Porady
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 57, 58, 59  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.11.02 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stówe problem z formatem, starsze fabryczne radia nie czytają formatu mp3, ja konwertuję do formatu wave i wszystko gra ;)

Ale uwaga: pliki wave zajmują dużo miejsca, na standardową płytkę 700 mb zmieści się kilkanaście utworów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2017.11.03 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bol33 napisał:
Odpaliłem nagrywanie automatyczne w nero więc nie wiem z jaką prędkością. Ja bardziej obstawiam, że może to być problem z mp3 bo być może radio nie odtwarza mp3.
Ale będę próbował nagrać na wolnej prędkości i sprawdzę. Dzięki

Wygugluj czy twój model radia odtwarza mp3.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2017.11.03 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak z ciekawości - nagrałeś to na płycie CD czy DVD?
Jakie auto i z którego roku?

bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.05 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autko to peugeot 407sw z 2005r. Płytka nagrana CD. Nagrałem też płytkę z najmniejszą prędkością i też jej nie czyta. Teraz muszę spróbować nagrać w innym formacie niż mp3.

Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2017.11.05 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie?

Jeśli tak, to musi być płyta CD audio, a nie CD MP3

bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.05 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobne.

Powrót do góry
stefaniak
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.11.15 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jest tu ten dział, to i ja o coś zapytam, pytałem w kilku miejscach i zdania są podzielone. Zmieniłem ubezpieczyciela OC i AC na tańszego a tym dotychczasowym był PZU. Nie wypowiedziałem umowy, zapomniałem i teraz PZU uważa że odnowili mi ubezpieczenie i wzywają do zapłaty. Wprowadzili mnie w błąd przed upływem umowy pisząc, że jeśli chcę przedłużyć to żebym się skontaktował z nimi. Moja sytuacja w tej kwestii jest identyczna do opisanej tutaj http://pamietnikwindykatora.pl/2017/08/20/pzu-naciagacze-bezprawne-odnowienie-polisy-oc/ gdzie autor powołuje się na niedopełnienie przez PZU przepisu - zapisu w ustawie "pouczenie o skutkach tego wypowiedzenia oraz o skutkach braku tego wypowiedzenia." - ja też tego od nich nie otrzymałem. Co zrobić? Nie mają prawa żądać zapłaty?

Powrót do góry
habera
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.11.15 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmierdzi trochę reklamą ale ok Very Happy A w umowie jak masz zapisane? Powinna być informacja o przedłużaniu ubezpieczenia. Z drugiej strony nie wydaje mi się, że bez wpłacenia pieniędzy przedłużą od tak ubezpieczenie, choć osobiście zawsze płaciłem wcześniej, więc nie wiem jak to do końca jest.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
stefaniak
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.11.15 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już to bardziej antyreklamą. Nie wiem, co jest w umowie i nie sprawdzam, ale jest przepis którego fragment przytoczyłem i w którym mowa o obowiązku pouczenia klienta co się stanie jak umowy nie wypowie. Tylko że nie wiem, czy takie uchybienie z ich strony pozwala mi uwolnić się od nich ale jeżeli nie to po co taki zapis w ustawie.

Przedłużają bez opłacenia czego dowód jest w mojej sprawie i tej wskazanej linkiem.

Powrót do góry
Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2018.04.16 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po niemal rocznej przygodzie z butami podejściowymi Scarpa Zodiak czas na zmianę. Kilkanaście wypadów i próby "ratowania" buta nie przyniosły oczekiwanych efektów. But w sklepie fajnie leżał na nodze, wydawało się, że będzie ok, a jednak w praktyce było słabo jeśli chodzi o komfort. Pierwszy wypad i obtarcia na piętach + ból śródstopia; stanowczo zbyt twardy but jak dla mnie i marne dopasowanie tylnej części buta do moich pięt (nie udało mi się tego wykryć podczas przymiarek). Próby różnego rodzaju wiązań nic nie pomogły. Nowa żelowa wkładka trochę pomogła podczas dłuższych zejść i noga tak nie dobijała do buta, ale i tak ciągle mi czegoś brakuje, zbyt słaba amortyzacja. Piętę ratowała żelowa zapiętka, ale zmniejszyła nieco długość buta od środka i zbytnio to wszystko dopasowane było. Teraz przy niedzielnym, krótkim spacerze nad Czarny Staw (już bez zapiętek, bo zbytnio się zużyły) tak piętę zdarłem, ze przelało to czarę goryczy. Szukam butów podejściowych przede wszystkim lżejszych, mniej masywnych, miększych, z lepszą amortyzacją. Jakieś propozycje? Ciekawi mnie La Sportiva TX3 / TX4, bez membrany, but ponad 100g lżejszy od Zodiaka, co robi niemałą różnicę. Pytanie jak z amortyzacją. Jeszcze lepiej od strony wagi wygląda model TX2, tam ok 300g jeden but, ale ponoć gorzej z amortyzacją. Kolejna ciekawa propozycja (bazując na opisach) to Arcteryx Acrux SL Leather. TX3 / TX4 i Acrux SL powinny być do zdobycia w Krk, kwestie przymiarki, z TX2 może być gorzej. Nie widzę ich w ofercie Polarsportu, a tam przede wszystkim chciałbym uderzyć. Jeśli chodzi o główne przeznaczenie to Tatry, wypady jednodniowe, z lekkim bagażem. Jedna rzecz mnie martwi, ponoć sporo butów podejściowych bardziej pasuje pod nogę węższą, dłuższą, ja mam zaś stosunkowo krótką i szeroką. Obuwie La Sportiva jak i Scarpa, czy Arcteryx ponoć są bardziej pod właśnie wąskie stopy, także liczę również na jakieś sugestie patrząc od tej strony. Z góry dzięki za pomoc i sugestie.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.05.20 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, Panowie, może ktoś coś doradzi.
Dobra koleżanka namalowała mi obraz, który zamówiłem dla babci. Pejzaż, Mazury, bla bla, zawsze chciała mieć w mieszkaniu, a że mam przyjaciółkę, która maluje, wiedziałem jakie zdjęcie jej się podoba, a i zawsze to opcja po kosztach(robocizna plus stówka) - ideolo.
Chcę jej ten obraz dać na dzień matki(impreza rodzinna będzie w niedzielę, więc w sumie dzień "po" dniu matki).

Tylko tu jest problem logistyczny o jakim nie pomyślałem. Ta dziewczyna mieszka w Warszawie, ja w Poznaniu, dziadkowie w Olsztynie. Ja zresztą będę w Poznaniu do środy, potem z powodu interesów czw, pt, sob w Zielonej Górze. Dopiero w niedzielę ruszam do Olsztyna.

Autka nie mam, na szybko ciężko mi też skombinować kogoś kto będzie jechał w weekend na trasie Wawa-Oln.
Przesyłka konduktorska odpada, przekracza wymiary.
Mi z kolei ciężko dojechać z ZG do Warszawy, a potem do Olsztyna. W ostateczności mogę tak zrobić, pojechać do Wawki, wziąć w łapę ten skurwysyńsko wielki obraz, wejść do pociągu i jechać do Oln - ale wiadomo, wolę tego uniknąć.
Dzwoniłem do kuriera DHL, ale mają jakieś tam wąty do takich delikatnych przesyłek, to jest "spłaszczonych".
Co zrobić? Poczta? Jak przygotować paczkę, żeby broń Boże się nie uszkodziła?
(Obraz ma wymiary koło 120x80, sporo czasu zajęło robienie go).

Ktoś, coś? Pierwsza taka sytuacja w życiu, możliwe, że o jakims banalnie prostym rozwiązaniu nie pomyślałem.

Powrót do góry
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.20 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo folii bąbelkowej,zgniecione gazety, kartonami wzmocnić po bokach + owinąć stretchem i taśmą zabezpieczyć. Na poczcie powiedzieć, że szkło jest w środku(dają specjalna nalepkę) i kurier powinien uważać z takim czymś jak widzi nalepkę, że szkło ;)

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.05.21 06:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porządny karton, styropianowe wkładki na rogach (jak przy tv), folia babelkowa i naklejka fragile - wystarczy w zupełności. A ceny kurierow / poczty porównaj w internetowej wyszukiwarce jak będziesz miał ostateczne wymiary paczki i jej wagę.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.05.30 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tutaj jakiś biegacz amator, albo zawodowiec? Obojętnie w każdym razie. Ostatnio znowu zacząłem bardziej regularnie biegać, ale pojawił się jeden problem co za każdym razem się pojawiał i jeden nowy. Ten pierwszy to złe ułożenie stopy w bucie podczas biegania. Mam wrażenie, że lewa stopa za bardzo schodzi do środka, przez co biega się po prostu bardziej uciążliwie. Ciężko mi to opisać, w prawej nodze jest wszystko ok. W lewej tak jakby się źle układała się stopa, tylko że jak sprawdzam jej ułożenie, to wypełnia ogólnie cały but. Chodzi o uczucie, że stopa źle się układa podczas biegania i nie wiem jak do końca z tym walczyć. To prowadzi do drugiego problemu - przez te złe ułożenie mam wrażenie, że cała noga się źle układa podczas biegania co doprowadza do bólu w kolanie. Nie jest to duży ból, idzie z tym żyć i dalej biegać, ale jest czasem uciążliwie.

Tutaj pytanie o porady. Jak to zwalczać? Lepsze buty? Może zła technika biegu?

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.06.08 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lecimy dzisiaj do Rzymu. Lądujemy na Ciampino, śpimy 6km od lotniska, dojazd z hotelu do centrum spoko, metro, godzinka. Pytanie o przebycie tych 6km lotnisko - hotel, bo komunikacja tragiczna po 23, nie ma busa drugiego i trzeba iść godzinę jakoś naokoło. Transport prywatny około 50 euro, teoretycznie oficjalna taksówka rzymska według taryfy weźmie około 15 euro, więc luzik, pytanie, czy tam też jeżdżą i bez problemu zamówię/znajdę? Bo z tego co znalazłem, to postoju tam nie mają, raczej chodzi o ten obręb centralny. Ktoś, coś?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 57, 58, 59  Następny
Strona 58 z 59
Skocz do: