Vinícius Júnior [Flamengo]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.26 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-06-24/najwiekszy-talent-ostatnich-lat-dwunastolatka-dopinguja-neymar-i-carlos-wideo/

To nazwisko też możecie zapamiętać 12-latek szaleje na boisku, pewnie jeszcze o nim usłyszymy, raczej prędzej niż ktokolwiek by się spodziewał.

A co do Viniciusa, to jestem póki co bardzo spokojny. 16-latek, który już zbiera szlify w futbolu na dosyć wysokim poziomie. To wcześniej niż Neymar czy G. Jesus. Ufam w całości agentom oraz dyrektorom Realu i mam nadzieję, że wiedzą co robią i jak poprowadzić karierę Viniciusa, gdy wyląduje w Madrycie. Na razie data lipiec 2019 wydaje sie być tak odległą, że nawet o niej nie myślę
Kupowanie takich młodych talentów to zawsze ogromne ryzyko. Wiele analiz dowiodło, że największym ryzykiem niepowodzenia (z różnych względów - problemy przy relokacji, spadek motywacji, może brak pracy) obarczone są transfery zawodników przed 20 rokiem życia. Real podejmuje to ryzyko, ale mam nadzieję, że będzie starał się je minimalizować.
A jak odpali, to atak za dwa lata mamy galaktyczny :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kakamilus
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.06.27 06:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, Vinicius może być genialny. Ma tą sambę w ruchach a mimo to nie bawi się w każdej akcji tylko potrafi ją przyspieszyć. Jak na ten wiek to odstaje i to mocno od reszty.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.08.13 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mieszkancow Wysp: dzis o 8 naszego czasu BT Sport pokazuje mecz Flamengo - dobra okazja do zobaczenia Viniciusa.

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2017.08.14 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strata czasu wczoraj, obejrzalem nagranie po meczu Realu. Vinicius wszedl w 70 minucie i spisal sie tak samo jak reszta jego kolegow - tragicznie. Przegrali 2-0, grajac w 10. Vinicius dotknal pilki z 5 razy, raz dosc szybka odnalazl sie przed polem karnym, ale to by bylo na tyle. Trzeba poczekac az wskoczy do pierwszego skladu.

rock4choice
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.08.20 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj Vincious 2 brameczki po kontrach, ktoś oglądał i jest w stanie coś więcej powiedzieć? Artykuł na głównej bardzo zachwala jego grę, ale wolałbym zachować spokój.

Pokazał w miarę dobre przyspieszenie, ale przypominam że to ogórkowa liga brazylijska, błyszczało tam wielu, a uważam że w europejskiej piłce nawet neymar nie był w stanie grać tego samego co tam. Jest bardzo sceptyczny do atakujących z kraju kawy.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2017.08.20 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10 minutowa kompilacja zagrań z tego meczu pokazuje wielki potencjał. Oprócz dwóch bramek miał jeszcze dwie okazje bramkowe z główki, niewiele zabrakło do hattricka. Świetne przyspieszenie, wydaje się, że mocno stoi na nogach. Do poprawy na pewno będzie dyscyplina taktyczna, to co prawda ciężko wywnioskować po skrócie, ale trochę widać. Miejmy nadzieję, że będzie już regularnie wychodził w pierwszym składzie, w nocy pierwsze partidazo w seniorskiej karierze.

Powrót do góry
Buju Lion
Jesus, did I say that? Or just think that?

PostWysłany: 2017.08.20 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez urazy, ale akurat dla mnie ten skrót z meczu w jego wykonaniu nie pokazuje nic świadczącego o wielkim potencjale. Na pewno imponuje szybkością, ale widać także sporo braków biorąc oczywiście pod uwagę jego wiek.

Bynajmniej także mam nadzieje, że będzie teraz regularnie zbierał coraz więcej minut we Flamengo.

Szjk
Intelektualna elita forum.

PostWysłany: 2017.08.20 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi szybkością nie imponuje, oglądam skróty z jego każdego występu i bardzo często nawet jak wchodzi na ostatnie 20 minut to przegrywa zaraz kilka pojedynków szybkościowych. Ja nie widzę w nim nic zajebistego czy wyjątkowego, no ale ludzie którzy go obserwowali na pewno mają większą wiedzę na jego temat niż ja, gość ma 17 lat, więc ok, czekamy.

kiwaczek11
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.08.21 01:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buju Lion napisał:

Bynajmniej także mam nadzieje, że będzie teraz regularnie zbierał coraz więcej minut we Flamengo.

Następny, który próbuje błyszczeć słowami, których nie zna.

Vinicius będzie niewypałem prawdopodobnie, ale jeśli odpali to mamy go za 45 mln, a nie jak mbappe za 200 ...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: