Getafe CF - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2017.10.14 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak patrzę na Mayorala wchodzącego ratować sytuację to chcę mi się rzygać. Jak możnabyło doprowadzićdo takiej sytuacji [']

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.10.14 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy, kolejny raz trafiasz, chociaż Krysiek nie zabił meczu a raczej go uratował, po drugim golu dalej było nerwowo.

W przerwie chciałem napisać, że jak dziś stracimy gola to będzie frajerstwo roku...

Są trzy punkty więc nie ma się co pastwić, ale na stojąco to my tej ligi nie wygramy.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.10.14 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clif napisał:
Jak patrzę na Mayorala wchodzącego ratować sytuację to chcę mi się rzygać. Jak możnabyło doprowadzićdo takiej sytuacji [']

Dokładnie. Nic dodać, nic ująć.
Nadal wyglądamy katastrofalnie.

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2017.10.14 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny występ który potwierdza, że lato zawalono totalnie.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2017.10.15 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te 4-4-2 w ataku jest dla mnie niezrozumiałe. Byłem pewny gry trójką w środku +wolny elektron jako mediapunta przez większą ilość czasu. A tak to mam wrażenie, że dwójka Kroos Llorente to za mało, by w pełni zawładnąć grą, mimo, że ta dwójka (szczególnie ten drugi) zagrała niezłe spotkanie. Tym ustawieniem gramy nie pierwszy raz, dlatego coraz mniej czaję zostawienie Ceballosa. Skoro Lucas zajmuje jego miejsce, to bym bardziej się wtedy prosiło o sprowadzenie napastnika w lato. A wczoraj Ceballos ze swoją nieszablonowością by się nam bardzo przydał.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.10.15 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brać latem Coste za Bale'a, dokupić napastnika i dopiero myśleć o wygrywaniu ligi. Obecnie nie mamy armat na ligę. Jak usłyszę kolejną opcję z "młodym i obiecującym ofensywnym środkowym pomocnikiem lubiącym grac na 10" to chyba jebne ze śmiechu. Potrzebny jest killer ligowy, potrzebny jest skrzydłowy.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.10.15 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, wydaje mi się, że tak mocno tragicznie to nie zagrali. Trzeba mieć w głowie okoliczności, czyli przerwę, kontuzję i co najważniejsze etap sezonu. Rzadko kiedy zmienia się coś, co działa, a więc w tym sezonie jechali podobnymi mikrocyklami, tak stawiam. Widać, że trochę się duszą, ale czuję, że z każdym meczem będzie lepiej, potem koniec stycznia i luty, okolice 1/4 Pucharu i wiosna znów petarda. Pytanie gdzie był rozum, gdy chodziło o wiarę w zdrowie Bale'a, wiek Cristiano i ilość bramek Benzemy. Ciekawi mnie, czy da się ślizgnąć i punktować na przebłyskach pomocników, a to Ceba, a to Isco po dwie bramki w meczu, a to pewnie Asensio, który teraz przygasł, ale wróci, to pewne. Cóż, czas pokaże.

sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.15 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez pomysłu, schematycznie, bez polotu. Totalne gowno jak za Beniteza. Nie da się tego ogladac

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: