest sprawa niezaprzeczalna. Jednak potencjał ma i Dembele i Asensio czy nawet Dolberg. Tego równiez nie można zaprzeczyć.

Potencjał mam nawet ja, jakiś i co z tego? Nie uwzględniasz tego, że ta trójka ma wysoki sufit, ale w żadnym razie nie jest to blisko tego, gdzie może zajść Kylian.

maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.07.26 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to jest największy talent w historii? Nie wiem. Ciężko porównywać kogoś z dzisiejszych czasów, gdy możemy go co tydzień oglądać w TV, do tych z lat 90, gdzie obejrzeć można było pojedyncze mecze plus MŚ/ME. Do tego kiedyś była inna piłka jak teraz.
Np. Ronaldo, zerknijcie na jego liczby.

Rocznik 76, więc zaczynając w Cruzeiro miał 17 lat. Podobnie jak Mbappe.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 120, 121, 122  Następny
Strona 51 z 122
Skocz do: