Newsy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 240, 241, 242, 243, 244  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.09.06 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, w takim razie zwracam honor!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.08 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błąd w głównym newsie.
Cytat:
Nie mogę przewidywać przeszłości
Powinno być przyszłości.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.13 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Powód dolegliwości jest jednak bardzo prozaiczny. Na nodze Hiszpana pojawił się bolesny pryszcz, który został wyciśnięty, ale spowodowało to niewielką infekcją. Cadena SER poinformowało, że Asensio miał dziś nawet gorączkę i postanowiono, że lepiej będzie, jeśli zostanie w domu. Marco powinien być już w pełni gotowy na niedzielny mecz z Realem Sociedad.

Aktualizacja 12:00 AS i Sport informują, że powodem absencji Asensio, który spowodował ślad i ból w nodze jest infekcji po ukąszenie przez jakiegoś owada lub problem, który pojawił się po depilacji nogi.

1. infekcja
2. ukąszeniu
-----
3. :lol2:

Aż sprawdziłem odruchowo datę, czy nie jest czasem 1 kwietnia. Czy to możliwe, że w miejsce doktora Olmo przyszedł ktoś jeszcze gorszy?

Oby z tą gorączką to była prawda...

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.09.17 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=76226

Od razu mi się przypomniał news przed Valencią, że to ulubiony rywal Benzemy. Very Happy

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.08 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam, czy tylko ja mam mieszane uczucia do newsów typu:
"Pewne zwycięstwo Maroka, bardzo dobry mecz Hakimiego"
Zdaję sobie sprawę, że przyjęto logiczną zasadę: opisujemy mecze reprezentacji narodowych, w których grają piłkarze Realu. Niezależnie czy byłaby to reprezentacja Polski czy Ugandy.

Ale czy nie lepiej byłoby zrobić jeden news analogicznie do: "Jak grali wypożyczeni i sprzedani?"
Wiecie, to trochę tak, jakby opisywać te wszystkie mecze klubów, w których grają wypożyczeni (nie mówiąc o sprzedanych). Newsy w stylu "Pewne zwycięstwo Bayernu, 90 minut Jamesa", "Zwycięstwo Beşiktaşu, Pepe z hattrickiem" ;) Itd.

Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.10.09 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wystarczy nie czytac. Mnie mecze reprezentacji jakiegokolwiek kraju kolo chuja fruwaja wiec takie newsy po prostu omijam, czy na RM.pl czy na jakiejkolwiek innej sportowej stronie.

Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.09 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie w tym rzecz, że omijam. I pewnie nie tylko ja. A jakby tak zebrać do do kupy na kształt wspomnianego "Jak grali wypożyczeni i sprzedani?", to na pewno bym przejrzał. No chyba że inni rzeczywiście śledzą losy Maroka z uwagi na Hakimiego...

Powrót do góry
TWL64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.09 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na bezrybiu i rak ryba ;)
Kadry to "sezon" ogórkowy dla klubu, więc to niezły sposób na "niusa".
Jak dla mnie to fajny pomysł, żeby przedstawić rolę i postać naszego piłkarza na tle wyników kadry. Tym bardziej jeżeli chodzi o młodych zawodników ;)

A akurat temat Achrafa jest niezwykły, 19 lat i pewniak w kadrze.

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.09 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli spojrzeć na to z tej strony, czyli zajęcia dla redakcji, to wg mnie lepszy byłby ten 1 podsumowujący wpis i... seria wpisów o występach reprezentacji Polski - o meczach, piłkarzach, taktyce, perspektywach, etc. Jeden taki wpis miałby więcej komentarzy niż wszystkie razem wzięte o tych Marokach, Waliach, Chorwacjach, etc.

Jaki to ma związek z Realem? Tylko niewiele mniejszy niż news o Maroku. A poza tym:
Cytat:
RealMadryt.pl nie jest powiązany z Realem Madryt ani jego piłkarzami. Serwis jest inicjatywą polskich fanów Realu Madryt.

Jakby nie patrzeć - to nas właśnie łączy.

No dobra, tyle ode mnie. Fajnie jakby ktoś z redakcji to rozważył i napisał, dlaczego nic z tego nie będzie Very Happy

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2017.10.10 01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że jest boom na kadrę Polski, ale będzie seria o meczach graczy Realu, a nie Polski. Masz wylew ekspertyz co do medali i taktyki Polski.

madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.10.10 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też takie newsy omijam, mnie np. w ogóle nie obchodzi jak grali nasi zawodnicy w reprezentacjach. Nawet pisałem - i to nie raz, że wkurzam się jak np. któryś rozegra partidazo, a potem w ligowym kaszanę i tracimy punkty. Wolałbym, żeby wszystkie ich dobre/bardzo dobre mecze były w barwach Realu, tak to ujmę. Moje podejście nie jest jednak często spotykane.

Rozumiem tym samym, dlaczego się te newsy pojawiają i również jest dla mnie naturalne, że nie ma tu nic o meczach Polaków.

Najlepiej kupmy Lewandowskiego (choć wiem, że Jarek nie bardzo by chciał i w ogóle jest to nierealne Tongue), to wtedy będzie i o meczach reprezentacji Polski. Very Happy

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2017.10.10 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako pomysłodawca i chyba w głównej mierze realizator tego pomysłu czuję się wywołany do tablicy. Uważam, że nie ma w tej chwili innej możliwości niż wrzucanie właśnie mecz po meczu osobnych newsów. Wiadomo, że może jak grają o jednej porze na przykład Francja i Portugalia (np. za chwilę), to istniałaby możliwość połączenia tego.

Ale nie widzę tego, że czekamy dziś w nocy na Casemiro i wtedy damy informację o meczu Portugalii. Albo że o golu Isco informujemy tylko w mediach społecznościowych. Może i nie interesuje to wszystkich, ale newsy, w których są filmy, cieszą się dużą popularnością. Według mnie nie ma sensu tego zmieniać, zwłaszcza że – jak zauważył ktoś wyżej – okres reprezentacyjny byłby bardzo dużą suszą na portalu i my z tą suszą chcemy walczyć między innymi w ten sposób.

Według mnie połączenie jednej zapowiedzi do wszystkiego plus miniprzedmeczówki wyjątkowych spotkań (dzisiejsza Portugalia czy ostatnio Hiszpania vs Włochy w Madrycie) oraz osobne podsumowania to dobra sprawa. Dla mnie to też swego rodzaju pokaz profesjonalizmu i myślę, że wiele więcej byłoby do stracenia, gdybyśmy tych newsów unikali czy scalali niż zostawili tak jak jest.

Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.10.14 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczę na kolejne części tej sagi, gorące tytuły to

Bill Gates i Cristiano – dwa światy

Djené i przeciętny kowalski – dwa światy

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.10.25 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co nas czeka po wypowiedziach aktorów? Celebryci z francuskiego Big Brothera? Doceniam, że przynajmniej nie jest to news dnia.

Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2017.10.25 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj spokój. News został wrzucony humorystycznie, bo to wypowiedź aktora, który odegrał bardzo znaną w Polscę rolę. Nic więcej. Gdyby to był inny aktor tego pokroju, na ten temat nie byłoby słowa.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 240, 241, 242, 243, 244  Następny
Strona 241 z 244
Skocz do: