Premier League 2017/2018
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2017/2018?
Manchester City
25%
 25%  [ 10 ]
Manchester United
23%
 23%  [ 9 ]
Arsenal FC
17%
 17%  [ 7 ]
Chelsea FC
12%
 12%  [ 5 ]
Liverpool FC
10%
 10%  [ 4 ]
Tottenham Hotspur
10%
 10%  [ 4 ]
Everton FC
0%
 0%  [ 0 ]
Ktoś inny
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 39
Wszystkich Głosów : 39
Ankieta Wygasa Za 50 Dni, 10 Godzin, 29 Minuty
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 6 dni temu o 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio sześć osób za Arsenalem Very Happy
Oglądałem dziś tylko Liverpool. Dwie różne połówki. W drugiej połowie świetne zawody, jednak słaba gra przy defensywnych stalych fragmentach to nadal demony nieustannie nawiedzajace ekipę kloop. I nadal twierdzę, że chcąc zdobyć majster trzeba mieć bramkarza klasy światowej, a liv od lat na tej pozycji ma ewidentnie problemem. Kolejny sezon że bramka to najsłabszy formacja.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Tom3k
Acidofilia.

PostWysłany: 6 dni temu o 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sicario napisał:
Serio sześć osób za Arsenalem Very Happy
Oglądałem dziś tylko Liverpool. Dwie różne połówki. W drugiej połowie świetne zawody, jednak słaba gra przy defensywnych stalych fragmentach to nadal demony nieustannie nawiedzajace ekipę kloop. I nadal twierdzę, że chcąc zdobyć majster trzeba mieć bramkarza klasy światowej, a liv od lat na tej pozycji ma ewidentnie problemem. Kolejny sezon że bramka to najsłabszy formacja.

Top połowy?
Ja tam widziałem wręcz Legię Warszawa. Mnóstwo, mnóstwo głupich strat, co chwila niedokładne podania na 5 metrów, odskakująca piłka przy przyjmowaniu zagrań od partnera stojącego obok, sporo kiksów, gubienia piłki. Na bardzo słabym poziomie cały ten mecz stał, bliżej mu do pingponga było i wybijania na pałe co chwila. Potem trudno się dziwić, że takie oklepy dostają te drużyny, które nawet nie próbują szanować piłki i nią grać, a preferują wybijanie na aferę.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 5 dni temu o 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://twitter.com/mikesanz19/status/896419479349080069

Joga Bonito.

Powrót do góry
jukatos
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 5 dni temu o 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poprzednim sezonie była taka akcja też z United tylko jeszcze bardziej komiczna Very Happy Te komentarze pod tym The best league

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 5 dni temu o 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idiota kolejki wybrany. Sam dokonał wyboru.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)
:lol2:

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 3 dni temu o 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś bardziej zorientowany w tartacznych klimatach może napisać co się dzieje z Liverpoolem? Mieli się porządnie wzmocnić, a na razie kupili Salaha i jakichś dwóch bobków. Chcieli kupić obrońcę, zasadzili się na Van Dijka, ale na razie bez skutku, to samo z resztą w temacie wzmocnienia pomocy i ich prób sprowadzenia Keity, a o alternatywach w obu tych przypadkach nie słychać. Atak według mnie też wymaga wzmocnień, a przecież lada dzień mogą jeszcze stracić Coutinho. Quo vadis, Jurgen?

Crawler
Reboot

PostWysłany: 3 dni temu o 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałem Klopp zrzuca odpowiedzialność na mityczny zarząd, który miesza się we wszystko nie tak jak powinien. Złej baletnicy...

RMGalacticos
Trener
Trener

PostWysłany: 3 dni temu o 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salah to akurat IMO bardzo dobry transfer. Jeden z najlepszych zawodników wicemistrzowskiej Romy, cena też nie przesadzona - 37 mln funtów plus ewentualne bonusy. Bardzo dobry skrzydłowy, w pierwszym meczu w LFC zdobył bramkę i wywalczył karnego, więc wszedł w PL bez hamulców. Zobaczymy jak dalej, ale Salah, Mane, Coutinho (jeśli zostanie) oraz Firmino - to wygląda więcej niż dobrze.
Właściwie Liverpoolowi brakuje VVD, którego próbowali wyjąć ze Świętych już kilka tygodni temu, bez skutku. Ponoć piłkarz został zawieszony za wymuszanie transferu i teraz kopie w rezerwach, ale to zbyt cenny piłkarz by on (i jego pensja z potencjałem) był marnotrawiony. Przeczuwam transfer i to być może do Liv.
Do tego Naby Keita, znakomity zawodnik Lipska, którego sprowadzenie sondują już od dawna i dali już sporą ofertę kilkudziesięciu mln funtów, odrzuconą. 22-letni pomocnik to byłoby kolejne ogromne wzmocnienie.

Oczywiście, jeśli Liverpool ma ambicje, by w tym roku powalczyć o TOP4, to powinien za wszelką cenę zatrzymać Coutinho. Gracz aktualnie nie do zastąpienia. Prócz ww. przydałby im się jakiś porządny bramkarz.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 3 dni temu o 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keita z Lipska raczej nie pójdzie. Ktoś już w tym okienku dawał za niego grube miliony i władze Lipska pokazały środkowy palec. I to było coś w granicach 60-80 mln

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 3 dni temu o 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To był Liverpool, a odrzucili już dwie ich oferty i nie mają zamiaru go sprzedawać. Southampton właśnie przejęli jacyś nadziani Chińczycy, więc z transferem Van Dijka może być jeszcze gorzej. Temat wzmocnień leży, a zaraz mogą się jeszcze osłabić.

RMGalacticos
Trener
Trener

PostWysłany: 3 dni temu o 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie oddadzą Coutinho to niezależnie od dalszych wzmocnień będą poważnym kandydatem do walki o czołowe lokaty. Jeśli go sprzedadzą, to nawet jeśli sprowadzą jakieś zastępstwo, to ich szanse na dobry rezultat na przestrzeni sezonu spadają, zwłaszcza, że ich kadra nie jest w szczególny sposób mega konkurencyjna czy szeroka. Ławka rezerwowych kiepska.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 3 dni temu o 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle że ich ambicją miała być podobno walka o mistrza, a nie bitwa z Arsenalem o piąte miejsce.

RMGalacticos
Trener
Trener

PostWysłany: 3 dni temu o 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki Liverpool nie poprawi defensywy - mam tu na myśli zarówno obrońców jak i bramkarza - to dalej będzie frajersko wtapiać z średniakami i dracić sporo bramek, które uniemożliwiają zwycięstwa. Pomoc mają bardzo dobrą, atak też.
A na dzień dzisiejszy to pierwszą trójkę PL widzę tak - City, United, Chelsea. Nie ważne w jakiej kolejności. LFC, Totki i Arsenal będą walczyć o 4 miejsce.

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: Wczoraj o 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko (jak zwykle) cokolwiek przewidzieć w Premier League, ale obstawiam mistrzostwo Manchesteru - nie wiem tylko którego :P

Chelsea wysłała niepokojące sygnały - najpierw jakieś tarcia z Costą, a potem niespodziewana (przede wszystkim dla Conte) sprzedaż Maticia, co najwyraźniej Mourek i Romek załatwili za jego plecami. Ostatni wynik może nie być przypadkiem. Mam nadzieję, że się ogarną. Chciałbym, żeby Morata im odpalił i został królem strzelców.

Takie TOP3 bym widział, natomiast nie wiem co dalej.

Liverpool mnie zawiódł transferami w defensywie - to nadal będzie ich bolączka.

Tottenham w zasadzie nie sprowadził nikogo konkretnego, a stracił Kyle Walkera (tutaj ciekawostka: w jego miejsce przyszedł... też Kyle Walker Very Happy Kyle Walker-Peters. No może niekoniecznie w jego miejsce, bo to się dopiero okaże, ale pozycja ta sama).

Arsenal - pozostanie Węgera zapewnia pewną st4biliz4cję, a do tego sprowadzili konkretnego napastnika, więc kto wie, czy nie wrócą do TOP4. Mam nadzieję, że potraktują poważnie LE, choć Węger już dał do zrozumienia, że z tym może być różnie.

bonusowo Everton - Rooney wrócił na stare śmieci, fajnie będzie śledzić jego poczynania.
Bramkę strzelił na dzień dobry: https://www.youtube.com/watch?v=SCaRUN8GFnM
i trafia ona do kolekcji obok: https://www.youtube.com/watch?v=qRHyBpcn56k
To są te momenty w piłce... <serce>
W każdym razie mam nadzieję, że się tam odbuduje, bo przykro było patrzeć, że taki piłkarz spasował już w takim wieku (dzieląc przez chwilę szatnię z nieśmiertelnym Ibrą).

Nie sprawdzam, czy ktoś cichcem edytował post, na który już odpisałem - jeśli chcesz mi odpowiedzieć, skorzystaj z opcji "odpowiedz". Jeśli boisz się, że przeczytam i piszesz jedynie pod publiczkę, to sobie pisz ;)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: