Jak zdobyć bilet na mecz Realu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 130, 131, 132

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CMDexter
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.19 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzn. całkowicie na samym dole oczywiście nie planowaliśmy, ale właśnie tak albo na tym pierwszym balkonie, lub sektor niżej Smile
Dobra, w takim razie przekonaliście mnie, że po prostu poczekam do tego poniedziałku przed meczem Smile

Ogólnie polecam ludziom spod Poznania ten mecz, ponieważ lot w 2 strony, to 130 zł Smile Dlatego też i u mnie taka decyzja, by zaatakować ten mecz Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.12.23 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorny77 napisał:
Pier00ni napisał:
Ja poluję na 2 bilety teraz na gran derbi. Ciekawy jestem jak to będzie wyglądało w poniedziałek w otwartej sprzedaży. Masz wgląd?

Ja tam generalnie wielokrotnie pisałem, że z biletami "pupa"

A jak to wygląda na dzisiaj czyli w poniedziałek po 10 przed meczem, wrzucili coś i kiedy?

Swoją drogą ciekawe, czy data 23 grudnia to atut czy jeszcze gorszy dostęp do biletów...

EDIT: wszedłem sam i dzięki CAPTCHA trochę "wyrównali" szanse z handlarzami i bilety są, osobna kwestia to "ich złapanie do koszyka" (nie łapię, by kupującym nie mieszać POWODZENIA!!!)

Wczoraj czyli 22.12 piątek wieczorem ZERO problemów:
- jakieś góra 2-3 minuty od zalogowania z klikaniem na CAPTCHA złapane po jednym pojedynczym bilecie choć NIE MA szans na miejsca koło siebie.
- problemem są ceny, na oficjalnej stronie, a te bilety dość nisko koło murawy w cenie 250-320 EURO bez problemu wrzuciłem do koszyka i opłacenia,
- te najtańsze bilety w cenach ok. 100 euro od razu blokowane i ciężko je wyhaczyć do opłacenia

Powrót do góry
Lukasz 21
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.12.23 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientujecie się czy nie będąc członkiem żadnego stowarzyszenia jest szansa zdobyc bilet na mecz z PSG na SB zachowując obie nerki ?

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.12.23 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stopień trudności podobny czy nieco łatwiejszy jak w moim poprzednim poście o Biletach na GRAN DEERBI, choć zapewne w zakresie cen 250-320 euro (za nerki dostaje się tysiące :) )

Powrót do góry
kmadryt2693
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.01.04 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim! :-)
W styczniu mój chłopak ma urodziny i w ramach prezentu chcę go zabrać na mecz jego ukochanej drużyny. Konkretnie chodzi o mecz RM- Villarreal 13.01. Mam już wykupione loty + nocleg, do szczęścia brakuje już tylko biletów na mecz :-)
Postudiowałam trochę to forum, wiem, że sprzedaż rusza w poniedziałek o 10 na stronie entradas.com lub ticketmaster.es, a w razie problemów z płatnością warto spróbować zmienić IP komputera, aleeee gdyby jakimś cudem nie udało mi się kupić biletów przez internet, to myślicie, że w sobotę 13.01 (w Madrycie będziemy w nocy z 12 na 13) dorwę jeszcze coś w kasie? Dla mojego chłopaka to będzie niespodzianka, o wszystkim dowie się dopiero na miejscu i mega by mi zależało żebyśmy mieli miejscówki obok siebie (ewentualnie kilka krzesełek między nami myślę, że w ostateczności przeżyjemy ;) )
Swoją drogą czy za ok 50 euro dostanę jakieś w miarę sensowne miejsca? W którym sektorze najlepiej kupić miejsca mniej więcej w tej cenie?

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.01.04 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- wiem, że o to trudno, ale bez stresu czekaj cierpliwie aż po otwarciu sprzedaży biletów online zapewne tak koło środy-czwartku wrzucą więcej biletów i wtedy spróbuj kupić ONLINE bilety koło siebie, blisko siebie
- te 50 euro to niestety te najtańsze czyli wysoko na trybunach, ale stadion jest nowoczesny i z każdego miejsca fajnie widać (nie da się za bardzo przesiąść sporo niżej, ponieważ są wyznaczone KONKRETNE wejścia na sektor/y
- ostatecznie w sobotę rano kupicie w kasie stadionowej, na 100% nie będzie kompletu bo i forma nie ta oraz przeciwnik nie z górnej półki

Podsumowując próbuj mimo wszystko online, nie będziecie musieli w sobotę w miarę wcześnie z powodu pory rozgrywania meczu o 16:15 udawać się na stadion

Powrót do góry
kmadryt2693
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.01.04 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za wszystkie wskazówki! :-)
Bilety oczywiście planuję kupić online, o możliwość kupna w kasie pytałam dlatego, że dużo się tutaj naczytałam o problemach ze sfinalizowaniem płatności, a nie chcę zostać bez biletów, bo wtedy będzie po prezencie :(

To jeszcze tylko jedno pytanie. Czy warto trochę dopłacić i kupić miejsca po 75 euro? Warto? Będzie czuć różnicę w stosunku do tych po 50? Droższych nie kupię, bo cały wypad dla dwóch osób i tak do najtańszych nie należy, ale powiedzmy te 75 jest jeszcze ok

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.01.04 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze miejsca klikasz na zoom tj. widzisz jaki masz widok czy z jakiej perspektywy czy wysokości oglądasz mecz

Powrót do góry
lemaar
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.01.04 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kmadryt2693 napisał:
Dziękuję bardzo za wszystkie wskazówki! :-)
Bilety oczywiście planuję kupić online, o możliwość kupna w kasie pytałam dlatego, że dużo się tutaj naczytałam o problemach ze sfinalizowaniem płatności, a nie chcę zostać bez biletów, bo wtedy będzie po prezencie :(

To jeszcze tylko jedno pytanie. Czy warto trochę dopłacić i kupić miejsca po 75 euro? Warto? Będzie czuć różnicę w stosunku do tych po 50? Droższych nie kupię, bo cały wypad dla dwóch osób i tak do najtańszych nie należy, ale powiedzmy te 75 jest jeszcze ok

Różnica między 50 a 75Eur jest żadna, może tylko tyle, że będziecie siedzieli bardziej centralnie na trybunie.
Jeżeli będziesz miała wybór 50/75 to bierz 50 Eur a to co zaoszczędzisz wydaj na Tour Bernabeu, o ile dasz radę z czasem bo nie wiem kiedy wracacie (pamiętaj, że w dniu meczu tour jest ograniczony i nie wejdziesz wszędzie tam, gdzie normalnie można wejść). A dzięki temu prezent jeszcze będzie lepszy.

Powrót do góry
kmadryt2693
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.01.05 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Tour Bernabeu byliśmy jakieś pół roku + on jeszcze kilka lat temu, więc to mamy za sobą. Do szczęścia pozostaje zatem tylko obejrzenie meczu :-)

Powrót do góry
CMDexter
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.01.08 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze jedno zapytanie odnośnie zakupu biletów...
Chciałem kupić przez stronę entradas.com. Bilety normalnie wybrałem, wpisałem swoje dane, przeniosłem się na stronę banku, by przelać pieniądze, co również zrobiłem i po zapłaceniu przywróciło mnie na stronę zakupu od nowa. Nie dostałem jednak do teraz żadnego maila ani nic... Chyba tak to nie powinno wyglądać?

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.01.08 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma blokady na karcie oraz e-maila z potwierdzeniem oraz biletem na mecz NIE MA zakupu

Zmień przeglądarkę lub spróbuj przez ticketmaster es

Powrót do góry
wadix
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.01.09 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj zakupiłem 2 bilety na mecz z Villarrealem poprzez oficjalną stronę klubu i nie było żadnych problemów z płatnością (Revolut).

kmadryt2693
Kibic
Kibic

PostWysłany: 1 tydzień temu o 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam bilety dziś, faktycznie warto było poczekać do środy, było zdecydowanie więcej miejsc do wyboru i udało się dorwać dwa miejsca obok siebie (pomiędzy nami jest jedno zajęte miejsce, ale myślę, że nie będzie problemu żeby się przesiąść) :-)
Z mojej karty (Alior bank) płatność nie przechodziła, udało się z karty BZ WBK.

Powrót do góry
micky71
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2 dni temu o 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie miejsca uwazacie za najlepsze? Rowniez wybieram sie na Athletic Bilbao i bylem przekonany do tej pory, ze pojde w bilety za lawkami rezerwowych jak najnizej, ale teraz widze, ze jednak odrobine wyzej bilety sa drozsze co raczej swiadczyloby, ze te miejsca beda lepsze. Poza tym ktos tu pisal, ze z samego dolu widocznosc nie jest najlepsza.

Tak wiec w jakie miejsca najlepiej celowac? W Madrycie nie bywam codziennie, to moj pierwszy wyjazd, wiec cena w sumie nie gra roli, jak juz jade to licze sie z wydatkiem zeby przezycie bylo jak najlepsze. Z ktorej strony w ogole lepiej jest usiasc, z tej co lawki czy moze wlasie po przeciwnej? Tak zeby lysego widziec na wprost ;)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 130, 131, 132
Strona 132 z 132
Skocz do: