Kylian Mbappé [Paris Saint-Germain]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 120, 121, 122  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leonardo
Stansfield

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.08.09 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno zeby sobie nie odpuscil patrzac na nasza pasywnosc i brak checi pozbycia sie Bale czy Benzemy. Ten transfer to od poczatku bylo bardziej chciejstwo kibicow i madryckiej prasy niz jakies realne dzialania ze strony klubu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.08.09 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie zasługujący na grę już zaczynają tworzyć nowe projekty sportowe. Patrz Morata, James. :> Dla mnie sprawa prosta - nikt o normalnych zmysłach do nas nie przyjdzie, dopóki będzie tutaj całe BBC. :]

puto_jefe
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.08.09 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo rzeczywiście jego przyjście komplikuje się przez zainteresowanie PSG, albo jest to jakaś zasłona dymna lub chęć wypchnięcia kogoś z BBC. Dużo pewnie robi też tutaj rola ojca, sory, ale taki Theo, czy Ceballos nie mają problemów z dołączeniem do drużyny, gdzie będą rywalizować z Marcelo i naszym CKM. Jeśli Kylian chce przyjść i od razu dostać miejsce w składzie to nie tędy droga. Zizou wprowadził tryb rotacji dla wszystkich, więc mam nadzieję, że młody podejmie odpowiednią decyzję.

Nie widzę tego, żeby Monaco chciało dodatkowo wzmocnić swojego rywala w lidze. Nie wierzę też w to, że się nim nie interesujemy sprzedając Moratę i Jamesa. Ruchy transferowe Monaco są bardzo podobne do tego robił Tottenham przed transferem Garetha, więc dopóki okienko jest otwarte trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać.

vitocorleone20
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.08.09 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z tym Super Źródłem co twierdziło, że to jest pewny transfer?

Widzę już powoli zmiana stanowiska <hahaha>

Więcej takich pewnych transferów proszę.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.08.09 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

In Bale we trust, baby!

Leonardo
Stansfield

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.08.09 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się bardzie czepiał tego Carpio z Marki o rzekomym porozumieniu z Monaco i o tym, że do zamknięcia transferu zostały drobne sprawy kontraktowe. Jedna z większych kompromitacji tej gazety w ostatnich latach.

Powrót do góry
puto_jefe
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.08.09 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem dalej spokojny, nie sram barszczem jak inni w wielu kwestiach: nieprzygotowania do wczorajszego meczu, chujowej pretemporady itp. Lata praktyki zobowiązują do podchodzenia do pewnych spraw ze spokojem i zaufaniem... oceniać trzeba po, nie w trakcie, albo przy niektórych kwestiach jeszcze przed.

@vito, ja tylko piszę co mówią inni, nigdy to nie były moje słowa, więc nie pierdol mi tu o zmianach stanowiska. Wyżej masz mój komentarz do tej sprawy, jeśli Mbappe będzie chciał przyjść, to uwierz mi, że przyjdzie. Tylko idiota może myśleć, że Perez wyjdzie i powie: tak, jesteśmy zainteresowani Mbappe i negocjujemy z Monaco. Przecież właśnie taki brak dyplomacji spowodowałby wywindowanie ceny, a obecne okienko doskonale pokazuje, jak Real załatwia transfery. Zanim informacje o Theo i Ceballosie pojawiły się na ASie i Marce to konto, które pozwalam sobie czasami cytować już o tym pisało.

jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.08.09 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że mimo kilku osłabień dalej may mocarna kadrę. Jak przyjdzie Mbappe to prawie na pewno będziemy grali 4:3:3.
Może lepiej grać z tym co mamy?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.08.09 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, iż fakt, że odszedł drugi strzelec, oraz drugi asystent i nie mają żadnego zastępstwa cię martwi?Ceballos to inny profil. A Mayoral to nie jest nawet poziom Mariano. Pozostaje liczyć, że liczby po Jamesie i Moracie przejmą Isco+Asensio, bo nasz zabójczy duet BB to jaki jest każdy widzi.

Ostatnio zmieniony przez Demon Ognia dnia 2017.08.09 16:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2017.08.09 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden piłkarz jest potrzebny nawet teraz jak jest Bale, bo Mayoral musi iść natychmiast na wypożyczenie. Dla dobra swojej kariery, ale tez drużyny. Gdyby oddali Mariano rok wcześniej, to może teraz on by wracał za Moratę. Szkoda skazywać młodego na trybuny, bo jest przekonany, że nie zagra tylko co Alvaro, a Zidane będzie wolał grać pierdyliardem pomocników, którzy będą musieli zdobywać bramki w zastępstwie za nieskutecznych Karim "podaje do bramkarza, strzelam w środek bramki" Benzema oraz Gareth "piłka mi odskakuje" Bale.

Natomiast pozbyć się trzeba Bale i wtedy to już nawet dwóch wchodzi w grę. Chociaż jeśli miałby być to Mbappe to i jednego się zaakceptuję. BBC albo śmierć, lub Mbappe albo nikt (bo faktycznie może być tak, że warunki są nieakcpetowalne) to jest już nie stagnacja a krok w tył. Więc chociaż ktoś kto zastąpi Moratę. Próbować wyciągać Wernera, chociaż pewnie Lipsk nas wyśmieje. Dolberg i Keita Balde to już jednak realne opcję. Na przyszły rok robić pochody pod Griezmanna i Dembele, patrzyć czy ktoś nie wybuchnie jak Kylian.

Powrót do góry
puto_jefe
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.08.09 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Telegraph donosi, że PSG nie złoży żadnej oferty za Kyliana.

Tak jak mówiłem, to może być zabawa na całe okienko z happy endem.

oraju
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.08.09 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dybala, przed nim CR i granie 442
Póki jakiś hiszpański socio nie zostanie arabskim szejkiem, to możedmy sobie pomarzyć o walce na równych zasadach z PSG czy City.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.08.09 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzafka napisał:
Dużo pewnie robi też tutaj rola ojca, sory, ale taki Theo, czy Ceballos nie mają problemów z dołączeniem do drużyny, gdzie będą rywalizować z Marcelo i naszym CKM.

Słowo klucz - rywalizować. Rywalizacja może dotyczyć każdej pozycji, ale nie tych okupowanych przez BBC. Piłkarze nie są ślepi, widzą co się dzieje.
Theo czy Ceballos raczej nie mieli ofert z innych topowych klubów, gwarantujących im dwukrotnie wyższe zarobki i pewny plac, Mbappe ma.

Kylian to jedno - bardzo, kurewsko bardzo chciałbym jego przyjścia, bo tylko taki transfer za grube miliony jest w stanie rozbić monopol na grę Benzemy i Bale'a, a i sam młokos ma potencjał na stanie się najlepszym na świecie. Jestem jednak w stanie zrozumieć niechęć Realu do płacenia chorych pieniędzy (pod warunkiem, że rzeczywiście trzeba by było zapłacić za niego te 180-200 milionów jak podają niektóre media), ale absolutnie nic ich nie wytłumaczy z niekupienia nikogo w zamian. Odeszli drugi i czwarty strzelec zespołu, a także trzeci napastnik, Bale kolejny sezon więcej się leczył niż grał, a Benzema nagle po ośmiu latach grania i fatalnym sezonie nie nabierze nagle regularności, ambicji i zawziętości. Nowy napastnik to pierdolona konieczność, choćby rezerwowy.

puto_jefe
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.08.09 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile słowo rywalizacja będzie obowiązywać w przypadku Theo, to rola Ceballosa może być znikoma przy naszym środku pola. Na pewno będzie za Kovą jeśli chodzi o pierwszeństwo, jednak mam nadzieję, że w tym sezonie zobaczymy jeszcze więcej rotacji, na pewno liczę na lepszy okres meczów liga-puchar na początku roku.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.08.09 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Ceballos nie odszedł od półfinalisty LM, gdzie był najlepszym piłkarzem i nie miał zdecydowanie lepszych ofert. Nasza drużyna podzielona jest na dwie części - jedną, w której funkcjonują normalne, logiczne prawa i zależności, która w głównej mierze stanowi o sile całego zespołu i drugą, której nie dotyczą żadne normalne zasady, w której trzech gości gra za nazwisko i/lub chody u Prezesa i trenera, choć na specjalne traktowanie zasługuje tylko jeden z nich, ale też tylko do pewnego stopnia. Skutki tego obserwujemy od lat, także w tym okienku. Jeżeli Mbappe ostatecznie wyląduje w PSG, utrzyma formę z zeszłego sezonu, albo jeszcze bardziej odpali, a u nas w kadrze dalej będzie wiecznie niezdolny do gry Bale i Mister Champions grający niezłe mecze raz na cztery miesiące, to będziecie wiedzieć komu za taki stan rzeczy podziękować.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 120, 121, 122  Następny
Strona 61 z 122
Skocz do: