Xabi Alonso [koniec kariery]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 241, 242, 243  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bathlord
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.09.26 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alonso oficjalnie ogłasza, że zostanie trenerem. To co Zizou->Guti->Alonso ? Ptak
A tak zupełnie szczerze, charakterologicznie pasuje mi idealnie, chłop z jajami a i w głowie też raczej niczego nie brakuje. Z wielką ciekawością będę śledził jego poczynania i to jaki będzie miał pomysł na grę. Ciekawe też na jak wysokiego konia wsiądzie na początku, fajnie byłoby go ukraść gdzieś do szkółki, ale wydaje mi się, że będzie chciał spróbować od razu z jakimś średniakiem. Oczywistym wyborem wydawałby się Sociedad no ale im póki co zmiany nie w głowie (nie wiadomo jak to będzie gdy Xabi rzeczywiście uzyska wszystkie papierki). Ale mi się wydaję, że swoją przygodę zacznie od Anglii.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.09.26 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonany, że on tę decyzję podjął już bardzo dawno temu i był to jeden z głównych powodów, dla których poszedł do Bayernu. Trenował pod okiem Beniteza (gdy ten był jeszcze wybitnym trenerem), Mourinho, Ancelottiego, no i na końcu ten Guardiola, więc uczył się od naprawdę samych najlepszych, a że inteligencją i chłonnością wiedzy zjada praktycznie wszystkich innych piłkarzy, to naprawdę można mieć nadzieje, że zostanie świetnym trenerem. Będę trzymał za niego kciuki i śledził jego karierę na ławce, gdziekolwiek jej nie rozpocznie.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.09.26 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie ktoś, kto na boisku był generałem, a nad sobą miał takich speców jak Benitez, Mou, Carlo i Pep, powinien być takim mózgiem, że aż nie mogę sobie tego wyobrazić. Ciekawe, kto mu pierwszy da szansę.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2017.09.26 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko jestem ciekaw, czy jako trener odmówiłby Barcelonie. No i myślę, że pojedynek Real - Barcelona i na ławce Xabi - Xavi byłby bardzo ciekawy. W każdym razie myślę, że na 80% on będzie tutaj kiedyś trenerem.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.26 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma dosłownie wszystko aby stać się niesamowitym trenerem. To z jakimi taktykami pracował, na jakiej pozycji grał i jaki był boiskowo mądry - recepta na absolutnego terminatora trenerskiego.

To aż zbyt dużo plusów w tej układance. Na przekór wszystkiemu okaże się najwyżej średniakiem na max Getafe? Ptak

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.09.26 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostro, co? Teoretycznie to po prostu ni cholery nie może się nie udać Very Happy Geniusz na pozycji, która wymaga ogromnego zmysłu taktycznego, gra w klubach dobrych i świetnych ze skrajnie różnymi osobowościami - w dodatku w jednych z najlepszych lig w Europie pod okami skrajnie różnych trenerów ze skrajnie różnym podejściem ze skrajnymi osobowościami ale łączących jedno - dużo sukcesów. A to w tej pracy najważniejsze. Gość był w tylu różnych środowiskach i kulturach(nie tylko piłkarskich), że jedyne co mi się ciśnie na myśl to pytanie "gdzie jest haczyk?"

Tak czy inaczej jedna z moich ulubionych postaci ze świata piłki i niech mu się wiedzie jak cholera. A kto wie, kto wie, może kiedyś zobaczymy go na naszej ławce? Zidane na pewno w pewnym punkcie kariery(jak wszystko będzie szło dobrze, ja wierzę w jego projekt) nie odmówiłby trenerki repry francuskiej - zresztą coś kiedyś o tym wspomniał w wywiadzie.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.09.26 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
pod okami

Very Happy

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.26 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurwa, pardon, cały dzień dzisiaj w podróży do Pozka Very Happy Nawet nie edytuję, to będzie taka moja ściana wstydu :lol2:

Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.09.27 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tayron36 napisał:
Ja tylko jestem ciekaw, czy jako trener odmówiłby Barcelonie. No i myślę, że pojedynek Real - Barcelona i na ławce Xabi - Xavi byłby bardzo ciekawy. W każdym razie myślę, że na 80% on będzie tutaj kiedyś trenerem.

Swoją drogą niedawno czytałem wywiad z Xavim, nie wiem czy był tłumaczony na główną, gdzie dawał opinie na różne tematy piłkarskie, czy to słabość Barcy, taktykę, Real..
Można złotoustego nie lubić, ale to będzie kolejny z tych trenerskich mikromenedżerów, świetnych analizatorów i taktyków co wdrażają DNA od samej szkółki poczynając, i nie zdziwię się jeżeli za kilkanaście lat taki pojedynek trenerski pełen smaczków zobaczymy ;)

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.27 06:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie, z jednego prostego powodu. Ten człowiek nie umie przegrywać(Xavi oczywiście), wyobrażasz sobie, że prowadzi drużynę, przegrywa po dramatycznej grze, a po meczu mówi w szatni: Wiecie, w sumie to byliśmy lepsi, ale murawa byla za sucha.

Powrót do góry
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.09.27 07:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważasz, że to samo co mówił w szatni mówił też przed kamerami? Trochę naiwne myślenie. Xavi zdecydowanie bardziej pasuje do roli takiego Zidana, który w szatni na pewno zjedzie kogo trzeba, a przed kamerami będzie opowiadał jak to Bejl potrzebuje 4 miesięcy, a Carvajal jest super, bo umie biegać. Można go nie lubić, ale facet jest maksymalnie inteligentny i na pewno każde jego wystąpienie miało jakiś cel, choćby chęć zatuszowania niepewności i budowania wokół drużyny aury nieomylności.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.27 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, myślę, że w czasie swojej kariery udzielił tyle bezmyślnych wypowiedzi, że on naprawdę w to wierzył, że kiedy Barcelona przegrywała, to było to w pełni przypadkowe i niezasłużone.

Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.09.27 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Moim zdaniem nie, z jednego prostego powodu. Ten człowiek nie umie przegrywać(Xavi oczywiście), wyobrażasz sobie, że prowadzi drużynę, przegrywa po dramatycznej grze, a po meczu mówi w szatni: Wiecie, w sumie to byliśmy lepsi, ale murawa byla za sucha.

Przypadków szukania wymówek przed kamerami jest mnóstwo. Specjalistą jest np. facet z twojego nicka ;)

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2017.09.27 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tayron36 napisał:
Ja tylko jestem ciekaw, czy jako trener odmówiłby Barcelonie.

A czemu miałby odmówić? Xabi, poza RSSS, był najemnikiem. Trzeba przyznać, że bardzo profesjonalnym, ale najemnikiem. No i jest przede wszystkim Baskiem :-)

Powrót do góry
lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.09.28 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz ma wolny Bayern Ptak

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 241, 242, 243  Następny
Strona 242 z 243
Skocz do: