FIFA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 212, 213, 214  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

jak oceniasz nową FIFĘ
Jest bardzo dobra.
38%
 38%  [ 109 ]
Jest dobra.
26%
 26%  [ 74 ]
Jest średnia.
15%
 15%  [ 45 ]
Jest bardzo zła.
14%
 14%  [ 40 ]
Jest zła.
5%
 5%  [ 15 ]
Głosowało Użytkowników : 258
Wszystkich Głosów : 283

Autor Wiadomość
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2017.10.10 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ma wszystkie statystyki na karcie praktycznie na 80, ma work rate H/H. Jedynie wzrostu i 4* sztuczek mu brakuje do bycia kompletnym rzeźnikiem. Krótko mówiąc, jest wszędzie, no i w Fifie 17 był świetny, więc i teraz jest hype na niego, tym bardziej, że się poprawił w statsach.

Ja patrząc przede wszystkim na brak wzrostu na pewno bym nie dał tyle, ile jest aktualnie warty ;)

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.10.10 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpuszczanie w 70 minucie wypoczętego Insigne do ataku na zmęczoną obronę rywal poezja. Obecnie gram 4-1-2-1-2 (2) z m.in. De Rossim, Joao Mario, Borja Valero. W ataku Immobile z Andre Sillvą. Strzelam mnóstwo bramek.
Skupiam się na Squad Battles, bo spoko nagrody są i prędko można się czegoś dorobić. W tym tygodniu 8 spotkań i poziom Gold 1, zobaczymy jaki będzie finał.

Jean Conscientia
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.10.10 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4 przegrany finał eliminacji z rzędu. 10 października a już mam konkretnie dosyć tej gry. Tongue

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kamil100
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.10.11 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak co roku tworzę drużynę z La Liga.
W fifie 17 grałem tylko ustawieniem 4-3-3(4), którym udało mi się awansować do 2 ligi online. W Fifie 18 nie zagram więcej tym ustawieniem. Obecnie gram ustawieniem 4-3-1-2 ale zastanawiam się przejść na ustawienie 4-1-2-1-2. Na szczęście po rozegraniu kilku meczy moja obrona się poprawiła.

Mój skład.
www.futhead.com/18/squads/815875/

Świeżo zakupiony Oblak, Marcelo, Varane(rozegrany 1 mecz) więc się o nich nie wypowiem. Od wczoraj zacząłęm się bawić w handel piłkarzami, żeby polepszyć swój skład. Udało mi się zarobić 30 tys ! Nie wiedziałem, że to takie proste ;)

Największe zaskoczenie to Semedo, gość jest mega szybki, dobrze się zastawia i ma bardzo dobre wyjście do przodu.
Największe rozczarowanie to Kovacic, jak w fifie 17 super mi się nim grało to tu lepiej gra mi się Paulinho lub J.Viera, zamierzam kupić Krossa.

Polecam grać w Squad Battles przynajmniej 1-2 mecze dziennie bo na koniec dostajemy sporą gotówkę i dobre paczki.

Jak ktoś ma jakieś fajne wskazówki do polepszenia składu to słucham propozycji Smile

Powrót do góry
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2017.10.11 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam jedną, subiektywną, bo na własnych odczuciach, ale zawsze.

Iniesta jest paziem w tej grze. Niski, słaby fizycznie i bez obrony. Każdy lepszy rywal go zniszczy w środku pola. Już lepiej Modric, zawsze lepiej broni i jest silniejszy, a w ataku nie odczujesz różnicy. A jak Ciebie nie stać, to już bym wolał przenieść wyżej Paulinho i Casemiro ustawić na DMie. Zawsze taki pół rzeźnik jak Paulinho z work rate'em H/H w Fifie więcej zdziała niż taki Iniesta, który będzie się odbijał jak od ściany od większości rywali.

Kovacic wygląda nieźle, ale jak źle się gra, to może warto wypróbować Ifa Wassa?

Na LO nie lepszy będzie Alba?

No i w ataku jak patrzę na IFa Bakambu, to nic tylko zbierać. Wygląda na rzeźnika pierwszej wody Tongue

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
kamil100
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.10.11 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inieste i Gameiro wylosowałem w 1 paczce podarunkowej.
Właśnie zakupiłem Casemiro i zmieniam ustawienie na 4-1-2-1-2. Uwielbiam Marcelo dlatego był moją obowiązkową pozycja na lewej obronie.

Teraz zamierzam kupić Krossa, Modricia lub tego IF Wassa.

Niestety nie ma w sprzedaży IFa Bakambu :( a też słyszałem tylko dobre opinie o tej karcie. Mimo wszystko jestem zadowolony ze swoich napastników(Rodrigo,Gameiro,Muriel)

Dzięki za rade Smile

Powrót do góry
Tom3k
Acidofilia.

PostWysłany: 2017.10.12 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W myśl zasady najdroższe karty są najtańsze.

OTW Moraty kupiony za 280 k sprzedany za 450.
Bale 590->650
Alderw.. 28-> 58
Martial 65 -> 85
Alli 48 -> 72

Pomniejszych nie warto wspominać ;)

Dwie próby dziś kwalifikacji do LW i w obu piłkarze rywala (oczywiście kilka klas gorsze składy) biegają jak natchnieni, wychodzą na pozycję, pressing na moich graczach zanim ja zdążę nawet przełączyć i użyć L2. Można tak ugrać 2-3 mecze, ale 4 to za dużo dla mnie. Plus duży taki, że kondycje zaczynają już schodzić więc zapewne tyddzień temu ludzie się wyprzedali bez zysku.

Powrót do góry
puziols
Putka
Putka

PostWysłany: 2017.10.12 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

7 sztuk IF Bakambu zakupionych za 60k --> sprzedani za 115
1 sztuka IF Goretzka - zakupiony za 148 k ---> sprzedany za 197
4 sztuki OTW Sigurdsson- zakupiony za 49k - sprzedany za 110k
17 sztuk Verattiego - zakupiony za 10-11k ----> sprzedany 19-20k

Kilka fajnych deali z ostatnich dni, no może Bakambu był dłuższą inwestycją ale handel na razie idzie bardzo dobrze. Do tego w LW 11-5 i Silver 2 wbite. 15k nagrody i Courtis warty 92k z paczki ;)

Powrót do góry
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2017.10.13 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest w myśl zasady, kupiony w poniedziałek, sprzedany w środę? Czy jednak lepiej kupować w piątek, kiedy jest największy wysyp zawodników po fut champions?

Kobe Bryant #24

Powrót do góry
puziols
Putka
Putka

PostWysłany: 2017.10.13 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie ale jeśli chodzi o IF to ja snajpie w piątek bądź niedziela, poniedziałek.

If Goretzka przypadkowy traf bo szukałem go do składu.
Bakambu rozkminiłem tak że w BBVA nie ma dobrych i tanich napastników poza Gamerio i Murielem a jego if ma staty bardzo dobre więc wiadomo było że cena skoczy do góry.
Verattiego kupiłem pod SBC gdzie potrzebny jest wysoki OVR, wczoraj wyszły.
A OTW zawsze można wyrwać tanio i przed samym meczem drożej opchnąć bądź zaryzykować i czekać na dobry mecz zawodnika, cena wtedy skoczy jeszcze bardziej.

Powrót do góry
Tom3k
Acidofilia.

PostWysłany: 2017.10.14 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę wyjść z podziwu, jak wiele ludzie są gotowi płacić za coinsy do tej gry. Zajrzałem z ciekawości na allegro, na supercoinsy, porównałem z własnym stanem konta i wyszło mi, że jego wartość to blisko 1500 zł.

Oczywiście ciężko oprzeć się takiej pokusie :>

Powrót do góry
puziols
Putka
Putka

PostWysłany: 2017.11.13 01:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im dalej w las tym gorzej z tą grą przynajmniej dla mnie. W październiku rozegrałem 2 full LW i 2 częściowo wbijając GOLD 2 miesięcznego ale nie wiem czy warto. 40 meczy to katorga + praktycznie zajęte weekendy pod fife a nagrody poza coinsami dostałem marne.

90% składów to BPL Martial Jesus Bakayoko, ewentualnie Martial Mbappe Dembele i formacja 4321, 41212(2) lub 4231, ile do chuja można to oglądać?
Mam wrażenie że gra się od bramki do bramki gdzie przeciwnik stoi całą pomocą i obroną wpolu karnym i blokuje strzały co bardzo łatwo zrobić, potem laga do czarnych mutantów z przodu a ci kończą już wszystko. Dodatkowo gra mnie tak jebie od kilku dni że masakra. W obecnej LW w każdym meczu walczyłem o zycie, gdy wygrywałem to minimalnie a porażki sromotne a w sezonach online w 3 lidze dostałem na 5 gier 4 kolesi z 1 ligi. Czas zrobić sobie przerwę od tego syfu.

Powrót do góry
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2017.11.13 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dobijam do Gold 3 w tygodniu i koniec. Ale gra kosztuje zbyt dużo nerwów. Panowanie nad sobą to coś, co jest moja największą wadą w Fifie Very Happy Przegrałem ze 2,3 mecze 3 - 0 w sposób jak mówisz. Kombinuję, strzelam na bramkę, próbuję różnych rozwiązań, a rywal 3 dzidy i 3 gole. A nie daj Boże ktoś rozgrywa powoli akcję, najchętniej bym wyszedł z gry jak po raz enty widzę rozgrywanie piłki przez 30 wirtualnych minut.

No i nie mogę wyczuć sam na sam. Ładuję niskim mocnym i piłka leci obok bramki zawsze w tej samej odległości - śmierdzi mi tu skryptem jak cholera. + taki że w obronie idzie trochę lepiej, ale w odróżnieniu od poprzedniej fify nie ma co się chować za podwójną gardą. Staram się mądrze i agresywnie odebrać i tutaj widzę progres.

A 40 meczy to ogromna katorga. Raz mi się tylko udało. Jest to za dużo i dalej nie rozumiem braku chęci poszerzenia tego chociaż do poniedziałku, a najlepiej na cały tydzień.

Kobe Bryant #24

Powrót do góry
Tom3k
Acidofilia.

PostWysłany: 2017.11.13 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tayron36 napisał:
Kombinuję, strzelam na bramkę, próbuję różnych rozwiązań, a rywal 3 dzidy i 3 gole. A nie daj Boże ktoś rozgrywa powoli akcję, najchętniej bym wyszedł z gry jak po raz enty widzę rozgrywanie piłki przez 30 wirtualnych minut.

No nie dogodzisz :lol2:

Po miesiącu zabawy muszę przyznać, że największą frajdę do tej pory dawała mi para Lewandowski - Griezmann, niesamowici są obaj. Lewandowski kończy wszystko, weźmie na plecy każdego, niesamowicie odnajduje się w każdej akcji. Griezmann znowu ma finezyjne strzały jak pierdolony Robocop, magiczny balans ciałem i prowadzenie piłki. Gdyby nie to, że jedynym sposobem na ich połączenie jest Tolisso, to nigdy bym ich nie sprzedał.

Powrót do góry
Zajcu.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.13 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest coraz gorzej, bo kolejnymi patchami cofnęli się do 17. Ta gra była fenomenalna przez pierwszy tydzień. Każdy błąd był moim błędem, wiedziałem co było nie tak i co mogę poprawić. Ale nie, gra w defensywie była za trudna dla każuali, to mamy od nowa obronę AI. Przecież wystarczy biegać Bakayoko po całym boisku, a obrona sama zrobi swoje. Gdy tylko przełączę na obronę, żeby ręcznie nimi grać, dostaje gonga.
No i ukochany kickoff glitch. Na pewno znacie to uczucie, gdy po ciężko wypracowanej bramce na 1-0, przeciwnik po prostu wciska sprint, leci na pałę i trafia 1-1. Okropnie się gra, okropnie. Na PC jest przynajmniej te 25 meczy i nie jest to tak zajmujące, jak na konsolach. Tylko tam po wygraniu pierwszych 10 spotkań paruje mnie z elitami, więc nie mam szans. Matchmaking to też żart. Można tak pisać i pisać...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 212, 213, 214  Następny
Strona 213 z 214
Skocz do: