Championship & Football Manager [cz. 5]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 111, 112, 113  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.08.12 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w 12 grając CFC udało mi się postawić nowy stadion Very Happy

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 1 tydzień temu o 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bonk napisał:
Masz dobrą ilość drużyn w lidze? Może za mało/dużo

Tak i w tym wypadku Polską ligę mogę wybrać, ale poza nią zostają mi jakieś meksykańskie, chińskie i tego typu - nic z mocniejszych lig.

P.S. Właśnie lookam w mojej Realowej rozgrywce, a tu prezesem Materacy jest... Bogusław Cupiał ;o

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Tom3k
Acidofilia.

PostWysłany: 1 tydzień temu o 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ściana. 3 lata w Realu:

- 3x LM
- 3x liga
- 3x KMŚ
- 3x SPE
- 3x SPH
- 0x Copa Very Happy

Już to trochę nudne. Barcelona się rozleciała. Drugi sezon skończyli na 3 miejscu, rzutem na taśmę. W trzecim miałem 32 pkt przewagi nad Espanyolem, a Barcelona skończyła 6. Co roku w CdR grały same rezerwy i odpadłem 2x w 1/4 z Barceloną, dość pechowo, ale nawet mnie to nie ruszało. W 3cim roku sobie założyłem, że idę po wszystko. No i doszedłem do finału CdR po drodze kopiąc Seville na Pizjuan 6-0, a później Atletico 12-0 w dwumeczu.
W finale Espanyol, szybkie 1-0 i walenie głową w mur. Pełna dominacja, ale bez bramek. W +/- 60 minucie 2 akcje i 1:2 się zrobiło. I cały plan poszedł w pizdu, a już byłem tak pewny.

Po sezonie dołączył do mnie Pogba, bo Modrić już fizycznie w 2k19 siadł strasznie i zostanie zmiennikiem.

Mam taki duży dylemat kiedy pozbywać się starzejących graczy. W poprzednich FM chyba aż tak drastycznie nie spadała tężyzna fizyczna. Teraz np. Ramos jest mega obrońcą, ale już przyspieszenie 11/13 szybkość słabo wygląda. Problem w tym, że ciężko na rynku o podobny poziom stopera, a wśród talentów co najwyżej ludzie na poziomie Albiola. Tak samo mam gigantyczny problem z LO. Marcelo mnie tak rozpieścił, że nie mogę się do nikogo przekonać żeby sypnąć kasą, a będzie trzeba, bo Brazylijczyk też się zrobi jeszcze wolniejszy.

To tu byłbym wdzięczny za jakieś sugestie co do "wygaszania" tych doświadczonych oraz jakieś propozycje zastąpienia Marcelka.

Może jeszcze wrócę do tej gry żeby moje talenty z U-19 wprowadzać do pierwszej ekipy. Natomiast na razie stworzyłem nową grę i pomyślałem, że Tottenhamem może być dobra zabawa. Tyle, że po rozpoznaniu składu i stworzeniu taktyki zupełnie nie siadło, chyba nie będzie aż tak fajnie i nie wiem czy w ogóle ruszę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 1 tydzień temu o 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja zrobiłem 5 sezonów w Realu i 2 przegrałem puchar króla i raz SPE. Jeśli chodzi o starych graczy, to Modrić odszedł po 4 sezonie za darmo do 4rsenalu. Ramos w 6 już gra lipe, Kryśka w wieku 35 lat też już leci na atrybutach i pewnie będzie to ostatni, może przedostatni sezon. Marcelo również słabiutko z atrybutami fizycznymi. Podjąłem decyzję, że Marcelo po 6 sezonie odejdzie, Ramos i Ronaldo mogą zostać jako dopełnienie składu. Ponadto zamierzam sprzedać Bale'a i może Jamesa.

Jeśli chodzi o zastępców, to za Marcelo polecam Ci Jorge z Brazylii. Gość u mnie śmiga zajebiście po skrzydle i gwarantuje +!5 asyst w sezonie. Natomiast jeśli chciał byś jakiegoś gracza na 10, to Lincoln jest świetny. Co do innych pozycji to zamierzam sprowadzić Goncalo Guedesa w miejsce Bale'a ewentualnie Ché Nunnely'a. Reszta to newgeny chyba.

makak8
Trener
Trener

PostWysłany: 1 tydzień temu o 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sicario napisał:
Po ilu latach wybudowali Tobie ten stadion

Jeszcze się buduje ;) Po 7 sezonie zarząd podjął decyzję, następny sezon to było planowanie i dwa lata trwa budowa

Gehu89 napisał:
Co do innych pozycji to zamierzam sprowadzić Goncalo Guedesa w miejsce Bale'a ewentualnie Ché Nunnely'a.

Guedes w 16 to był kocur jako SN z lewego skrzydła. W tej wersji myślę, że też nie odstaje.

U mnie też już się gra zrobiła nudna bo od 5 lat w kraju wygrywam wszystko - puchar ostatnio tylko oddałem Niecieczy - i dużo meczów już "symuluje". W LM występuje regularnie, ostatnie 2 sezony to odpadnięcie w 1/8 - najpierw z Porto, potem z Arsenalem. Obydwa dwumecze przegrane jedną bramką.

Powrót do góry
Sandman
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 1 tydzień temu o 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
LO. Marcelo mnie tak rozpieścił, że nie mogę się do nikogo przekonać żeby sypnąć kasą, a będzie trzeba, bo Brazylijczyk też się zrobi jeszcze wolniejszy.

To tu byłbym wdzięczny za jakieś sugestie co do "wygaszania" tych doświadczonych oraz jakieś propozycje zastąpienia Marcelka.

Jeżeli masz trochę pieniędzy (52 mln) to możesz wykupić Grimaldo z Benfiki. Kupiłem i polecam, maszynka do asyst.

Powrót do góry
Bartush
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 1 tydzień temu o 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientuje się ktoś z Was czy sortitoutsi daje jeszcze linki do torrentów czy to trzeba wykupić ten ich dostęp premium?

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 1 tydzień temu o 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łap staty mojego Jorge. Przy pytaniu dlaczego tak mało meczy odpowiadam, że zawsze mam 4 bocznych obrońców po 2 na stronę i oni grają +/- taką samą ilość meczy.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Tom3k
Acidofilia.

PostWysłany: 5 dni temu o 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/oferta-dnia-na-steamie-football-manager-2017/

FM 2017 za 47 zł. Taniej już chyba nie będzie

Powrót do góry
Tom3k
Acidofilia.

PostWysłany: 4 dni temu o 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4 sezon (19/20) skończony.

4x Liga Mistrzów
4x La Liga
4x SPH
4x SPE
4x KMŚ
1x COPA!!! Very Happy

Wreszcie udało mi się zgarnąć wszystkie sześć trofeów. Marcelo zaczynał 4. sezon z przyspieszeniem/szybkością na poziomie 12/11, a skończył 11/8. Strasznie mnie to zaskoczyło znów. Gdyby nie to, że kontuzja wyeliminowała go na grudzień, styczeń, luty i musiałem ściągnąć na gwałt LO, to ten sezon mógłbym skończyć bez LM. Musiałem ratować się i grać Andreą Conti na LO - mój zmiennik dla Carvajala, typowy średniak.

Natomiast do składu ściągnąłem zimą Jorge'a, choć musiałem wyłożyć aż 35 mln dla Monaco. U mnie tak fajnie aż się nie rozwinął, Semedo wyglądał znacznie soldniej, ale w momencie pisania tamtego postu miałem już wrzesień w grze, a gracz trafił latem do City, tak więc nie było szans. Czekam na jakiś super newgenów, bo na razie takowych na boki brak.

Tutaj sobie szykuję LO na przyszłość. Niestety, wydaje się że będzie mocno upośledzony ofensywnie, ale w obronie najlepszy talent. Analogicznego Belga mam w U-19 na prawą stronę. Na szczęście Dani to koń i ma dopiero 28 lat.

Oczywiście udało mi się (już w 5. sezonie) obronić SPE w meczu z PSG (2:0 po dwóch bramkarz 35 letniego Cristiano) i SPH - 12:0 w dwumeczu z Villarreal, by prawie przegrać z nimi w 1. kolejce ligowej.

Żeby sobie trochę utrudnić grę postanowiłem przestać mamić Moratę grą w co 3 meczu i dałem mu odejść. Zgłosił się Bayern z ofertą... 115 mln! :lol2: Składa się na to 60 mln podstawy + 18 mln w ratach + 22 mln po rozegraniu meczów ligowych. 100 na pewniaka, wcale nie takie fantasy za wygranie przez nich LM 10 mln, no i praktycznie pewny piątak za Puchar Niemiec. Nieźle poszło. Jego następcą zostali... Borja Mayoral i mój mały diament, który staram się ogrywać kiedy tylko się da. Wiec tak naprawdę moim jedynym sensownym napastnikiem w kadrze jest Ronaldo, a jak jemu się coś stanie to wskakuje tam Bale na najważniejsze mecze.

Może nie wygląda na mega kozaka, ale w rezerwach strzelał ponad 2 bramki na mecz, a sprawdziłem go w GS i ma wyrosnąć z niego rzeźnik. Oby się genie nie pomylił, bo Ronaldo wiecznie grał nie będzie.

W dodatku w Barcelonie wyrósł taki terminator. Przy każdym okienku składałem za niego klauzulę, ale skubany ni cholery nie jest zainteresowany. Nawet gdy skończyli poza LM to nie chciał podjąć negocjacji :(

Pozwoliłem też odejść Isco, a 14-15 zawodnikiem zostanie Odegaard, który wróci do klubu z wypożyczenia. Isco odszedł w wieku 28 lat do PSG za... 88 mln euro w jednej racie. Całkiem niezły interes zrobiłem, bo przed nim do gry z ławki byli zarówno Morata jak i James. No, ale jak już mówiłem tutaj główną motywacją była chęć osłabienia składu trochę, bo sie nuda robiła, a także rozpoczęcie zmiany pokoleniowej. Tu kilku graczy, którzy powoli już wyglądają na niezłych rezerwowych.

Nowy Toni:

Ten łypie na DDG:

Mam jeszcze kilku środkowych pomocników, mniej lub bardziej ofensywnych, ale oni raczej rosną na poziom takiego Hendersona czy Rakitića więc pójdą za 2-3 lata na handel. Martwi mnie, że boki - zarówno ataku jak i obrony - strasznie biednie wyglądają na rynku.

Powrót do góry
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 4 dni temu o 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bartush napisał:
Orientuje się ktoś z Was czy sortitoutsi daje jeszcze linki do torrentów czy to trzeba wykupić ten ich dostęp premium?

Oczywiście, że są linki do torrentów, przynajmniej do facepacka, bo logosy chyba trzeba pobierać osobno.

Tu masz facepack megapack
https://sortitoutsi.net/file/torrent/15113

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
makak8
Trener
Trener

PostWysłany: 4 dni temu o 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I cały misterny plan w pizdu

Przynajmniej mi zaraz stadion wybudują. Na 9 tysięcy osób...

Powrót do góry
Tom3k
Acidofilia.

PostWysłany: 4 dni temu o 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makak8 napisał:
I cały misterny plan w pizdu

Przynajmniej mi zaraz stadion wybudują. Na 9 tysięcy osób...

O matuchno!

Pokaż trochę składu ;)
Nie uciekają Ci piłkarze? Jesteś w stanie konkurować o jakiś lepszych graczy?
Pamiętam, że w tych starszych FMach reputacja ligi się nigdy nie zmieniała więc nie było opcji dogonić czołówki. Coś się zmieniło w tej kwestii?

Powrót do góry
swierczu
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2 dni temu o 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tom3k napisał:
W dodatku w Barcelonie wyrósł taki terminator. Przy każdym okienku składałem za niego klauzulę, ale skubany ni cholery nie jest zainteresowany. Nawet gdy skończyli poza LM to nie chciał podjąć negocjacji :(

Mówiąc o terminatorach, chyba mamy przyszłego zdobywcę złotej piłki Shocked

Powrót do góry
ramos20
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2 dni temu o 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanko odnośnie treningu nowych zagrań. Jak to z tym jest? Im więcej zawodnik ma wytrenowanych tych zagrań tym lepiej? Opłaca się nauczyć napastnika zarówno mijania bramkarza w sytuacjach sam na sam jak i lobowania czy postawić tylko na jedną z tych opcji? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 111, 112, 113  Następny
Strona 112 z 113
Skocz do: