Reprezentacja Polski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 282, 283, 284

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2017.11.10 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RMGalacticos napisał:

Zobaczymy jutro jak Nawałka poukłada ofensywę bez Lewego, i czy nasza repra rzeczywiście jest coś warta bez naszego najlepszego napastnika. Szczerze to szanse w meczu z Urugwajem (druga najlepsza drużyna Am. Poł, po brazylii - 31 punktów w eliminacjach) nie są zbyt wielkie, nawet bez Suareza. No ale jeśli mamy walczyć w Rosji o coś więcej niż o wyjście z grupy to trzeba - chcąc nie chcąc - mierzyć się z najlepszymi. Urugwaj i Meksyk, czyli druzyny o zupełnie innym profilu niż ekipy ze strefy UEFA dadzą pewnien wgląd w stan reprezentacji.

Ja osobiście nie daję jakichś większych szans na wygraną Urugwajczykom. Fajnie byłoby zwyciężyć, ale nie przykładam jakiejś większej wagi do jutrzejszego meczu w Warszawie. Najważniejsze są mistrzostwa i minimum wyjście z grupy, a co potem to drabinka i forma Urusów pokaże.
Przede wszystkim brak Lewandowskiego i w przypadku podopiecznych Nawałki to w głównej mierze mnie ciekawi jak zaprezentują się Polacy.
Jak Urugwaj wygra to fajnie, ale jak już wspominałem. Najważniejsze mecze Celestes zagrają w czerwcu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Pabloos.
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.01.09 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletnie nie pojmuję osób, które sprzeciwiają się powołaniu Mierzejewskiego do kadry. Argument, który rzekomo miałby być kluczowym, to liga, w której Adrian występuje. Śmiech na sali, że ludzie traktują ligę australijską jako peryferia futbolu, domagając się przy tym powołań dla zawodników pokoju Kurzawy czy innego Starzyńskiego z naszej prześwietnej ligi. Mam nadzieję, że Nawałka wyślę Mierzejowi zaproszenie na zgrupowanie, bo to, co obecnie ten gość wyczynia to naprawdę wysoki, europejski poziom.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Pawel.
Madridista hasta la muerte

PostWysłany: 2018.01.10 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mielibyśmy grać w systemie w jakim wyszliśmy na Urugwaj, to ja pod napastnikiem, gdzie jest dwóch skrzydłowych/ofensywnych zawodników widziałbym właśnie jako 4tego Adriana Mierzejewskiego, pozostała trójka to Zieliński, Grosicki i Błaszczykowski. Myślę że lepszych zawodników na tą pozycję nie znajdziemy na mundial. Dlaczego Zieliński wyżej, pod napastnikiem ? A bo dlatego, że wierzę w dobrą rundę u Karola Linettego i odbudowanie Grześka Krychowiaka, którzy robili by za tych dwóch grających w środku pola. Moim zdaniem Adrian już dawno powinien zostać powołany, to co on wyczyniał na bliskim wschodzie i teraz w Australii to o niebo lepsza klasa niż niektórzy nasi ligowcy.

A co mi tam, zabawię się i pokuszę o zestawienie najbardziej w mojej opinii aktualnie optymalnego składu na MŚ..

SZCZĘSNY----------------FABIAŃSKI/SKORUPSKI
PISZCZEK-----------------KAMIŃSKI
GLIK-----------------------JACH
PAZDAN-------------------CIONEK (Salamon)
BERESZYŃSKI------------KĘDZIORA
KRYCHOWIAK------------GÓRALSKI
LINETTY-------------------MĄCZYŃSKI (Żurkowski)
RYBUS---------------------JĘDRZEJCZYK (Jaroszyński)
ZIELINSKI-----------------MIERZEJEWSKI
GROSICKI-----------------BŁASZCZYKOWSKI
LEWANDOWSKI-----------TEODORCZYK/MILIK (Świerczok)

Tak, stawiam na doświadczenie. W nawiasach ewentualni zastępcy w razie kontuzji/ utrzymania formy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.03.24 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy tylko mnie to 3-5-2 i zabawa Nawałki w Conte wkurwia?
Środek obrony nigdy nie był naszą mocną stroną, a teraz nagle gramy na 3 stoperów. Kamiński fatalny, Piszczu to nie stoper, co tam się odkurwia.

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.03.24 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, to tylko awaria.

Testy, myślisz że wyjdzie z piszczkiem na środku na mundialu? Już z Koreą powędruje pewnie na prawą stronę, tak już pewnie zostanie.

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.03.24 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie bardzo, czy Kurzawa dałby radę na LO. Fajnie, gdyby ogarnął defensywę, bo potencjał z przodu spory, no i świetny stały fragment.

Wolf
Benzema fuera

PostWysłany: 2018.03.26 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potencjał jest, pytanie co wtedy z Rybusem. Inna sprawa, że w aspekcie sytuacji Grosika i rekonwalescencji Błaszczykowskiego, Kurzawa może być bardziej potrzebny na LP.

Co do samego grania trójką w obronie to próbujemy któryś raz i ponownie nie wychodzi. Obrony to nie poprawia a zdecydowanie ogranicza nas ofensywnie.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
cr7theking1
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.04.09 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś czuję że Milik namiesza na MŚ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Powrót do góry
matys1910
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.04.10 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ta, wcześniej na Mundialu się nie popisał za bardzo Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 282, 283, 284
Strona 284 z 284
Skocz do: