Wasze auta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 76, 77, 78

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
habera
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.06.01 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TT zawsze spoko. Moim zdaniem TT>Beetle

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.06.15 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po długiej sprzedaży samochodu (ponad 2 miesiące) i niestety dość dużej obniżce ceny względem początkowej. Czas przyszedł na kupono samochodu.. Powiem szczerze, że jestem tak zmęczony psychicznie sprzedażą, że jakoś nawet nie mam specjalnie wielkiego parcia. Oczywiście, że chcę nowe auto, bo należę do tej grupki osób, co jazda samochodem po prostu sprawia mi przyjemność i nie traktuję auta, jako przedmiot, który będzie mi pomocny w przemieszczeniu się z punktu A do punktu B. Nie mam olbrzymiego parcia, aby szybko coś kupić. Spokojnie, pokornie przeszukuje okazje. Budżet założony leży, więc zobaczymy.

czejenus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.25 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może coś większego?

Volvo S60 polestar? Starsze egzemplarze jeszcze mają T6 3.0

Małe zapierdalajki są fajne,ale jak prowadzisz aktywne życie to częściej potrzebny jest większy samochód i dla takich osób są sedany,kombi mocno usportowione.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2017.10.19 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę nad zakupem swojego pierwszego auta. Do tej pory komunikacja miejska mi wystarczyła, ale zmieniła się trochę sytuacja, a i wiek nie ten żeby zniżki mieć.
Tak więc chciałbym wydać na samochód do około 15 tysięcy. Max ze wszystkimi opłatami itp itd to 17 tys.
Zależy mi aby mało palił w mieście, ale do miasta ograniczać się nie zamierzam, bo przynajmniej raz w tygodniu jeżdżę poza. Nie bardzo chcę kombi lub dwudrzwiowego auta.
Jak w ogóle szukać? Na co zwracać uwagę?

Te ceny co podałem to max. Wcale bym się nie obraził jakby było odrobinę niżej, ale z sensem ;)

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.10.19 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile robisz dziennie km jednorazowo? Bo jak za mało, to diesel Ci się nie przyda. Zacznij od ustalenia tego czy to ma być diesel czy benzyna.

1. Diesel czy Benzyna?

Mówisz, że nie kombi, nie coupe. Przypuszczam, że jeśli nie będzie to kombi to tym bardziej żaden van czy coś większego.

2. Hatchback czy Sedan?

Dalej masz preferencje odnośnie pojemności silnika, mocy, wyglądu auta no i na pewno rocznika.
;)

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2017.10.19 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odejmij od maksymalnego budżetu 5 tys. na pierwsze wydatki :-) Jak na pierwszą furę budżet całkiem spory, może rozejrzyj się za Toyotą E12 (IX) jeśli potrzebny ci mało awaryjny dupowóz bez wodotrysków. No i benzyna, a nie jakiś klekot. Podpytaj Leszcza, może ją kupił bo się kiedyś przymierzał Tongue

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Moggi
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.10.19 18:07    Temat postu: BMW Odpowiedz z cytatem

:-) i jestem zadowolona

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Awesome
smart, handsome etc.

PostWysłany: 2017.10.19 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje propozycje to
- Skoda Fabia/ VW Polo z silnikami od kosiarek (1.4 60/75KM) oszczędne, ekonomiczne auta
- Opel Astra H - polecam, miałem i byłem zadowolony. Kwestia doboru silnika
- Toyota Yaris - tani w utrzymaniu, jednak trochę pudełko
- Ford Focus 2 - również udane samochody, jednak znowu kwestia doboru silnika
- Toyota Corolla E12
- Honda Civic VII
a z wiekszych segmentów
- Opel Vectra C
- Ford Mondeo
- Skoda Octavia

Dawno mnie w tym temacie nie było, na początku sierpnia udało się kupić powiedzmy, że wymarzony samochód. Po 2 miesiącach, powiem tak, droga zabawka, ale niczego nie żałuję. Jak na razie, wydatki były takie jak rozrusznik czy jakaś pierdoła ze stacyjką oraz hamulce. Największym wydatkiem są też zwykłe codzienne koszty eksploatacji, praktycznie nie potrafię zejść poniżej 13-14l/100km w mieście, a zdarza się, że i poniżej 17-18. Mimo wszystko jak już wspomniałem, zakupu nie załuję i cieszę się kazdym dniem. No i nigdy juz nie kupie manuala. Mimo wszystko, już myslę co kupić za rok, ze względu na spadające ceny i po prostu nieopłacalność trzymania samochodu tej klasy dłużej.

ryba1984
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.10.20 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i na czym stanęło bo chyba się nie chwalił...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Awesome
smart, handsome etc.

PostWysłany: 2017.10.20 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Audi TT 2.0 TFSI 211KM S-Line

Nie mam akurat żadnego zdjęcia, ale identyczne jak to:
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

ryba1984
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.10.20 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też w tym roku szukaliśmy dla drugiej połówki małego miejskiego mocnego autka i TT i Scirocco było brane pod uwagę. Jednak 4 furtki wzięły górę nad stylem. Żona jeździ AR Giulietta QV 235km. Zapierdala to kosmicznie a po zakrętach dzięki szperze jak gokart. Przy 1.75 pojemności i tej mocy poniżej 12 litrów jeszcze nigdy nie zeszliśmy.

Powrót do góry
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2017.10.20 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Ile robisz dziennie km jednorazowo? Bo jak za mało, to diesel Ci się nie przyda. Zacznij od ustalenia tego czy to ma być diesel czy benzyna

Średnio dziennie koło 15-20km jeśli sama praca. 1 lub 2 razy w tygodniu wyjazd który daje w obie strony 140km.

Gehu89 napisał:
Mówisz, że nie kombi, nie coupe. Przypuszczam, że jeśli nie będzie to kombi to tym bardziej żaden van czy coś większego.

2. Hatchback czy Sedan?

Obojętne mi to w sumie czy sedan czy hatchback. SUV-a bym chciał, ale mnie nie stać ani na kupno, ani utrzymanie Very Happy

Ogólnie nie chcę jakichś fajerwerków. Wiadomo, że co ładne to przyciąga oko, ale też jakiś rozsądek trzeba zachować. Jakbym kupował samymi oczami to pewnie wybrałbym coś, do czego dokładałbym mnóstwo kasy na naprawy.

Jeśli chodzi o moc, to nie chcę żeby auto było totalnym mułem, ale też niesamowitego przyśpieszenia mi nie trzeba, bo raczej jeżdżę spokojnie ;)

Awesome napisał:
Moje propozycje to
- Skoda Fabia/ VW Polo z silnikami od kosiarek (1.4 60/75KM) oszczędne, ekonomiczne auta
- Opel Astra H - polecam, miałem i byłem zadowolony. Kwestia doboru silnika
- Toyota Yaris - tani w utrzymaniu, jednak trochę pudełko
- Ford Focus 2 - również udane samochody, jednak znowu kwestia doboru silnika
- Toyota Corolla E12
- Honda Civic VII
a z wiekszych segmentów
- Opel Vectra C
- Ford Mondeo
- Skoda Octavia

Bardzo często w proponowanych pojawia się ta Corolla. Czemu ludzie ją aż tak polecają?
Opel Astra H bardzo ładny samochód. Już mi się przewinął parę razy na olx. Yaris mi się totalnie nie podoba. O Mondeo słyszałem wiele negatywnych opinii. Pozostałe dwa z większych całkiem całkiem.
Muszę więcej poczytać na ich temat. W ogóle na każdy temat jeśli o samochody chodzi.

[ Dodano: Dzisiaj o 1:27 ]
A i jeszcze jedna sprawa (nie mogę już edytować)...
Jak szukacie aut do zakupu? Olx głównie? Handlarze wchodzą w grę czy raczej prywatnie? Na co uważać?

Na razie najbardziej mi się spodobała Astra H ,Ford Focus 2 i Corolla E12. Poza tym jeszcze z większych Vectra i Octavia.

Tas.
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.10.30 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymieniał ktoś może termostat w Ibizie 2006 r., 1,9 TDI 74 kw?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 76, 77, 78
Strona 78 z 78
Skocz do: