Jak zdobyć bilet na mecz Realu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 130, 131, 132, 133, 134  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vojtas
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.11.30 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się złożyło, że przy okazji mojej wizyty w Madrycie udało się zaliczyć wtorkowy mecz pucharowy z Fuenlabradą. Gorny77 polecił mi, aby zaopatrzyć się w bilet na http://www.entradas.com/ i jeśli chodzi o procedurę kupna to była to bułka z masłem. Było na forum kilka informacji, że nie przechodzą polskie karty płatnicze, jednak moja z nest banku, której używam głownie do płatności internetowych przeszła od strzała. Bilety były gotowe do druku po paru sekundach.

Jeśli chodzi o dojazd na stadion to stacja metra jest przy samym stadionie, także logistycznie jest idealnie (od listopada wymagana jest karta magnetyczna, którą można kupić od razu wraz z biletem w automacie - 2,5 E). Samo wejście na stadion z wydrukowanymi wejściówkami zajęło nam może z minutę.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania o Madryt to pytajcie poprzez PW. Może uda mi się pomóc.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
gruchson92
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.12.11 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy dalej występuje problem z polskimi adresami IP przy zakupie biletów?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.12.12 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupowałem na Malagę 4 bilety, bez problemu przeszło.

brzoza89
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.16 16:43    Temat postu: Wyjazd 2018 Athletic Bilbao Odpowiedz z cytatem

Witam, planuję pierwszy raz polecieć na mecz Realu z tego co widze jest ciekawy mecz z Atletic Bilbao termin 18.04.2018, chciałbym na derby ale myślę że z biletem to raczej słabo by bylo. Dlatego mam pytanie czy ktoś pomógłby mi i jest ogarnięty w temacie. Chodzi mi o to czy jesli mam termin na ten 04.18 to czy juz moge rezerwowac rynair i nocleg na booking,czy termin moze sie zmienic np. na LM ? Jesli moze sie zmienic to kiedy np rezerwowac?
Troszke czytalem i się orientowałem z kupnem biletów, czy bez problemu kupię sobie bilet na entradas czy https://www.ticketmaster.es nie posiadając karty madridistas, płacąc zwykłą kartą bankomatową mam PEKAO SA ? czy np. mogę kupić bilet w kasie pare dni przed meczem ? Proszę o pomoc ludzi którzy latali juz na mecze i tak szczegółowo jeśli można. to jest mój pierwszy wyjazd na własną rękę.

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.12.16 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś śledzi czy poluje na bilety na Gran Derbi, coś dla tych z carnet wrzucają czy bida z nędzą?

Powrót do góry
Pier00ni
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.17 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poluję na 2 bilety teraz na gran derbi. Ciekawy jestem jak to będzie wyglądało w poniedziałek w otwartej sprzedaży. Masz wgląd?

Powrót do góry
lemaar
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.17 13:26    Temat postu: Re: Wyjazd 2018 Athletic Bilbao Odpowiedz z cytatem

brzoza89 napisał:
Witam, planuję pierwszy raz polecieć na mecz Realu z tego co widze jest ciekawy mecz z Atletic Bilbao termin 18.04.2018, chciałbym na derby ale myślę że z biletem to raczej słabo by bylo. Dlatego mam pytanie czy ktoś pomógłby mi i jest ogarnięty w temacie. Chodzi mi o to czy jesli mam termin na ten 04.18 to czy juz moge rezerwowac rynair i nocleg na booking,czy termin moze sie zmienic np. na LM ? Jesli moze sie zmienic to kiedy np rezerwowac?
Troszke czytalem i się orientowałem z kupnem biletów, czy bez problemu kupię sobie bilet na entradas czy https://www.ticketmaster.es nie posiadając karty madridistas, płacąc zwykłą kartą bankomatową mam PEKAO SA ? czy np. mogę kupić bilet w kasie pare dni przed meczem ? Proszę o pomoc ludzi którzy latali juz na mecze i tak szczegółowo jeśli można. to jest mój pierwszy wyjazd na własną rękę.

Nie ma jeszcze wyznaczonej daty meczu. Co prawda jest to środek tygodnia, ale czy mecz realu będzie dokładnie w środę? Może być np. we wtorek. Terminarz LM jest już znany i na pewno w tych dniach LM nie będzie grała.
Tak więc zaplanuj sobie przynajmniej dwa dni w Madrycie, bo miasto jest piękne i warto je zwiedzić.
Z biletami nie powinno być problemów.

Powrót do góry
brzoza89
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.18 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak to jest z tym terminarzem niby jest juz zaplanowany ale moze sie zmienic tak? Tak mysle zeby przynajmniej leciec na 4 dni. Oczywiscie z checia zwiedzania madrytu. Czyli przynajmniej o dzien moze sie przesunac mecz nie wiecej? Np. Na getafe jest termin 3-4 a na atletic 17-18 to tylko w tych dniach oby byc w madrycie?? 21 kwietnia jest final copa del rey. A 22 juz gramy z sevilla wiec w razie finalu to przesuna mecz z sevilla ?

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.12.18 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pier00ni napisał:
Ja poluję na 2 bilety teraz na gran derbi. Ciekawy jestem jak to będzie wyglądało w poniedziałek w otwartej sprzedaży. Masz wgląd?

Ja tam generalnie wielokrotnie pisałem, że z biletami "pupa"

A jak to wygląda na dzisiaj czyli w poniedziałek po 10 przed meczem, wrzucili coś i kiedy?

Swoją drogą ciekawe, czy data 23 grudnia to atut czy jeszcze gorszy dostęp do biletów...

EDIT: wszedłem sam i dzięki CAPTCHA trochę "wyrównali" szanse z handlarzami i bilety są, osobna kwestia to "ich złapanie do koszyka" (nie łapię, by kupującym nie mieszać POWODZENIA!!!)

Powrót do góry
Pier00ni
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.19 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie bilety od czasu do czasu są, tylko ciężko je wrzucić do koszyka. Wybieram się z kumplem i jemu się udało wczoraj kupić OK. 2 godziny po starcie. Mnie OK 14 udało się wrzucić bilet do koszyka, ale nie chciało przejść płatności na mojej debetowej mBank, na jego kredytowej citi (chociaż wcześniej na nią kupił!). Dzisiaj rano znowu coś wyrwałem i poległem na płatności. Znowu moja debetowa i nawet siostry z idea banku nie przeszła. Dzwoniłem do banku i powiedzieli ze transakcja w ogóle do nich nie dochodzi :( masakra :(

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.12.19 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To niech kumpel spróbuje kupić dla Ciebie
Podano tu jak zmienić IP komputera na hiszpańskie, OSTATECZNIE będąc już w Hiszpanii spróbujesz kupić mi się na inny mecz udało kupić z pomocą smartfona na Entradas es

Powrót do góry
CMDexter
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.19 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Planuję jechać na mecz z Villarealem ze swoją narzeczoną w styczniu.
Nigdy jednak nie organizowałem sobie takiego wypadu. Co myślicie o kupnie biletów? Jak najlepiej podejść do tego tematu?

Polecacie np. stronę StubHub? Czy to wszystko jest pewne? Jeśli tak, to dlaczego jest na tej stronie coś takiego, że niektóre bilety mają też w miarę przypisane sektory, a niektóre tylko kategorie miejsc, a konkretów zero?

Wiem, że jest opcja kupna w kasie, ale skoro jadę tak pierwszy raz i to w miarę fajny mecz z mocną drużyną, to jednak wolałbym nie ryzykować. Chciałbym po prostu pojechać bezstresowo i mieć temat załatwiony sprawnie Smile

Z góry dzięki za pomoc Smile

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.12.19 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznij od poczytania TEGO tematu, kilka-kilkanaście ostatnich stron i będziesz profesorem od kupowania biletów na mecz Realu

Na taki mecz bez problemu kupisz, od tego jak skrupulatnie poczytasz i zasobności portfela będziesz miał większe czy mniejsze super wrażenia

Powrót do góry
CMDexter
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.19 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem już kilka stron, zanim zdążyłem napisać, więc wiem chociażby o otwarciu możliwości kupna na stronie Realu na tydzień przed meczem.
Bardziej jednak chodziło mi też przy okazji o dowiedzenie się, czy ktoś miał do czynienia ze StubHub czy innymi Viagogo, czy wszyscy są z góry pewni, że na luzie dostanę fajne miejsca na taki mecz? Wolę mieć pewność, więc nawet jestem skory dać kilka złotych więcej, ale być pewnym, że pojadę, niż zarezerwować wszystko dziś oprócz najważniejszego punktu, czyli meczu, a żeby okazało się tydzień przed, że jednak nie pojadę, bo nie ma miejsca...
Wiem też, w jakiej cenie mogą być "gorsze" miejsca... Jak natomiast poprzez stronę Realu wygląda koszt tych "lepszych"? Chciałbym siedzieć wzdłuż dłuższej linii boiska i to w miarę możliwości jak najniżej. Oczywiście dalej myślę o meczu z Villareal Smile Ile mnie to wyniesie?

Powrót do góry
Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.12.19 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

około 120-150 euro za sztukę. Chociaż nie polecam siedzenia na samym dole, raz tak siedziałem, w pierwszym rzędzie i słaba widoczność Smile ale już troszkę wyżej czy balkon to spoko. No ja zawsze tak robiłem, że wszystko już porezerwowane i kupowałem potem bilety Smile na villareal kupisz bez problemu. Na Seville kupowałem i nie było problemu, na borussie dortmund, na betis, na bilbao i nigdy nie miałem problemu :P gorzej żeby karta chciała przejść, ale jak zmieniłem na mbank to jest ok.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 130, 131, 132, 133, 134  Następny
Strona 131 z 134
Skocz do: