Robert Lewandowski [Bayern Monachium]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 152, 153, 154  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2017.10.05 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suarez jest w tym sezonie obrzydliwie beznadziejny, więc Robert nie ma w tej chwili konkurencji. Top topów.

annstoch
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.10.10 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sezon dopiero się zaczął więc jeszcze nie mów hop o Suarezie. Co nie zmienia faktu że Lewy to klasa sama w sobie. Ciekawe czy Ronaldo dzisiaj go prześcignie w koronie króla strzelców w Eliminacjach, jak myślicie ?

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2017.10.10 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

bardzo zaimponował mi tą wypowiedzią. Tak jak nigdy nie byłem jego nadzwyczajnym zwolennikiem, tak teraz uważam, że naprawdę kadra ma świetnego kapitana

Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.07 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po cichu liczyłem, że będzie w 3. Szkoda.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2017.12.28 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bild: Joshua Kimmich został wybrany zawodnikiem 2017 roku w Bayernie Monachium. Wyniki głosowania:

1. Joshua Kimmich 35%
2. Robert Lewandowski 17%
3. Sven Ulreich 10%

Oni chyba naprawdę go tam nie lubią Very Happy

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.28 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, czekali tylko na jakiś wybryk Lewego by właśnie dopiec Polakowi. Polak "panoszący" się w najlepszej niemieckiej ekipie? tak nie może być. Coś tam powiedział niezbyt pochlebnego, nie chodzi z podkulonym ogonem, ma charakter, to od razu jest inaczej postrzegany... wszystko ok gdyby nie ten kontrakt...

Powrót do góry
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.28 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba tam w Monachium sądzą, że 53 bramki w roku kalendarzowym to byle zawodnik strzeli xD

Lewy wygrał za to w kategorii "styl roku"!!! Doceniono "śmiałe przefarbowanie włosów na siwo" (26% głosów). Na drugim miejscu Jerome Boateng ("odważne stroje"), podium dopełnia Thomas Mueller ( "aksamitny kaftan na świątecznym przyjęciu").

Fajnie się bawią w Bayernie :-)

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.12.29 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krajani, a już w szczególności ci młodzi i utalentowani, mają +50 do sympatii na starcie. Na Bernabéu Isco też dostawał owacje częściej niż Ronaldo, nawet na samym początku jego pobytu u nas, gdy jeszcze nie miał tu większych zasług.
Do tego te wypowiedzi z września i flirtowanie z nami. Dlatego mnie aż tak bardzo nie dziwi wynik tej ankiety, choć rzecz jasna z rzeczywistością nie ma on zbyt wiele wspólnego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.07 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak on ma wygrywać Złote Piłki i inne indywidualne nagrody kiedy nawet u siebie w kraju przegrywa ze skoczkiem narciarskim Very Happy

Powrót do góry
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.07 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiech na sali. Ok, doceniam Stocha, wyczyn ogromny - w końcu nawet Małysz nie wygrał 4 konkursów TCS, ale bez jaj - skoki narciarskie to sport popularny w 10 krajach na świecie, w większości w Europie (Austria, Szwajcaria, Niemcy, Skandynawia). Gdzie mu do piłki nożnej xD

Podobnie ma się sprawa z żużlem. Sport mocno eksploatowany w Polsce, w reszcie krajów nie znany :-)

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.01.07 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O czym wy gadacie. A co takiego Lewy wygrał w tym roku?
To, że jesteśmy fanami piłki noznej, to nie znaczy, że należy być subiektywnym. Fana skoków narciarskich, rzutu młotem, szachów czy traithlonu nie interesuje ilość bramek czy Bundesliga, tylko topowe trofea. Wygrał Lige Mistrzów? Nie. Wygrał EURO/MŚ (tak wiem, nie było w tym roku)? Nie. Wygrał Złotego Buta? Nie. Wygrał Złotą Piłkę? Nie. Więc za co?
Stoch zdeklasował skoki narciarskie w większym stopniu niż zrobił to dekade temu Małysz. Nie jego wina, że sport nie jest tak komercyjny, a trzeba mu oddać, to co zrobił. Pojebało się Wam w głowach, bo gdy Małysz skakał i wygrywał, nikt nie myslał, aby umieścić tam Krzynówka, Dudka czy Smolarka, którzy na tamte czasy wydawali się dla nas zbawieniem piłkarskiego świata (Nie wiemy, czy za 10 lat nie bedzie zawodnika, co zje wszystkie wyczyny Lewego na śniadanie)

PS. W Argentynie też nie wygrywa zawsze Messi, bo regularnie odbiera takie nagrody Del Potro. W 2014 roku w Niemczech wygrał dyskobol, a w tym roku Kircheisen - kombinator. W Portugalii natomiast 2012-2014 wygrywał kolarz, podczas gdy Cristiano wygrywał wszystko co mógł z Realem.

MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2018.01.07 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie jestem tego samego zdania. Kamilowi sie należało jak nikomu ! A to, że ktoś nie nie interesuje skokami, żuzlem czy innymi dyscyplinami to nie znaczy, że tam sie nic nie dzieje

Wierni poznańscy fani
Przyjaciół zawsze będzie trzech
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.01.07 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RMGalacticos napisał:
Podobnie ma się sprawa z żużlem. Sport mocno eksploatowany w Polsce, w reszcie krajów nie znany :-)

Dlatego to jest plebiscyt na najlepszego sportowca w Polsce, a nie na świecie.

Wielkim fanem skoków narciarskich nie jestem, ale Kamilowi to zwycięstwo należało się bezdyskusyjnie.

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.07 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie również to zafascynowanie Lewym i niedocenianie Kamila to trochę nie na miejscu. Jak w ogóle można mieć większe obiekcje w tej materii? Podejrzewam, że skoki ogląda sporo więcej kibiców w Polsce niż piłkę nożną. To taki dosyć luźny sport, bez spinek itp., stąd i target większy. Mnie tam cieszy wygrana Kamila, ale mega smuci taka "porażka" JJ, zasłużyła według mnie na dużo więcej, mimo wszystko, mimo tej porażki, ale może w przyszłym, roku się uda, za odebranie swojego tytułu i przynajmniej jedna obronę.

Lewy niech przejdzie do Realu to już realmadryt.pl zrobi swoje ;)

Wygrał Polak to najważniejsze Tongue

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.01.07 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10 mln osób rzekomo oglądało drugi skok Kamila.

Pełna zgoda z Awesome. Robert jest fenomenalny, ale zwyczajnie... nic nie wygrał. Tak długo jak nic nie wygra nie zobaczy też podium(czy nawet top5) w ZP. Do uznania sportowca za genialnego potrzebne jest również coś bardziej materialnego, coś co jest obiektywnym wskaźnikiem jego klasy jak choćby trofea. Brak wygranej LM nie zmieni faktu, że jest genialnym napastnikiem, ale wygrana LM byłaby tego historycznym, namacalnym dowodem.

A o ile pamiętam to Bayern w tym roku nawet Pucharu Niemiec wygrał. Więc co tu gratulować? Braku bycia najlepszym strzelcem w Bundeslidze, wygranej ligi niemieckiej przeciwko takiej tuzie jak RB Lipsk w zeszłym sezonie z rozbitym mentalnie Dortmundem o potencjalne finansowym 10-krotnie mniejszym?

Kamil zrobił coś historycznego, zdeklasował rywali, wyrównał niesamowity rekord, wreszcie - zdobył trofea i jest teraz pierwszy w klasyfikacji generalnej. Wisi mi też to, że to sport niszowy. I bez wyczynu Kamila zagłosowałbym na Anitę Włodarczyk 10 razy szybciej niż na Roberta.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 152, 153, 154  Następny
Strona 128 z 154
Skocz do: