FC Barcelona --- Wróg nr 1 (cz. 11)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 381, 382, 383  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.10.02 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz zaraz. Jak to kłamiącego o wyjątkowej sytuacji?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.10.02 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebieranie gróźb o "pokojowym wtargnięciu na boisko w ramach protestu" w garniturek "wyjątkowej sytuacji" i łganie o tym, że bezpieczeństwo było zapewnione przez Mossos by 2 godziny później odwołać drugoligowy mecz z tego powodu. Taka porażająca logika Barto.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.10.11 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodzenia z Simeone Smile Pięknie was wyjaśni.

TWL64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.11 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, z tym wyjaśnianiem to śliski temat. Nie jeden się już przejechał z takimi prognozami, Ty chyba też i to boleśnie :(
Chociaż nie miałbym nic przeciwko ;)

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.10.11 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wygrają w sobotę, to naprawdę nie zdziwię się, jeśli powtórzą dziwny sezon 2012/2013, w którym wyrównali ligę rekordów, albo nawet chapną ją na wiosnę. Wygląda mi na to, że będą bić słabszych, a problemy mogą mieć jedynie z nami (o ile nie będzie już pozamiatane i tym samym będziemy odpowiednio zmobilizowani) i może jeszcze stracą kilka przypadkowych punktów. Odwrotnie do tego, co było w ubiegłym sezonie.

Mimo wszystko wciąż nie widzi mi się jakoś ich sukces w LM, przynajmniej w tej edycji. Mam wrażenie, że prędzej my ją wygramy trzeci raz z rzędu, niż zdobędą ją oni. Wiadomo jak to z takimi przewidywaniami, często nic się do końca nie sprawdza, szczególnie w moim wykonaniu, ale na tę chwilę pachnie mi właśnie tego typu sezonem.

Wracając do sobotniego starcia na Wanda Metropolitano, to pytanie w ogóle na jakiej zasadzie podejdzie do tego meczu wywołany przez Behappy'ego Simeone. W LM są pod ścianą i tam cała para idzie na te rozgrywki. Atletico Simeone ligę już miało, oni od jakiegoś czasu walczą na śmierć i życie w CL, a następne mecze muszą wygrać.

Ten Qarabağ, rzecz jasna, cienki jak sik pająka i tam raczej będzie 6 punktów, ale mimo wszystko mogą podejść do tego ostrożnie. Niestety, jak na złość dla nas, pierwszy pojedynek z nimi mają na wyjeździe. Sam się zastanawiam, z jakim zaangażowaniem zagra w sobotę Atletico z FCB. Mam nadzieję, że nie będzie kolejnej niepożądanej niespodzianki w naszym meczu i będę mógł sobie odpalić tę piłkarską ucztę i cieszyć się nią.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.10.12 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholo nie jest głupi, takimi meczami nakręca się cały team. Nawet jakby grali przed półfinałem z jakimś Bayernem, to wyszliby na petardzie. Atleti ma swoje problemy, a wygrana w takim spotkaniu jest lekiem na niektóre z nich. Barca nigdy nie radziła sobie dobrze po przerwach na reprezentacje, no bo jak miała, skoro ich kluczowi gracze są latino. U nas Navas i Casemiro sobie odpoczywają, zawsze. Te podróże to nie jest coś, z czego przechodzi się z dnia na dzień. Wątpię, że Messi da radę w tym meczu, a jak wygląda drużyna bez niego? Tragicznie.

ryba1984
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.10.12 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Atleti zawsze na styku. Ileż to już było tych meczy...
Liczę na dobre nastroje chłopaków po kadrze. Głównie Leo właśnie. Do tego czekam na powrót Suareza do formy a takie mecze temu sprzyjają. Fajny wieczór się szykuje. Będzie dobrze.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.12 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tak właśnie liczę, że ten mecz nie będzie na styku. Cholo weźmie przykład z Zizu z SPE i wyjdzie na Barcę bez kompleksów i mentalności słabszej drużyny. Tym bardziej, że ta Barca mnie naprawdę nie przekonuje - na ten moment efekt nowej miotły świetnie się sprawdza, punktują te słabsze drużyny, ale mam wrażenie, że będą mieli duże problemy z topowymi w lidze. Brak tej jakości w środku pomocy, a i atak słabszy. I Simeone to na pewno widzi.

Także w sobotę jak z sezonu undecimy, będę ściskał kciuki za materace jak poje*any.

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.12 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juve mimo wszystko nie jest słabszą drużyną. Przestrzegałbym przed olewaniem Barcelony. Wygrają coś w tym sezonie na pewno.

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.10.12 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie ligę. Nie da się ukryć, że, łagodnie rzecz ujmując, nie jesteśmy specjalistami od wygrywania lig i między innymi dlatego stawiam ich w roli faworytów.

Nawet przewyższając ich piłkarsko, ostatnią ligę wygraliśmy w męczarniach, a teraz 7 punktów w dupę po kilku kolejkach. Podtrzymuję to, że robotę robi im sposób gry - to wyśmiewane posiadanie czy ciśnięcie (plus oczywiście Messi). Gdyby grali tak jak my i reszta Europy, ich dorobek punktowy byłby o 10 lub kilkanaście procent mniejszy, bo kadrowo, poza atakiem, są jednak słabsi. To dla mnie jedyne logiczne wytłumaczenie i dlatego się go trzymam.

Co do CdR i LM, może być różnie. Mimo rozjechania Juventusu, wciąż mam przeczucie, że w Europie będzie im trudno. Nie to, że obstawiam odpadnięcie w 1/8 czy najpóźniej w 1/4, chodzi mi o końcowy triumf.

Zabawnie wygląda takie pisanie - wiem, ale w sumie jak się bawić, to się bawić. Najwyżej będzie co cytować i po raz kolejny można się będzie pośmiać się nad bezsensem takich prognoz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.12 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krist napisał:
Juve mimo wszystko nie jest słabszą drużyną. Przestrzegałbym przed olewaniem Barcelony. Wygrają coś w tym sezonie na pewno.

Juve tam jechało z 4(5?) graczami pierwszego składu kontuzjowanymi + nikt tam od nich nie zagrał szczególnie dobrze(delikatnie mówiąc). I jakiekolwiek fana Juve nie spotkasz to wszyscy mówią, że drużyny Maxa fatalnie wyglądają do zimy.

Olewać Barcy nie zamierzam, po prostu dalej widzę ją zwyczajnie słabszą piłkarsko od zeszłorocznej.

Powrót do góry
ryba1984
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.10.14 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze na styku... to już standard. A uważam że dało i 3 punkty wyciągnąć.

Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.10.14 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że się dało. Simeone i Griezmann i tak chcieli zadanie ułatwić za wszelką cenę, ale nie pykło na sam koniec.

Bez obaw. Liga i tak jest przegrana >_>

Powrót do góry
labeleq
Korposzczur.

PostWysłany: 2017.10.14 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego? Real zależy tylko od siebie... musi wygrać tylko wszystkie mecze
Ptak

TWL64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.14 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to jakiś problem? Zenek nie raz już udowodnił, że serie i rekordy to jego specjalność.
30 zwycięstw z rzędu? Proszę bardzo ;)

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 381, 382, 383  Następny
Strona 382 z 383
Skocz do: