Klasowy napastnik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 62, 63, 64  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kogo kupić?
Edinson Cavani
35%
 35%  [ 59 ]
Luis Suárez
25%
 25%  [ 42 ]
Robert Lewandowski
17%
 17%  [ 29 ]
Inny
10%
 10%  [ 17 ]
Sergio Agüero
7%
 7%  [ 13 ]
Wayne Rooney
3%
 3%  [ 6 ]
Głosowało Użytkowników : 166
Wszystkich Głosów : 166
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2017.10.12 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Real Madryt zimą będzie chciał za wszelką cenę pozyskać Harry`ego Kane`a. Mistrzowie Hiszpanii są w stanie zaoferować za angielskiego napastnika trzech swoich zawodników: Garetha Bale`a, Lukę Modricia i Karima Benzemę - informują angielskie i hiszpańskie media.

Sport.pl za Diario Gol takie motzne hity daje xD

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.10.12 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na tego typu newsy, cieszę się, że ogarniam hiszpański i mogę sobie darować czytanie tego, co przepisują/wymyślają rodzimi pseudo-dziennikarze sportowi.

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.12 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż mnie zemdliło gdy pomyślałem o Angliku w Realu. Gościu pozbawiony techniki by sobie nogi połamał przy Isco i Asensio. Nie wiem jak u niego sztuczki na treningu, ale wiem że u Bejla wyśmienicie, a jak jest na boisku też widać. Nie ma szybkości, żeby wziąć obrońcę na przysłowiowy zamach i się urwać na 5 metrach. Bejl chociaż to ma, no ale on z kolei nie ma nóg.

Mieliśmy Morate lekko drewnianego napastnika, który walił goli na potęgę. Oddalismy go za parę milionów i gościu jest fenomenem w Chelsea. Teraz za kwotę 100 +, mielibyśmy ściągnąć typka o podobnej, a moim zdaniem gorszej charakterystyce. Mój klub, taki piękny...

Nie idź Perez tą drogą. To nie Beckham.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.10.12 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie.

Po pierwsze: te newsy są tak absurdalne, że nikt, oprócz niedzielnych kibiców/Anglików - jak zawsze nieświadomych i po latach upokorzeń wciąż tkwiących w przekonaniu, że cały piłkarski świat kręci się wokół nich, nie da im wiary.

Po drugie: jest Benzema. Nikt go nie poświęci na rzecz jakiegoś Kane'a. Już lepszych od niego mieliśmy (mamy) okazję kupić i nie zrobiliśmy tego (nie robimy nadal) ze względu na pozycję Karima w klubie.

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.12 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie nie odnoszę się do tego newsa 3 za 1, bo aż mi głupio...

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.10.12 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie śmiałbym Cię o to posądzać. ;) Moim zdaniem w ogóle nie ma tematu jego transferu w głowie Pereza, nawet jeśli byłby dostępny za milion euro. Chyba że zgodziłby się siedzieć grzecznie na ławie, a wiadomo, że tak nie będzie.

Powrót do góry
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.10.12 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam dalej to samo, co kiedyś tutaj napisałem. Vardy i Kane to drewniaki bez techniki, ale nastukaliby tutaj z 20 bramek w sezonie.
W Realu nie raz nie dwa nie potrzeba technika czy wirtuoza na pozycji 9tki. Potrzeba osoby głodnej strzelania bramek.

Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.10.13 07:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Realu 9tce nie trzeba techniki Isco czy Iniesty. Wystarczy prosta technika użytkowa, zastawić się, celnie podać, wyjść na pozycję, dostawić nogę. Nie bac się uderzyć z dystansu Kane jak najbardziej wpisuje się w ten profil. Wg mnie mógłby się sprawdzić.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.10.13 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prawym skrzydle też nie potrzebowaliśmy techniki. Wystarczy szybko biegać, wysoko skakać, zastawić się i potrafić czasem jebnąć z dystansu.

Nie zrozumcie mnie źle - Kane to nie jest zły piłkarz. On po prostu nie jest wystarczająco dobry na Real Madryt, a kosztowałby jak turbo crack, którym nigdy nie będzie. Facet potrafi się znaleźć, ma chłodną głowę i jest skuteczny, ale my potrzebujemy kogoś, kto rozrusza ten nasz wyjebiście statyczny i przewidywalny atak, a nie kogoś, kto te problemy pogłębi. Skuteczność to nie wszystko. Nie możemy wychodzić z założenia, że skoro mamy Isco i Asensio, to oni będą robili całą grę, a nam z przodu wystarczy gość do dobijania na pustą. Musimy szukać zawodnika, którego charakterystyka z jednej strony pozwoli w pełni wykorzystać umiejętności partnerów z drużyny, a z drugiej w pełni pozwoli jemu samemu z nich czerpać.

Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2017.10.13 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu jest jakiś nowy Di Maria potrzebny.

Emperor
Scandinavian Metal Maniac

PostWysłany: 2017.10.13 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nowy Nazario. Takiego napastnika nam potrzeba. Kogoś kto jest nieprzewidywalny, szybki i zabójczo skuteczny.

Powrót do góry
voitek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.10.13 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli Mbappe albo Jesus.

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.10.14 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy że przypomnę sobie pierwszą połowę 2009 roku i mroczne czasy z Huntelaarem w ataku, żeby mieć pogląd na stwierdzenie, że to co napisał Uberaman nie wypali, przynajmniej w tym klubie.

Tamta drużyna to była oczywiście kompletna ruina, ale napastnik Realu musi umieć coś więcej niż wyjść na pozycję czy dostawić nogę. Gra w dziesiątkę? Nie tutaj.

Kane'a w 100% nie znam, nie widziałem go na tyle długo, aby mieć o nim taką opinię, by narzucać ją innym. Powinien wypowiedzieć się Zedd, on wie z pewnością więcej, bo, o ile się orientuję, Tottenham to jego druga drużyna. Gdy ja go widziałem (powtarzam, zbyt mało), to wydawał mi się niezły, jednak nie na Real.

Nie sądzę też, że musiałby to być koniecznie ktoś o profilu brazylijskiego Ronaldo. Wg mnie taki Lewandowski byłby pro i również by się wpasował.

Ostatnie lata mnie jednak nauczyły, że nie ma co liczyć na transfer napastnika do pierwszego składu. Pamiętam, jak w 2014 się frustrowałem, bo każdy pisał o Falcao, a ja od początku wiedziałem, że to gówno prawda i żadnego Falcao nie będzie. Przypadek Moraty też daje dużo do myślenia, nie wspominając o fakcie, że przecież niedawno Benzema przedłużył kontrakt. To już kompletnie zamyka sprawę.

Jeśli kogoś kupimy, to jakiegoś Dolberga, czy innego, który zgodziłby się być drugą dziewiątką w zespole i byłby w stanie potulnie siedzieć na ławce. Na transfer gwiazdy na tę pozycję niestety nie ma co liczyć. To znaczy można, jeśli ktoś lubi marzyć o nierealnych wydarzeniach. Ja do takich osób nie należę, bo nie znoszę się zawodzić.

Powrót do góry
Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 2017.10.14 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:

Kane'a w 100% nie znam, nie widziałem go na tyle długo, aby mieć o nim taką opinię, by narzucać ją innym. Powinien wypowiedzieć się Zedd, on wie z pewnością więcej, bo, o ile się orientuję, Tottenham to jego druga drużyna. Gdy ja go widziałem (powtarzam, zbyt mało), to wydawał mi się niezły, jednak nie na Real.

Fakt, lubię Tottenham i to bardzo, zgadłeś że to moja druga drużyna, ale ograniczam to do ogromnej sympatii. Kibicuję tylko Realowi (I Urugwajowi).
Co do samego Harry'ego to ciężko nie prawić mu komplementów, niesamowicie się rozwinął na przestrzeni ostatnich sezonów (16/17 29 goli w lidze, 15/16 25, 14/15 21) i z miejsca stał się najlepszym piłkarzem Kogutów. W tym sezonie w lidze już 6 bramek w 7 meczach, dodać trzeba, że wszystkie te bramki strzelił we wrześniu na wyjazdach.
Co do gry Kane'a to zawodnik o świetnym wykończeniu, potrafi uderzyć głową, znaleźć się w polu karnym czy nawet uderzyć z dystansu. Idealna charakterystyka dla dziewiątki, ale tak jak słusznie zauważył hugh nam potrzebny jest jednak zawodnik o nieco innej specyfikacji. Ktoś w stylu Dybali, jestem pewny, że gdyby do nas przeszedł i znów trafił na atak to dałby sobie radę, choć obecnie najlepszą swoją wersję prezentuje na dziesiątce.
Jak Harry'ego bardzo lubię tak mam nadzieję, że nigdy do nas nie trafi. Niech pisze swoją historię w północnym Londynie, ja jakoś nie mam ochoty oglądać kolejnego Brytyjczyka w barwach Realu, nie chcę znów śledzić nudnej sagi transferowej pt. "Levy vs Perez" do 31. sierpnia, nie chcę by RM rozbijał bank dla Kane'a skoro w Turynie jest dla nas o wiele lepsza opcja, bardziej potrzebna nam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2017.10.14 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Na transfer gwiazdy na tę pozycję niestety nie ma co liczyć. To znaczy można, jeśli ktoś lubi marzyć o nierealnych wydarzeniach. Ja do takich osób nie należę, bo nie znoszę się zawodzić.

Why?
Mbappe trafiłby do nas gdyby wybrał Madryt, nawet Perez dosyć wyraźnie o tym powiedział. Do tego Bale z roku na rok mniej nietykalny. Akurat w przyszłym roku kogoś można się spodziewać.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 62, 63, 64  Następny
Strona 63 z 64
Skocz do: