Zinédine Zidane (cz.2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.12.06 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZZ tak wku... ostatnio, że głowa mała. Do tego brak powołania dla Kroosa to jakby potwierdzenie gry Niemca na pozycji DMa z Sevilla... Na chuj on tu brał Llorente? To samo Ceballos. Po co on ich tu trzyma?
Mógł dać trochę gry Achrafowi przed Sevillą to nie lepiej go odkurzyć i od razu wpuścić na głęboką wodę... i tak pewnie da Nacho na prawą, żeby kombinować jak koń pod górę. To samo z Llorente... dać mu dziś z 60 minut i na Sevillę od początku. To nie, zapewne dziś zagra od początku Casemiro, a z Sevillą Kroos. ZZ to obecnie dętka

El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.12.06 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube, już wiesz po co na ławce Achraf albo Vallejo?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
berber
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.06 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co Vallejo-Nacho na Seville?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.12.06 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Cube, już wiesz po co na ławce Achraf albo Vallejo?

Na Twitterze piszą o kontuzji Jesusa z treningu i Nacho jako jedynym ŚO obecnie zdrowym na Sevillę.

Varane'a zapewne zdjał by nie ryzykować więc są wszelkie szanse, że obaj wrócą. Kto wie. Dalej nie kumam po co komu Achraf w meczu o nic. Albo po co nawet się przypierdalać o kadrę na ten mecz. Primo, nikt nie wie w jakim stanie fizycznym są zawodnicy i czego potrzebują, czy odpoczynku jeśli np. Pintus zajeżdża chłopaka na siłce, czy gry by łapać minuty, więc debata na forum jest dla mnie lekko bezpodstawna.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.12.06 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, że bezpodstawna. Zamknijmy forum, po co w ogóle my zabieramy głos.

madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.12.06 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na Twitterze piszą o kontuzji Jesusa z treningu i Nacho jako jedynym ŚO obecnie zdrowym na Sevillę.

Marca nic o tej "kontuzji" nie wie.

http://www.marca.com/futbol/real-madrid/2017/12/06/5a285337ca474173558b45c2.html

Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.12.06 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe że nie ma. Ale to by naturalnie tłumaczyło jego brak w kadrze.

E: AS informował o dyskomforcie w udzie
https://as.com/futbol/2017/12/06/champions/1512561909_329502.html

Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2017.12.06 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
Dalej nie kumam po co komu Achraf w meczu o nic. Albo po co nawet się przypierdalać o kadrę na ten mecz.

Po to, żeby dodatkowo nie osłabiać się na Sevillę.
Cube. napisał:
(...)więc debata na forum jest dla mnie lekko bezpodstawna.

Zamknijmy to forum, naprawdę, po co dyskutować w trakcie sezonu <ściana>

Co do Zidane'a to nie mam po prostu słów na to ile on fatalnych decyzji podejmuje w tym sezonie. Do tego betonowe podejście do zarządzania składem na miarę Carletto. Nasz problem polega na tym, że nie mamy Heynckesa-strażaka w rezerwie

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.12.07 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
Dalej nie kumam po co komu Achraf w meczu o nic. Albo po co nawet się przypierdalać o kadrę na ten mecz.

xD Po co komu jedyny prawy obrońca w składzie, ba, w kadrze, który mógł dzisiaj zagrać, skoro można tam przestawić z konieczności Nacho. A że takim wariantem pozbawiamy się stopera na ławce i w razie kontuzji (niestety wykrakałem) trzeba było ratować się Lucasem, to szkopuł. Sam zauważyłeś, że to był mecz o pietruchę, więc tym bardziej trzeba było go włączyć do kadry kosztem Marcelo i dać zagrać jak człowiekowi od początku. Rafa mógłby zostać na ławie i nie bylibyśmy teraz w głębokiej piździe.

Ogólnie po dzisiejszym jestem w miarę zadowolony. Pierwsze 20 minut i ten fragment szaleńczych ataków przy stanie 2-2 przypomniały mi mój Real z poprzedniego sezonu. Do tego skład nie był najgorszy, a z ławki weszli dokładnie ci zawodnicy, których miałem nadzieję zobaczyć po przerwie. Może jest to jakiś dobry prognostyk. Martwi mnie tylko ponowne odstawienie Achrafa. Nie zdziwię się, jak mimo wszystko przy takich brakach kadrowych w sobotę i tak nie zagra. W ogóle wizja naszego składu na Sevillę mnie przeraża. Jakby się nie gimnastykował, to nic dobrego wyjść z tego nie może. Jeśli jeszcze Vallejo wypadnie, to już całkiem pograne.

El Goral napisał:
Nasz problem polega na tym, że nie mamy Heynckesa-strażaka w rezerwie

Del Bosque jest wolny. #suchartime

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.12.07 00:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukecik napisał:
xD Po co komu jedyny prawy obrońca w składzie, ba, w kadrze, który mógł dzisiaj zagrać, skoro można tam przestawić z konieczności Nacho. A że takim wariantem pozbawiamy się stopera na ławce i w razie kontuzji (niestety wykrakałem) trzeba było ratować się Lucasem, to szkopuł. Sam zauważyłeś, że to był mecz o pietruchę, więc tym bardziej trzeba było go włączyć do kadry kosztem Marcelo i dać zagrać jak człowiekowi od początku. Rafa mógłby zostać na ławie i nie bylibyśmy teraz w głębokiej piździe.

Przecież to chyba nieistotne kim trzeba było się ratować. Nawet momentami przeszli na trójkę z tyłu (Nacho-Case-Ramos). Grając Achrafem ryzykował wydolnością młodego i ewentualnym graniem bez prawego obrońcy z Sevillą skoro Nacho musiałby grać na środku (jeżeli info o sprawności Vallejo jest tru, a Zizou na konfie mniej więcej potwierdził że coś jednak było nie tak). Oszczędzając go zabezpieczył stronę i ryzykował ewentualną dziurą na środku. Jak dla mnie to na największego winowajcę takiego dylematu kadrowego wychodzi nieodpowiedzialny Ramos.

Lipa tak czy siak.

Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2017.12.07 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Achrafa to akurat wydolność jest najmocniejszą stroną, więc nie wierzę, że nie byłby gotowy na weekend, tym bardziej, że Zidane od powrotu Daniego go na pewno nie zajeżdza. ;) Jak jest z Varanem wszyscy wiemy, że ryzyko mikro urazów jest dosyć spore i to jednak on powinien być kluczowym do oszczędzenia, zwłaszcza w takiej dupie w jakiej jesteśmy obecnie - połamany Vallejo i Ramos, Carvajal wykartkowani.

Pabloos.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2 dni temu o 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bądźmy poważni i nie róbmy sobie żartów. Nawet z Al kimś tam, Real opiera swoją grę na pierdyliardzie wrzutek? Ależ to przykre.

Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2 dni temu o 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co klika młodych wilków musi robić z Crisem, Benzemą i Marcelem na treningach, ale wniosek jest jasny - mają humory o Isco jako dyrektora gry w diamencie. Szkoda typa, że musi grać z tak egoistycznie nastawionymi kolegami.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2 dni temu o 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leczenie.

Powrót do góry
Pabloos.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2 dni temu o 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za herezje. Nie jestem w stanie w to uwierzyć. Nie poprosi zimą o napastnika. Karim w jego mniemaniu rozegrał dobre spotkanie. Ja rozumiem, że dba o wizerunek, że chcę zachować dobrą atmosferę w szatni, zwłaszcza przed Gran Derbi, ale na Boga. Ludzie ze świata piłki wyśmiewają Benzemę, każdy kolejny dziennikarz wypomina słabość Karima na konferencjach, gazety oceniają jego grę poniżej oczekiwań, każdy wie, że Talib nie zasługuję na grę w tym klubie, każdy oprócz Zizy. Facet ma w dupie zdanie wszystkich, mówiąc, że on i tak uważa swoje. Pod tą łysą kopułą znajduje się cokolwiek?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15
Skocz do: