Gareth Bale (cz. 3)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 111, 112, 113

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.11.30 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O czym ty pierdolisz? Jak zwykle tworzysz jakieś oszołmskie teorie z kosmosu. Bale powinien był być sprzedany w lecie, ze względu na bardzo dużą podatność na kontuzję i dyskusyjną formę sportową. Jego historia jest smutna, ale sorry Real ma go leczyć przez całe życie? Bo może jak będzie miał 50 lat, pójdzie popykać w golfa, to sobie naciągnie łydkę. Zresztą o czym my w ogóle mówimy, piszesz jakby ten gość umierał na raka, tymczasem on po prostu może nie nadaje się do piłki, co nie znaczy że nie może się realizować w swoim życiu w inny sposób.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.30 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil napisał:

Przykro mi, ale to nie ja myle dwie rzeczy. Wy oczekujcie wyrzucenia z klubu pilkarza za cos, na co kompletnie nie ma wplywu. Ostra reakcja wladz klubu powinna byc taka, zeby on dostal najlepsze na swiecie leczenie. Najlepszego na swiecie lekarza, kurwa.

Ja oczekuje wsprzedazy z klubu benzemy za jego postawe sportowa, za to ze nie nadaje sie do gry w tkim klubie jak Real Madryt, bo jest po prostu na to za slaby. Wy oczekujecie sprzedazy z klubu Bale'a za to, lekarze klubowi nie potrafia go wyleczyc.

Nabijanie sie i szyderstwo z czyjegos nieszczescia jest tak samo chore jak cieszenie sie z tego ze doznal kontuzji.

Ale kogo to obchodzi ze on nie ma na to wpływu? Każdy zawodnik ma tych samych lekarzy i pierdolisz ze akurat jego nie potrafia wyleczyc, przeciez to jest smieszne. Chcesz wywalić Benzeme a zostawić Bejla bo nie ma kiedy się pokazać? Przecież nawet jak grał nigdy nie był zawodnikiem bezdyskusyjnie najlepszym.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Nemoris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.01 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
O czym ty pierdolisz? Jak zwykle tworzysz jakieś oszołmskie teorie z kosmosu. Bale powinien był być sprzedany w lecie, ze względu na bardzo dużą podatność na kontuzję i dyskusyjną formę sportową. Jego historia jest smutna, ale sorry Real ma go leczyć przez całe życie? Bo może jak będzie miał 50 lat, pójdzie popykać w golfa, to sobie naciągnie łydkę. Zresztą o czym my w ogóle mówimy, piszesz jakby ten gość umierał na raka, tymczasem on po prostu może nie nadaje się do piłki, co nie znaczy że nie może się realizować w swoim życiu w inny sposób.

El Mou napinacz z internetowego forum z wielką pewnością mówi profesjonalnemu piłkarzowi, który dostał się do najlepszego klubu na świecie, ze nie nadaje się do piłki :] Trochę śmiesznie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.12.01 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mocno napisane, ale przecież on pisał tylko i wyłącznie o jego zdrowiu. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.01 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli koleś bardzo często (notoryczne kontuzje, dużo częstsze niż u innych zawodników) nie jest zdolny do wykonywania swojej pracy(grania w piłkę na najwyższym poziomie), to nie widzę powodu, aby go tutaj trzymać. Prosta sprawa. Nie spełnił pokładanych w nim nadzieji, młodszy nie będzie, nie wierzę w jego nagle przebudzenie i granie cały sezon na poziomie jakiego od niego oczekiwano gdy przychodził w 2013. Proste. Zawodnik się nie nadaje to się z nim żegnamy. To zrobiono z Kaką, Jese, Sahinem, Casillasem i kilkoma innymi.

Poza tym, nie wiem po co mieszać tutaj Benzemę. Zdecydowana większość użytkowników na forum chętnie by obu zawodników sprzedała ubiegłego lata. A niektórzy byliby skłonni dopłacić Tongue

Ostatnio zmieniony przez Demon Ognia dnia 2017.12.01 14:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.12.01 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil napisał:
Przykro mi, ale to nie ja myle dwie rzeczy. Wy oczekujcie wyrzucenia z klubu pilkarza za cos, na co kompletnie nie ma wplywu. Ostra reakcja wladz klubu powinna byc taka, zeby on dostal najlepsze na swiecie leczenie. Najlepszego na swiecie lekarza, kurwa.

Ja oczekuje wsprzedazy z klubu benzemy za jego postawe sportowa, za to ze nie nadaje sie do gry w tkim klubie jak Real Madryt, bo jest po prostu na to za slaby. Wy oczekujecie sprzedazy z klubu Bale'a za to, lekarze klubowi nie potrafia go wyleczyc.

Nabijanie sie i szyderstwo z czyjegos nieszczescia jest tak samo chore jak cieszenie sie z tego ze doznal kontuzji.

Coentrao też powinien był zostać? Bale się wydaje być personalnie naprawdę w porządku facetem - w wywiadach jest wyważony i sympatyczny. Dziwi mnie zawsze - przynajmniej mam takie wrażenie - że nie ma jakiś bardzo zażyłych relacji z innymi graczami. Ale może jest po prostu bardzo introwertyczny. Moje sympatie lub ich brak nie zmieniają jednak faktu, że gość od kilku sezonów ma notoryczne problemy ze zdrowiem, od dwóch lat prawdopodobnie jego frekwencja meczowa wynosi koło 50%, a Real z nim w składzie przez jakiś czas grał wyraźnie gorszą piłkę - co zauważali zarówno kibice jak i media, pytając się potem Zidane'a na konferencjach czy postawi na system z czterema pomocnikami czy nie.

Reasumując jest zawodnik, który bardzo dużo wynosi z klubu, a bardzo mało wnosi jakości sportowej. I kibica ma to nie wkurwiać, kibic ma z tego powodu siedzieć cicho, bo ten przecież - w przeciwieństwie do Karima - wydaje się mieć serducho do gry? Real to nie jest klub charytatywny, tu sam fakt serca do gry nie wystarczy jeśli nie ma się odpowiedniej jakości sportowej. Bale od półtorej roku tego nie pokazał - pod pojęciem jakości sportowej nie mam na myśli jednego zwodu, ale dawanie coś drużynie w sposób ciągły, regularny. U niego brak tej ciągłości i regularności. Lata lecą, on traci na wartości, jego atrybuty opierają się na fizyczności, którą tracić i tak by tracił bez kontuzji, a Ty tutaj wchodzisz i gadasz, że skoro to nie jego wina to niech zostanie. Brak talentu to też nie wina zawodników, podatność na kontuzje Fabio to - pomijając jedno zdanie Carlo - prawdopodobnie też nie jego wina, więc pewnie, niech potem Marcelo przez kilka lat napierdala 90% meczy. A my, pewnie, nie miejmy jakichkolwiek alternatyw do ataku.

Ty serio uważasz, że Real już na leczenie i diagnostykę Bale'a nie wydał krocie? Co chwile masz zresztą wiadomości, że zawodnicy latają dodatkowo do swoich prywatnych lekarzy. U Bale'a nic nie pomaga, nie pomaga od kilku lat, więc założenie, że i nie będzie pomagało najbliższe kilka jest logiczne - a w takim wypadku trzeba go wymienić.

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.01 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku nie przejąłem się tym niusem - pomyślałem, że to czysta, nieco nawet nadgorliwa ostrożność, żeby po prostu nie wszedł znowu na pełnej i znowu się nie połamał.

Ale teraz czytam, że Zidane mówi o "bólu"... Masakra, mam złe przeczucia. Czy naprawdę ten gość jest już totalną kaleką? Nie że ma problem z powracającą kontuzją łydek od czasu do czasu. Kaleka...

Przekonamy się niebawem, ale będę jednak mocno zaskoczony, jeśli uda mu się wrócić na właściwy tor. Raczej już z niego wypadł na dobre.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.12.01 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie tak jak pisałem. Odejdzie jak James o rok za późno... oddamy go za czapkę gruszek.

lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.12.01 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat za Jamesa można było więcej dostać i sprzedać definitywnie. Trudno inaczej wytłumaczyć deal z Bayernem niż jako umowę dżentelmeńską. James chciał do Carlo i tyle. Inna sprawa, że pewnie wróci teraz po sezonie do nas.

Jeżeli chodzi o Bale'a, to pytanie czy on w ogóle będzie chciał odejść? Zarabia sporo, jak jest zdrowy to ma gwarancję tego, że będzie grał. W innym zespole ciężej będzie mu zbudować dobrą decyzję. Mam nadzieję, że uda się go gdzieś opchnąć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 1 tydzień temu o 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z cyklu czarny humor.

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=77727

Czytając tytuł pomyślałem o mundialu w katarze w 2022...

I nie byłem przekonany czy da radę.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 111, 112, 113
Strona 113 z 113
Skocz do: