Martin Odegaard [wypożyczony]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.04 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tym ostatnim filmiku wygląda serio świetnie, kontrola piłki lvl over 9000.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.11.04 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie sie nie spojrzy to ktos takiego grajka ma w zespole, City, Napoli, PSG, United, no doslownie kazdy. U nas beton w nogach.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ryba1984
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.11.04 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Asensio to inna pozycja?

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.04 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martin w Heerenven gra głównie na prawym skrzydle. Asensio w Realu zwykle na lewym skrzydle(ew. środek), a Isco(Vazquez) wtedy na prawym. Ale płynnie się to zmienia oczywiście w trakcie meczu. Ogólnie też te lepsze akcje Asensio kojarzę z lewego skrzydła lub ze środka, mniej z prawego(a szkoda, może nie byłoby wtedy polemiki z Balem - który nota bene też wygląda lepiej po lewej stronie, ale od zawsze robi się z niego drugiego Cristiano). Czy by się to gryzło? Na moje są podobni profilem. Ale Martina oglądam głównie z kompilek i skrótów meczu, więc nie sugeruj się moim zdaniem.

Bardzo fajnie się tam rozwija - i dobrze, strasznie śmieszyli mnie goście mówiący, że nic nie będzie z 17-latka, który nie błyszczy w trzeciej lidze hiszpańskiej. Kto wie, może wcześniej wróci do Realu? Pewnie włodarze klubu chcieliby żeby uzyskał status wychowanka - ale jak dla mnie byłoby szkoda, niech tam dalej na spokojnie się rozwija i skupi na grze, zwłaszcza jak opadły te wszystkie emocje wokół niego.

Jedno pytanie - jak u niego wygląda słabsza(prawa) noga? Bo tego mi trochę szkoda u Asensio, żeby częściej pokazywał coś prawą nogą.

Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.11.04 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryba1984 napisał:
A Asensio to inna pozycja?

A Asensio gra?

Chodzi mi o nasz kochany tercet. Benzema to spasione kurwisko co nic na boisku nie robi, paleta sie gdzies pod linia i chuj z tego wynika. Bale kiedys za czasow w Totenhamie wlasnie latal po sktrzydle jak pojebany i byl z tego pozytek. Teraz postawil na silownie i naogladal sie Ronaldo, i tak jak on stoi i czeka az mecz sam sie wygra. Ale o czymn ja pisze, nic nowego, kazdy wie jak jest. Frustrujace jest jednak to, ze MARZY mi sie, zeby taki zawodnik jak np. Dries Martens czy Aguero u nas gral. I to jest przykre.

Asensio w polaczeniu z Isco i dwojka innych atakujacych jak np ci wyzej wymieneni to bylaby petarda. Teraz hiszpanie robia robote w srodku pola, razem z Modriciem, a w ataku nic sie nie dzieje.

Kakamilus
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.11.04 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martin na tym prawym skrzydle chyba jest szykowany na następce Bale. Powiem tak, gorzej być nie może, Norweg przynajmniej będzie dostępny przez większość sezonu. Bardzo podoba mi się jego styl gry, przypomina Ozila zmieszanego z Iniestą, łatwo nie odpuszcza na dodatek jak na swój wiek ma świetną wizje i przegląd. W tym sezonie widać spory progres.

Powrót do góry
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2017.11.05 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po niektórych zawodnikach widać, że są magiczni. W ruchach Martina to po prostu widać. Papiery na granie ma, jestem ciekaw czy dostanie tutaj w ogóle kiedyś szanse. Jego prawa noga w tych meczach co widziałem to służy jedynie do podparcia i tutaj ma duże pole manewru.

Liczę, że tutaj zagra, bo taka magia jest tutaj bardzo mile widziana.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.05 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze bawi mnie takie wróżenie z fusów na temat zawodników, których pewnie 90% wypowiadających się tutaj widziała na paru kompilacjach na Youtubie :]

Powrót do góry
Seldon
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.11.10 05:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
widziała na paru kompilacjach na Youtubie

A propos kompilek - ta jest świetna:

https://www.youtube.com/watch?v=PevEtBno5b0

Blisko 15 minut materiału z tego sezonu, więc jakieś tam wnioski wyciągnąć można. Może niekoniecznie o tym, jak potoczy się kariera Martina, ale o stylu gry, nawykach i mocnych stronach już tak.

Padły porównania do Oezilla i Iniesty, ale mnie młody Norweg najbardziej przypomina Messiego. Podobny sposób prowadzenia piłki z dominującą lewą nogą (choć bez tej akceleracji Argentyńczyka), do tego wizja do zagrywania prostopadłych piłek właśnie w stylu Leo. Na tę chwilę prezentuje się świetnie, ale z wiadomych względów liga holenderska może nieco zaburzać percepcję. Może czas pomyśleć o podniesieniu poprzeczki (przeprowadzka do Bundesligi)?

Powrót do góry
Kakamilus
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.11.10 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bundesliga? Niee, to nie jest liga dla niego, już portugalska byłaby lepsza ale po co się tutaj zastanawiać, jak będzie się tak do końca sezonu rozwijać to idzie na wypke do średniaka z hiszpanskiej albo nawet zostaje u nas i po problemie z Balem.

Powrót do góry
Seldon
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.11.10 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno jest pewne - powinien się przenieść do zespołu, który będzie nadążał za jego talentem, bo w tym całym Heerenveen miejscami strasznie marnują jego podania. Chłopak chce wejść w klepkę, a nikt nie potrafi posłać mu piłki zwrotnej. Za niski poziom. Jakaś mniejsza drużyna z ligi hiszpańskiej, grająca fajny, techniczny futbol chyba faktycznie byłaby najlepszą opcją.

Powrót do góry
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2017.11.10 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Celta albo Betis nadawały by się dla Martina idealnie. Ogólnie gość ma w sobie coś magicznego, trochę kręciłem na niego nosem, bo wydawał mi się bardzo przehajpowany, ale koniec końców pokazuje się naprawdę z zajebistej strony.

Powrót do góry
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.10 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać że dobrze się rozwija, tym bardziej cieszy jak sobie człowiek przypomni te komiczne złośliwości względem niego i skreślenie zawodnik zanim skończył 18 lat. No, ale pamiętajmy że on teraz gra tylko dlatego że Real nakłada wysokie kary na Heerenveen, kiedy go nie wystawiają (jak ktoś nie pamięta to pojawiały się takie błyskotliwe doniesienia). Następny sezon jeszcze na wypożyczenie, ale warto byłoby aby klub rozważył któryś z hiszpańskich zespołów, a za 2 lata wraca do Realu i idzie drogą wyznaczoną przez Asensio. Sprawdzone info ;)

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2017.11.10 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko liczby trochę słabe i szybkości nie ma. Dobra, 18 lat, poczekajmy.
Vinicius i Sergio Diaz też w końcu nie miażdżą.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strona 21 z 21
Skocz do: