Forum - uwagi, opinie, sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.25 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klatus napisał:
Ale co ty w zasadzie chcesz tutaj udowodnić? Że jak ktoś dostrzega atuty Benzemy i uważa go za lepszego od Moraty, to na niczym się nie zna i nie powinien zabierać głosu?

Trochę to spłyciłeś. Ekspert powinien potrafić weryfikować swoją opinię, bo jak sam powiedziałeś - nie zawsze ma się rację. Jeśli ktoś nie potrafi, to ekspertem nie jest - a przynajmniej w tym jednym temacie. Na swoim przykładzie - nie eksperta, ale osoby, która interesuje się piłką - byłem fanem Bejla, ale ostatni sezon to zmienił. Naturalną koleją rzeczy powinno być, że taki inny "ja", ale fan Benzemy, powinien to samo zrobić w stosunku do niego - zweryfikować opinię. Jeśli ktoś po ostatnim sezonie nadal pisze o Benzemie to samo, co pisał rok temu, to coś tu nie działa. A co do Twojego ostatniego pytania, które zacytowałem - jest trzecia opcja, o której wspomniałem - ktoś może i się zna na piłce, ale z jakiegoś powodu jest zaślepiony w temacie Benzemy i nie przyjmuje faktów do wiadomości. Bo to już nie jest kwestia gustu czy opinii. To fakty przemawiają. Więc opinie takiego kogoś na ten jeden temat przestają być wiarygodne czy "eksperckie".

Cytat:
A to ciekawe, bo nigdy nie dostałem od ciebie żadnej prywatnej wiadomości.

http://forum.realmadryt.pl/viewtopic.php?p=1362463#1362463
Chociaż muszę przyznać niestety, że miesięcznic nie było, straciłem zapał po tym jak mnie wszyscy zignorowali. Ale jednego maila każdemu wysłałem na pewno. A skoro już wiem, że sprawdzasz forumowe PW, to następnym razem tam uderzę.

OK, jeśli chodzi o mnie, to bez odbioru, aż ktoś nie wydzieli tematu. Udanych poważnych dyskusji.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2017.09.25 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już jest redaktor, to mam też parę pytań odnośnie RM 2.0, o ile to nie jest tajemnica służbowa. Jak jest, to jak najbardziej zrozumiem.

1) Przewidujecie jakiś czat podczas meczów? Albo coś w stylu La rambli na fcbarca.com, gdzie jest po prostu zbiór komentarzy o wszystkim i o niczym?

2) Jeżeli nie przewidujecie forum, to przewidujecie jakikolwiek zamiennik? Czy po prostu będą komentarze i tyle?

3) Jeżeli będzie forum, to jak wielkie czekają go zmiany? Będzie możliwość blokad poszczególnych użytkowników, albo śledzenia odpowiedzi np. na mailu?

No i zaznaczę jeszcze raz. Jak jest możliwość pomocy, to nie chowajcie się, a otwarcie o tym napiszcie, myślę, że niejeden byłby w stanie to zrobić ;)

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2017.09.25 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tayron36 napisał:
1) Przewidujecie jakiś czat podczas meczów? Albo coś w stylu La rambli na fcbarca.com, gdzie jest po prostu zbiór komentarzy o wszystkim i o niczym?

2) Jeżeli nie przewidujecie forum, to przewidujecie jakikolwiek zamiennik? Czy po prostu będą komentarze i tyle?

3) Jeżeli będzie forum, to jak wielkie czekają go zmiany? Będzie możliwość blokad poszczególnych użytkowników, albo śledzenia odpowiedzi np. na mailu>

1) Tak.

2) Forum najprawdopodobniej zostanie, ale będą też inne możliwości dyskusji na samej stronie.

3) Na początku raczej żadne, co można chyba było dość łatwo wywnioskować z moich odpowiedzi powyżej. Będziemy nad tym myśleć po wprowadzeniu 2.0, dlatego prosiłem o konkretne propozycje i rozwiązania, bo na ten moment nikt nie ma czasu się nad tym pochylić.

Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2017.09.25 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3. https://invisioncommunity.com/

Macie tu istny kombajn do prowadzenia forum, społeczności i wszystkich rzeczy dookoła, w tym rzeczy ecommerce, który przy dobrej strategii może zapewnić temu miejscu sensowne finansowanie. https://invisioncommunity.com/features/commerce

Można na IPB migrować z phpbb. Robiłem to kiedyś za pomocą osób z https://forum.invisionize.pl/

Natomiast zapewne zdajesz sobie sprawę, że nikt nie stworzy strategii prowadzenia Forum, dopóki nie będzie wiedział co i jak ma działać na 2.0. Trzeba przecież wiedzieć czego tam będzie brakować lub jakiego rodzaju treści są adekwatne na Forum w nowym układzie. Trudno mi powiedzieć jakich większych konkretów oczekujesz. Domyślne funkcjonalności IPB już masz takie, że trudno więcej wymyślić w tej kwestii.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.09.25 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klatus napisał:
To wszystko sprowadza się do tego, o czym napisałem wyżej. Nie mamy na to czasu. Albo inaczej, ja, ani nikt z redakcji nie umie tego zrobić, bo nie zna się na tym od strony technicznej. Naprawdę myślisz, że nie prosiłem nigdy np. Ringa o takie zmiany? Albo Filipa? Są to zmiany, które będzie można zrobić dopiero po postawieniu 2.0, a ja nie wiem, kiedy to się stanie, choć chyba pierwszy raz od dawna mogę napisać, że naprawdę są realne szanse na to, że uda się to przed świętami, bo sam przez ostatnie tygodnie straciłem pół życia na przeprowadzanie testów nowej strony. Do poprawy zostało sporo rzeczy, bo wypisałem pokaźną listę błędów, ale w 95% są to kwestie, z którymi można bardzo szybko się uporać i raczej wszystkie główne, że tak to nazwę, narzędzia, funkcjonują dobrze.

Okej. Parę pytań. Nie oczekuję prostych odpowiedzi jeżeli w ogóle uważasz, że możesz ujawniać takie zakulisowe sprawy.
Cytat:
Muszę zajmować się stroną, social mediami, kwestiami redakcyjnymi czy kontaktem z ludźmi we wszystkich możliwych miejscach, a każdy wolny czas wolę np. spędzić ze znajomymi lub obejrzeć jakiś film, niż czytać forum.

Rozumiem że jako redakcja są to wasze obowiązki i tylko tym się zajmujecie na co dzień? :> Wobec czego - kto odpowiada za techniczną stronę portalu? Filip? Ring? Zakładam też, że rm.pl to nie ich jedyne zlecenie, ale miło byłoby wiedzieć jak wysoko na liście priorytetów jesteśmy. Szczególnie że o 2.0 słyszymy od jakichś 10 lat więc projekt zapewne zmienia się co roku z biegiem technologii i wejście w życie jest cały czas opóźniane... Jeżeli chce ci się rozpisać na ten temat, chętnie pewnie byśmy się dowiedzieli gdzie leży problem.

Nie planujecie nawet zapytać o to czy ktoś forum ma na ten temat wiedzę, jeżeli ci od techniki odsłony 2.0 nie mają na to czasu? Swego czasu było tu krocie zdolnych informatyków znających się na phpbb. Nikt nie ogarnąłby przeniesienia hostingu na inny silnik? Wystarczy chyba wyrazić chęć współpracy z garstką społeczności. A nuż i jakiś user kiedyś odwiedzający foro wróci i się zgłosi do pomocy...

Klatus napisał:
O jaką łaskawość? Zależy wam na tym forum i prowadzeniu dyskusji, więc poprosiłem o konkretne rozwiązania, nic więcej.

Ja osobiście prośbę o założeniu tematu i rozpisanie powodów dlaczego forum nie należy kasować odebrałem jako coś w rodzaju "jak wybłagacie to pomyślimy", a już na pewno po zdawkowym olaniu 2-3 sugestii w tym samym temacie kilka tygodni temu.
Nie lepiej żeby powstała po prostu normalna dyskusja jak tutaj? Nie musi być jałowa, a i wy jako redaktorzy nie musicie sprawdzać tego codziennie.

Klatus napisał:
No i ten komentarz właśnie najlepiej pokazuje twój mierny poziom inteligencji. Tak, boję się o to, że ktoś wejdzie na forum redakcyjne, bo robimy tam sobie podśmiechujki z ludzi, których nie widzieliśmy nawet na oczy, bo większość z was jest tak anonimowa, że nawet nie pojawiła się na jednym z ponad 20 zlotów, żeby po ludzku z nami pogadać w cztery oczy. Ale uspokoję cię, że na forum redakcyjnym jest 80 tysięcy postów i żaden nie dotyczy ciebie. Uważam, że są tutaj inteligentne osoby i jest ich całkiem sporo, nawet Sondokana uważam za inteligentnego, mimo że często pierdoli trzy po trzy, tylko po to, żeby się do czegoś przyjebać, ale nie oznacza to, że zaraz każdy może zostać adminem.

Co nie znaczy, że anonimowość forum redakcyjnego nie miałaby być zachowana przez nowych modów, nieważne jak luzacko się wypowiadają jako zwykli userzy. Jak mówiłem i jak sam przyznajesz, są tu osoby wystarczająco inteligentne do piastowania poważnej funkcji moderatorskiej. Wystarczy że to redaktorzy, jako jedyny punkt kontaktu i jako opiekunowie forum, oznajmią że nie macie problemu naboru do sekcji. I cieszę się, że to sobie wyjaśniliśmy. Czekam na rozwój sprawy. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli czekać długo.

Klatus napisał:
Tak, że jeśli przekierujesz użytkownika na Social Media, on tam zacznie śledzić serwis, to później będzie dostawał informacje z automatu i wracał. Nie ma tu tylko takich, którzy codziennie odpalają stronę i mają ją jako pierwszą w zakładkach. Poczytaj sobie w Internecie, jaki procent ludzi jest średnio konwertowany z mediów społecznościowych na portale, jak wzrasta ten procent z roku na rok i dlaczego.

Dla mnie to akurat oczywiste. Co nie znaczy, że platforma do dłuższej wypowiedzi to też nie jest przestarzały mechanizm jak sugerujesz. Powody i przykłady funkcjonujących for dałem wcześniej. To że biurokratom i gimnazjalistom najłatwiej sprawdzić TT w telefonie na przerwie między lekcjami nie znaczy, że ta druga opcja jest kompletnie bezużyteczna.

PS: Keyser, trollujesz rozumiem xD
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2017.09.25 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
Rozumiem że jako redakcja są to wasze obowiązki i tylko tym się zajmujecie na co dzień? :>

To moje obowiązki i ja zajmuję się tym na co dzień. Dla większości osób w redakcji praca na stronie jest jednak dodatkiem do innej stałej pracy, o czym pisałem już wcześniej.

Cube. napisał:
Wobec czego - kto odpowiada za techniczną stronę portalu? Filip? Ring? Zakładam też, że rm.pl to nie ich jedyne zlecenie, ale miło byłoby wiedzieć jak wysoko na liście priorytetów jesteśmy.

My, czyli kto? Użytkownicy całej strony czy użytkownicy tylko forum, sprecyzuj, żebym nie musiał udzielać dwóch różnych odpowiedzi.

Cube. napisał:
Szczególnie że o 2.0 słyszymy od jakichś 10 lat więc projekt zapewne zmienia się co roku z biegiem technologii i wejście w życie jest cały czas opóźniane... Jeżeli chce ci się rozpisać na ten temat, chętnie pewnie byśmy się dowiedzieli gdzie leży problem.

Na dziś większy problem nie leży już chyba nigdzie. Frontendowcowi zostało naniesienie iluś tam poprawek, Ring musi wdrożyć swoje rzeczy od strony backendu i pewne korekty musi nanieść gość od CSS. Ewentualnie jeszcze jakieś małe korekty graficzne. Nie wiem ile to wszystko może zająć, bo się na tym nie znam, ale zdziwię się, jeśli tego nieszczęsnego 2.0 nie będzie w tym roku, bo najważniejsze rzeczy już działają. Pierwotnie problem był taki, że osoby od 2.0 stworzyły zbyt rozbudowany projekt względem swoich możliwości czasowych, potem było okrajanie, dopasowywanie do obecnych technologii i tak w kółko, ale największy kłopot był z frontendowcami, których było łącznie już około piętnastu i autentycznie każdy coś dziwnego odjebał, od zniknięcia i nieodzywania się przez 3 miesiące, przez stwierdzenia w połowie, że jednak nie da rady, do tego, że jak już wzięliśmy po prostu agencję, to w połowie pracy ogłosiła zamknięcie firmy. Oczywiście każdy z nich rozkopywał ten projekt po swojemu i każde prace zaczynały się od stwierdzenia: "O panie, kto to panu tu tak spierdolił". Bo sama grafika to w zasadzie jest gotowa od 2 czy 3 lat. No i cały okres trwania tych prac wynika też z tego, że nie ma tam żadnych zewnętrznych systemów typu komentarze z Facebooka czy panel i newsy w Wordpressie. Wszystko było zbudowane od A do Z bez użycia tego typu rzeczy, nie pytaj mnie czemu, nie wiem.

Cube. napisał:
Nie planujecie nawet zapytać o to czy ktoś forum ma na ten temat wiedzę, jeżeli ci od techniki odsłony 2.0 nie mają na to czasu? Swego czasu było tu krocie zdolnych informatyków znających się na phpbb. Nikt nie ogarnąłby przeniesienia hostingu na inny silnik? Wystarczy chyba wyrazić chęć współpracy z garstką społeczności. A nuż i jakiś user kiedyś odwiedzający foro wróci i się zgłosi do pomocy...

Nie odpowiem ci na to pytanie na razie i się nie odniosę, bo obecnie temat forum nie jest na pierwszym planie, ale być może przepchnę takie rozwiązanie, jeśli zajdzie taka konieczność.

Cube. napisał:
Ja osobiście prośbę o założeniu tematu i rozpisanie powodów dlaczego forum nie należy kasować odebrałem jako coś w rodzaju "jak wybłagacie to pomyślimy", a już na pewno po zdawkowym olaniu 2-3 sugestii w tym samym temacie kilka tygodni temu.
Nie lepiej żeby powstała po prostu normalna dyskusja jak tutaj? Nie musi być jałowa, a i wy jako redaktorzy nie musicie sprawdzać tego codziennie.

No to źle odebrałeś. No i dyskutuję od wczoraj, to chętnych do konkretnej rozmowy są dwie osoby, reszta woli wiedzieć, kto jest ekspertem i dlaczego Morata jest spoko, a Benzema to chuj, nie wspominając już o stałych śmieszkach, którzy włączyli się tylko po to, żeby się poprzypierdalać. O 13 poprosiłem Sondokana o listę pytań, to nie zadał nawet jednego, a potem pretensje, że nie ma konkretów, ale no powiedzmy, że wierzę w to, że tu nie zaglądał.

Cube. napisał:
Co nie znaczy, że anonimowość forum redakcyjnego nie miałaby być zachowana przez nowych modów, nieważne jak luzacko się wypowiadają jako zwykli userzy. Jak mówiłem i jak sam przyznajesz, są tu osoby wystarczająco inteligentne do piastowania poważnej funkcji moderatorskiej. Wystarczy że to redaktorzy, jako jedyny punkt kontaktu i jako opiekunowie forum, oznajmią że nie macie problemu naboru do sekcji. I cieszę się, że to sobie wyjaśniliśmy. Czekam na rozwój sprawy. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli czekać długo.

Przecież oznajmiłem już wyżej, jak Lukecik chce sobie wybrać nowych moderatorów, nie widzę żadnych przeszkód, aczkolwiek są pewne kandydatury, którym się sprzeciwię.

Cube. napisał:
Dla mnie to akurat oczywiste. Co nie znaczy, że platforma do dłuższej wypowiedzi to też nie jest przestarzały mechanizm jak sugerujesz. Powody i przykłady funkcjonujących for dałem wcześniej. To że biurokratom i gimnazjalistom najłatwiej sprawdzić TT w telefonie na przerwie między lekcjami nie znaczy, że ta druga opcja jest kompletnie bezużyteczna.

Ja nie uważam, że jest bezużyteczna, uważam, że jest niszowa. Kiedyś forum było jedyną opcją, poza komentarzami na stronie, na wyrażanie swoich opinii i w pewnym stopniu byłeś na nie skazany, bez względu na to, czy chciałeś napisać elaborat na 4 strony czy 3 zdania. Teraz Internet oferuje 150 innych możliwości. Poza tym nie muszę chyba ci tłumaczyć, jakie społeczeństwo dominuje w Internecie i jaki prezentuje poziom. Widzę to nawet po tym głupim Facebooku, gdy wrzucasz tam newsa, gdzie z tytułu i opisu nie wynika w 100%, o co chodzi, ale znajdziesz odpowiedzi na pytania po przeczytaniu dwóch akapitów, mimo to gro osób nie chce się w niego nawet kliknąć i wolą zadawać milion pytań, bo są leniwi lub daruję sobie określenie, ale wiadomo. Zresztą widać to także po zapotrzebowaniu na content. Np. wczoraj poświęciłem kilka godzin na tego newsa o Llorente i jego rodzinie, naszukałem się, naczytałem, napytałem, wydaje mi się, że można było dowiedzieć się ciekawych rzeczy, wyszedł dość spory tekst i kończy z 4 komentarzami. Mogłem w tym czasie przetłumaczyć 5 newsów o tym, że Real nie strzela goli czy że może kupić Allego, co zebrałoby komentarzy dziesięć razy tyle. Ja też wolałbym pisać tylko i wyłącznie teksty skierowane do inteligentnego i świadomego kibica, bo to faktycznie sprawia satysfakcje i ma się poczucie dobrze wykonanej pracy, a nie jedynie tłumaczyć różne głupoty z hiszpańskiej prasy, co może robić każdy, jeśli potrafi trochę pisać, ma czas, zapał, zna język i jest zorientowany, jakie treści warto ruszać, a których nie. Niestety żyjemy w takich czasach, że jeśli chcesz przyciągać do siebie większą liczbę osób, musisz robić w 95% właśnie te drugie rzeczy, a wtedy na całą resztę brakuje już niestety czasu.

Mam nadzieję, że udzieliłem wyczerpujących odpowiedzi, jak masz jeszcze jakieś pytania, to śmiało, bo do końca miesiąca mogę poświęcić więcej czasu na prowadzenie dyskusji tutaj i rozwiewanie pewnych wątpliwości.

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.09.25 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gwoli ścisłości to chyba ten temat będzie lepszy.

http://forum.realmadryt.pl/viewtopic.php?t=7279&start=495

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2017.09.25 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie potrafisz przelecieć paru stron tematu o forum, nie umiesz się podpisać w mailu jak człowiek, nazywasz userów oszołomami pierdolącymi trzy po trzy i na końcu wjeżdżasz cały na biało i "prosisz" o propozycję. Myślałem, że ciężko będzie pobić tę bufonadę z budzeniem się przy Deep Purple albo innym Led Zeppelin mieszkając z rodzicami, którzy nie byli tam byle jakimi Grażyną z Januszem, jednak dałeś radę. Nazwij to sobie obrażaniem, emo quitem, albo miej to w dupie, ale z mojej strony koniec tematu.

Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.09.25 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klatus napisał:

My, czyli kto? Użytkownicy całej strony czy użytkownicy tylko forum, sprecyzuj, żebym nie musiał udzielać dwóch różnych odpowiedzi.

Postawiłeś sprawę jasno, że forum jest gdzieś na dnie beczki, ale jak nie masz nic przeciwko to obie perspektywy mnie po części interesują. Tak żebym wiedział czy będzie można się do kogoś konkretnie zwrócić o plany modernizacji forum, jeśli 2.0 wejdzie bez większych problemów (a wiadomo, po wyjściu wersji beta wszyscy po kolei będą mieć nas już kompletnie w chuju skoro zacznie się patchowanie głównej :lol2:). M.in. po to żeby wam nie zawracać gitary skoro to mimo wszystko nie jest wasz interes.

Klatus napisał:
Nie odpowiem ci na to pytanie na razie i się nie odniosę, bo obecnie temat forum nie jest na pierwszym planie, ale być może przepchnę takie rozwiązanie, jeśli zajdzie taka konieczność.

Na studiach napisałem stronę od zera nt. swojego projektu w HTMLu i CSS więc jakieśtam doświadczenie mam jbc Ptak
Ale serio, jeżeli sam nie będę w stanie pomóc bo jednak webmaster ze mnie żaden choć mógłbym się douczyć, to przynajmniej oferuję pomoc w szukaniu rozwiązań, więc przynajmniej apeluję o niedomykanie drzwi na pomysł.

Klatus napisał:
Np. wczoraj poświęciłem kilka godzin na tego newsa o Llorente i jego rodzinie, naszukałem się, naczytałem, napytałem, wydaje mi się, że można było dowiedzieć się ciekawych rzeczy, wyszedł dość spory tekst i kończy z 4 komentarzami. Mogłem w tym czasie przetłumaczyć 5 newsów o tym, że Real nie strzela goli czy że może kupić Allego, co zebrałoby komentarzy dziesięć razy tyle.

Wiem, doceniam, śledzę i czytam. Komentarzy sam nie zostawiam, bo zawsze wkurwiał mnie archaiczny design z głównej. Takie życie. Odczucia są takie same w każdym biznesie gdzie masowo dostarczasz produkty. 95% klientów kupi "normalną kawę", a 5% jakieś kolumbijskie latte bez pianki. Co nie znaczy, że powinniśmy się zniechęcać i rezygnować z tych bardziej wyrafinowanych opcji. Część tego 95% zawsze można zachęcić do próbowania czego innego. I zależnie od tego jakie macie o tym zdanie, mam nadzieję że nie postawicie krzyżyka na tej mniej popularnej opcji.

@Gehu
Bez obaw. Lukecik ogarnie

@Sondo
Chłopie, nie smędź tak jak oni. Mi też się niekoniecznie podoba, że Crawler musiał redakcji wjechać na ambicję/reputację, żeby się tu pojawili, ale skoro już się pojawili to korzystajcie.

Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2017.09.25 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Nie potrafisz przelecieć paru stron tematu o forum, nie umiesz się podpisać w mailu jak człowiek, nazywasz userów oszołomami pierdolącymi trzy po trzy i na końcu wjeżdżasz cały na biało i "prosisz" o propozycję. Myślałem, że ciężko będzie pobić tę bufonadę z budzeniem się przy Deep Purple albo innym Led Zeppelin mieszkając z rodzicami, którzy nie byli tam byle jakimi Grażyną z Januszem, jednak dałeś radę. Nazwij to sobie obrażaniem, emo quitem, albo miej to w dupie, ale z mojej strony koniec tematu.

Hahaha, co? Tak niestety myślałem, że skończy się jakimś pierdoleniem z twojej strony, zamiast podjęciem dyskusji, ale jeśli tyle potrafiłeś wyciągnąć z tego wywiadu, to jednak miałem o tobie za dobre mniemanie. Napisałeś na maila "kontakt", gdzie podpis brzmi "Redakcja" albo "Spółka", już nawet nie pamiętam, bo jest z automatu i z takim podpisem odpowiedzi otrzymują wszyscy. Do tej pory nikt nie miał pretensji. Chciałeś w mailu, żeby wejść na forum, to wszedłem. A do kogo odnosiłem się pisząc o oszołomach jest chyba oczywiste. Ale ok, kończ sobie temat, bo w sumie nawet go nie zacząłeś.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.09.26 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeniosłem tutaj waszą dyskusję.

Odniosę się tylko do tego, co Klatus napisał w kontekście mojej osoby. Otwieram casting na moderatora forum. Kto czuje się na siłach, zgłaszać się do mnie na priv. Proszę tylko w wiadomości napisać, dlaczego uważasz, że byłbyś dobrym modem. Jeśli ktoś ma swojego kandydata, którego widziałby w roli moda, to proszę zgłaszać go w tym temacie.
Nie piszę wymagań, nie daję też deadline'u. Wiadomo, że im szybciej zgłosi się ktoś rozsądny, tym szybciej casting będzie zamknięty, a ktoś z mocno kryminalną kartoteką, w dodatku stale zwiększającą swoją objętość, nie ma na co liczyć.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.09.26 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube, minusek, labeleq - każdy się nada. Jeżeli jest potrzeba jakiegoś dłuższego uzasadnienia, to postaram się znaleźć czas wieczorem, choć szczerze wątpię, żeby ktoś miał jakieś zastrzeżenia do w/w kandydatur. Nie wiem tylko jak z czasem labelka, bo ostatnio mniej go na forum widać. Sondokan też by dał radę, ale rozumiem, że Klatus i tak jego kandydaturę zawetuje.

Uwagę mam tylko jedną - nie skończcie naboru na jednej osobie, a przyjmijcie przynajmniej ze dwie. Każdy (z osób nadających się) raczej ma jakieś bardziej istotne zajęcia, a tak robota rozdzieli się na większą ilość osób i chociażby walka z botami przebiegać będzie sprawniej.

labeleq
#mijajkalisz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.09.26 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, ale proszę mnie nie brać pod uwagę. "Po trzydziestce" nie mam już dość czasu, aby angażować się społecznie jak kiedyś.

vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.09.26 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję maćka19911.

Powrót do góry
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2017.09.27 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon, hugh, Sondo (choć akurat z jego temperamentem może być ciężko, tak jak teraz z klatusem, mimo że obaj "dyskutowali" w sumie na takim samym poziomie. Niemniej Sondo ma kompetencje). Crawler też by się nadał jakby chciał.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288  Następny
Strona 284 z 288
Skocz do: